ایمپلنت هیبرید دنچر چیست


ایمپلنت فوری , ایمپلنت دندان در یک روز :  اغراق آمیز نخواهد بود اگر بگوئیم که جایگذاری ایمپلنت به جای دندان دائمی، انقل در علم دندانپزشکی و تحولی عظیم در جراحی ایمپلنت دندان بوجود آورد. ایمپلنت ها باعث تغییر زندگی افراد بی دندان ( کامل ) به طور ویژه شده است و راه حلی برای زندگی بهتر آنها از جهت راحتی بیشتر، تغذیه مناسب تر، امنیت روانی بیشتر نسبت به پروتز متحرک ( دست دندان ) ارائه کرده است.
ایمپلنت ها موجب تثبیت و نگهداری باقیمانده استخوان و جلوگیری از تحلیل بیشتر آنها می شوند و ارتفاع و عرض استخوانی را حفظ می کنند و کیفیت استخوان نیز با وجود ایمپلنت ها حفظ شده و تغییر نمی یابد. این ها ویژگی هایی است که دست دندان ( دنچر) نمیتواند انجام دهد. برع دست دندان (دنچر) در افراد بی دندان، باعث تسریع تحلیل استخوان می شود و بیمار با دنچر راحت نیست، از نظر روانی موجب ناراحتی ذهنی بیمار می شود و تغذیه بیمار نیز نامناسب می شود و هضم غذا نیز به درستی صورت نمیگیرد.
ایمپلنت دندانی یک قطعه ای رزوه دار (پیچی شکل) می باشد که به اندازه های مختلف وجود دارد و جایگزین شکل ریشه دندان می شود و در داخل استخوان فک قرار می گیرد. در اطراف یا عمق این thread یا رزوه ها استخوان جدید تشکیل می گردد.
ادامه مطلب...
افرادی که از پروتز متحرک برای جایگزینی دندان استفاده می کنند ممکن است از متحرک بودن آن خسته شده باشند به منظور ثابت ماندن دنچر( دندان ) از روش all on 4 استفاده می شود که استحکام نیز افزایش می یابد.
برای بیمارانی که تعدادی یا همه دندان های خود را از دست داده اند ، ایمپلنت هایی که توسط دندان پشتیبانی می شوند ، یک ظاهر طبیعی مناسب را به نمایش می گذارد.
ایمپلنت
ادامه مطلب...
روش های سنتی جایگزین دندان مثل بریج و دنچر به جلوگیری از تحلیل استخوان نیستند، به همین دلیل ایمپلنت جایگزینی مناسب تر جهت انجام این کار می باشد، تکنولوژی های جدید کاشت دندان امکان مکان ی دقیق ایمپلنت را فراهم می کند و زمان کار کوتاه تر، درد پس از جراحی کمتر و نتایج ظاهری خیره کننده تر خواهدبود. آشنایی با تکنولوژی های جدید کاشت ایمپلنت cbct: سی بی سی تی تنها چند ثانیه طول می کشد تا سر را اسکن کند و نتیجه این خواهد بود که نماهای نامحدودی از دندان ها ، استخوان و حتی بخش عصب را نشان داده و امکان برنامه ریزی دقیق درمانی فراهم می شود. ادامه مطلب
ایمپلنت دندان چیست و چگونه انجام می شود ؟ ایمپلنت دندان نوعی پایه تیتانیومی سازگار با سلول های بدن است. از ایمپلنت های دندانی به عنوان جایگزینی مناسب و دائمی به جای یک یا چند دندان از دست رفته استفاده می شود. پس از قراردادن ایمپلنت توسط دندانپزشک در داخل استخوان فک، با استخوان سازی سلول های استخوان ساز در سطح ایمپلنت، استخوان فک به ایمپلنت جوش می خورد. فرآیند جوش خوردن معمولا ۳ تا ۴ ماه طول کشیده، سپس قسمت تاج و روکش دندان ساخته شده و بر روی پایه قرار می گیرد. از دست دادن یک یا چند دندان تاثیر به سزایی در چهره و مهم تر از آن در روحیه و اعتماد به نفس افراد دارد. با استفاده از ایمپلنت های دندانی میتوان علاوه بر بازی توانایی جویدن طبیعی، چهره طبیعی و زیبایی لبخند را نیز به فرد بازمی گرداند. و نیاز به فعالیت هایی از جمله بلیچینگ را کم می کند. کاشت ایمپلنت در خانم ها از سن ۱۵ سالگی و در آقایان از سن ۱۸ سالگی امکان پذیر است. چگونه عمل ایمپلنت انجام می شود ؟ امروزه سیستم های بسیار متنوعی از ایمپلنت های دندانی به بازار عرضه شده اند و روش های گوناگونی وجود دارد . یک روش که به نام روش چند مرحله ای موسوم است مست م دو مرحله جراحی است . در مرحله اول قسمتی به نام پایه به کمک جراحی در فک قرار می گیرد و جراح مدت ۵ تا ۶ ماه صبر می کند تا پایه قرارگرفته در فک ، کاملاً با استخوان فک جوش بخورد . پس از این مدت ، مرحله دوم جراحی انجام می شود که در این مرحله ، قسمت دوم ایمپلنت بر روی آن قرار می گیرد و پس از مدتی ، با انجام قالبگیری نهایی ، روکش نهایی آنها ساخته می شود . در ایمپلنت های یک مرحله ای ، یک مرحله از جراحی ها حذف می شود و مرحله اول و دوم ایمپلنت در یک نوبت جراحی در فک قرار می گیرد .
جایگزینی دندان های جلویی با کاشت ایمپلنت, روشی است که برای بازگردانی دندان های از دست داده شده موجود در قسمت قدامی دهان است کاربرد دارد.
ایمپلنت دندان چیست
جنس ایمپلنت تیتانیومی است که سازگار با سلول های بدن باشد.
از ایمپلنت دندانی به عنوان جایگزین مناسب به جای یک یا چند دندان دندان از دست رفته استفاده می‌شود.
پس از قرار دادن ایمپلنت در فک ،با فرآیند استخوان سازی سلول هایی که وظیفه استخوان سازی را بر عهده دارند ، جوش خوردن فک به ایمپلنت آغاز می‌شود. ادامه مطلب...
درمان کاشت ایمپلنت برای اشخاصی که نیاز به جایگزینی دندان از دست رفته خود دارند،مناسب است اما مدت زیادی برای تکمیل طول درمان احتیاج است،ولی در روش کاشت فوری ایمپلنت این مشکل برطرف شده و دارای مزایا و معایبی نیز هست که در ادامه به آن می‌پردازیم.
ایمپلنت فوری چیست؟
ایمپلنت فوری زمانی به کار می‌رود که تشخیص دندانپزشکی بتوان سریعا همزمان ریشه و تاج را جایگزین  دندان از دست رفته کرد.
روش ایمپلنت فوری کمی با روش ایمپلنت مرسوم متفاوت است .
در روش ایمپلنت فوری در صورتی که شرایط بیمار از لحاظ سلامت جسمی ایده آل باشد دیگر احتیاجی به اینکه بیمار برای قرار دادن روکش دندان مدت طولانی صبر کند نیست، زیرا در جراحی ایمپلنت پس از قرار دادن قطعه تیتانیومی جایگزین ریشه بیمار باید از پروتز موقت استفاده کند و پس از گذشت چند ماه از پروتز نهایی و ثابت استفاده کند .
ادامه مطلب...
معمولا هنگام کاشت ایمپلنت ، عوامل متعددی مثل وجود استخوان کافی باید در نظر گرفته شود ، همچنین پس از کاشت ایمپلنت به مدت زمان معینی برای قرار گرفتن و بازسازی استخوان کافی در اطراف ایمپلنت احتیاج است.
پژوهشگر ایرانی را ارهایی برای سازگاری ایمپلنت با استخوان فک بوسیله امواج مایکروویو ارائه داد در این نوع تحقیق موج مایکروویو برای اصلاح سطح ایمپلنت دندان استفاده می شود .
ایمپلنت دندان
ادامه مطلب...
بعد از نصب ایمپلنت دندان و کاشت دندان توسط متخصص ایمپلنت, بهبود لثه بیمار سه الی شش ماه زمان میبرد و در طول این مدت استخوان فرد به ایمپلنت متصل می‌شود.

توجه: اگر بیمار به عمل لیفت سینوس و یا جایگزینی استخوان نیاز داشته باشد, امکان دارد که به زمان بیشتر از سه تا شش ماه نیاز باشد.

پس از پایان دوره بهبود لازم می شود که فرد بین پنج الی پانزده جلسه به کلینیک دندان پزشکی مراجعه کند تا تاج های سرامیکی دندان یا روکش زیر یوم توسط متخصص ایمپلنت دندانی تهیه شده و با ایمپلنت دندان بیمار و شرایط دهان بیمار تطابق داد‌ه شود.
بعد از نصب ایمپلنت دندان و کاشت دندان توسط متخصص ایمپلنت, بهبود لثه بیمار سه الی شش ماه زمان میبرد و در طول این مدت استخوان فرد به ایمپلنت متصل می‌شود.

توجه: اگر بیمار به عمل لیفت سینوس و یا جایگزینی استخوان نیاز داشته باشد, امکان دارد که به زمان بیشتر از سه تا شش ماه نیاز باشد.

پس از پایان دوره بهبود لازم می شود که فرد بین پنج الی پانزده جلسه به کلینیک دندان پزشکی مراجعه کند تا تاج های سرامیکی دندان یا روکش زیر یوم توسط متخصص ایمپلنت دندانی تهیه شده و با ایمپلنت دندان بیمار و شرایط دهان بیمار تطابق داد‌ه شود.
 
مراقبت های بعد از جراحی ایمپلنت ، از خدمات مطب ما درمان ایمپلنت دندان به صورت کاملا تخصصی و با کمک آ ین و بهترین برندهای ایمپلنت است. در کنار درمان ایمپلنت کارهای لازم برای آماده سازی شرایط کاشت ایمپلنت نیز انجام می شود. زمانی که استخوان فک برای جراحی ایمپلنت آماده نباشد با جراحی های پیوند استخوان این کمبود برطرف می شود. ادامه مطلب...
یکی از مشکلاتی که امکان دارد برای ایمپلنت دندانی رخ بدهد، ایجاد عفونت است که علائمی را از خود بروز می دهد ، اما با تکنولوژی جدید ایمپلنت می توان بر این مشکل غلبه کرد.
بعضی از ایمپلنت های قرار داده شده در دهان به دلیل عفونت های ناشی از حمله باکتری ها از دهان خارج می شود و ایمپلنت جدید جایگزین آن می شود . در آینده از این عفونت ها به وسیله پوشش جدید پلاسمای ایمپلنت که باعث ت یب پاتوژن ها به وسیله ی یون های نقره می شود جلوگیری می شود. ادامه مطلب...
در صورتی که جراحی ایمپلنت، به درستی و اصولی انجام نشود ممکن است علاوه بر نتیجه ع از این جراحی اثرات م بی نیز به جای بگذارد باید عواملی که ممکن است باعث بروز مشکلات شود شناخته و نسبت به پیش بینی آن اقدام شود.
یک دندانپزشک ترمیمی یا جراح دهان، پروتز را برروی ایمپلنت جایگزین می کند. جراحی ایمپلنت ندان دارای موفقیت های بالایی می باشد اما بعضی افراد ش ت ایمپلنت را تجربه می کنند، تخمین زده می شود که حدود 5 تا 10 درصد ایمپلنت های کاشته شده، در مدت زمانی پس از یک ماه یا چند سال بعد ش ت می خورند.
ش ت ایمپلنت
ادامه مطلب...
خواص اصلی و جنس ایمپلنت کاشته شده بسیار پر اهمیت است،زیرا ممکن است بدن برخی افراد نسبت به ایمپلنت حساسیت هایی را بروز دهددر این صورت باید به بررسی علل و نحوه درمان آن بپردازیم.
ش ت ایمپلنت دندان دندان موضوعی بسیار نادر است اما ممکن است دلایل زیادی مبنی بر ش ت ایمپلنت دندان وجود داشته باشد، از عفونت لثه تا واکنش های آلرژیک و علائم دیگر، همه این موارد باعث می شود ایمپلنت دندان ش ته شود.
ش ت ایمپلنت
ادامه مطلب...
با کاشت ایمپلنت دندان جلو می توان زیبایی لبخند را دوباره به دست آورد البته انجام این روش احتیاج به رعایت نکاتی نیز دارد که به شرح کلی آن می پردازیم ایمپلنت دندان چیست جنس ایمپلنت تیتانیومی است که سازگار با سلول های بدن باشد. از ایمپلنت دندانی به عنوان جایگزین مناسب به جای یک یا چند دندان دندان از دست رفته استفاده می شود. پس از قرار دادن ایمپلنت در فک ،با فرآیند استخوان سازی سلول هایی که وظیفه استخوان سازی را بر عهده دارند ، جوش خوردن فک به ایمپلنت آغاز می شود. ادامه مطلب
پیوند استخوان ایمپلنت دندان به چه منظوری انجام می شود؟ گاهی فردی که درخواست ایمپلنت دندان می دهد، از نظر استخوان فک، شرایط نگهداری ایمپلنت را ندارد. در این موارد دندانپزشک بسته به میزان تحلیل استخوان، را ار هایی برای پیوند استخوان به منظور ایمپلنت دندان ارائه می دهد. پیوند استخوان چیست؟ پیوند استخوان به منظور […]
ایمپلنت دندان تهران هزینه و انواع ایمپلنت و مراحل کاشت ، ایمپلنت دندان موجب زیبایی ، راحتی، بازسازی شکل، تکلم وسلامت بیمار میشود. کاشت ایمپلنت دندان از جنس تیتانیوم است که با استفاده از جراحی درون لثه قرار داده شده و پس از گذشت زمان ، اتصال قطعه با استخوان باقیمانده در لثه اتفاق می افتد.
سیستم های مختلف ایمپلنت دندان در حال حاضر وجود دارد که هر یک مزایای خاص خود را دارد. درمان ایمپلنت دندان وابستگی به سطح آموزش کلینیکی و تجربه دارد. ایمپلنت دچار پوسیدگی نمی شود. ایمپلنت هیچ گونه حرکتی ندارد. پر فضای بین دندانی با ایمپلنت تاثیر بسزایی بر زیبایی دندان دارد. ایمپلنت همانند دندان طبیعی تا زمانی که از آن مراقبت شود برای بیمار کارایی دارد.

برخی از بیماران تصور می کنند ایمپلنت و جراحی آن دردناک است در حالی که این جراحی از کشیدن یک دندان آسانتر است بطوریکه درد آنچنانی ندارد. لق شدن ایمپلنت دندان پس از مدتی نشانه ی درمان ناموفق ایمپلنت است ، بنابراین برای درمان موفق ایمپلنت دندان رجوع نزد دندانپزشک متخصص لازم است. ایمپلنت بسته به کاربرد متنوع می باشد بعنوان مثال نوع خاصی از ایمپلنت باعث ثبات پروتز دندان میشود که به درمان اوردنچر موسوم است.  ادامه مطلب...
ایمپلنت دندان یا کاشت دندان روشی است که در حوزه درمان های تخصصی در دندانپزشکی بسیار پر کاربرد است، به همین دلیل دارای نکات مثبت زیادی می باشد که امکان دارد افراد از آن با خبر نباشند . در ادامه به آن خواهیم پرداخت.
طول عمر ایمپلنت دندانی می تواند تا پایان عمر انسان به درازا بکشد:
اگر مراقبت از ایمپلنت دندان و رعایت بهداشت دهان و دندان به درستی انجام شود،ایمپلنت های دندان می توانند تا آ عمر باقی بمانند.
ایمپلنت های دندان مانند دندان های طبیعی به مسواک و رعایت بهداشت و چک آپ منظم احتیاج دارند. ادامه مطلب...
افسردگی شامل از دست دادن علاقه های می شود که پیش از این علایق باعث خوشحالی شخص می شده است، این احساسات با علائم و نشانه های روانی هستند، برای رفع افسردگی داروهایی تجویز می شود که گروهی از آن ها در ایمپلنت تداخل ایجاد می کنند.
در طی 30 سال اخیر از ایمپلنت های دندان برای بیماران دارای بی دندانی اندک و کامل استفاده می شود، استفاه از ایمپلنت های دندان جهت ب موفقیت در کاشت دندان بسیار حیاتی است، طبق گفته ی پزشکان بازسازی استخوان به معنی ارتباط میکروسکوپیک مستقیم بین استخوان زنده و یک ایمپلنت می باشد.
ش ت ایمپلنت
ادامه مطلب...
ایمپلنت کاشته شده به دلایل مختلفی می تواند دچار عفونت شود، که این موضوع می تواند عامل بزرگ و خطر ساز باشد، که باعث به وجود آمدن بیماری های بعدی شود
بیماری پری ایمپلنت نوعی از هاب است که در اطراف بافت نرم و بافت سخت رخ می دهد.
همانند یک دندان طبیعی باکتری های می توانند در زیر بافت لثه و برروی پایه ایمپلنت رشد کنند، پس از گذشت زمان ، باکتری ها به بافت لثه آسیب می زنند، و باعث هاب لثه می شود.
پری ایمپلنت.
ادامه مطلب...

اصول علمی در طراحی کرست م ایمپلنت : طرح کرست در بدنه ایمپلنت ، ناحیه ای فرا استخوانی است که در قسمت بالای بدنه ایمپلنت گسترده شده و اجزای ضد چرخش را در محل اتصال ایمپلنت ، اباتمنت هماهنگ می کند ، طرح کرست ایمپلنت یکی از اجزاء بسیار مهم ایمپلنت می باشد که در کیفیت کلی طراحی ایمپلنت مهم می باشد و در طراحی ایمپلنت ، عرض بیولوتریک ، ملاحظات مربوط به نیرو ( به عنوان ناحیه ای که در آن تمرکز استرس های مکانیکی بالاست ) نقشی ویژه دارد و در پروتز تاثیر دارد .
 
کرست ایمپلنت
 
در واقع این ناحیه از بدنه ایمپلنت ، در طراحی کلی بدنه ایمپلنت تعیین کننده می باشد .
نقش کرست طی فاز جراحی ، بر سطح کرست ایمپلنت تاثیر دارد زیرا ناحیه کرست ایمپلنت باید اندکی بزرگتر از قطر thead ( لمسی ) خارجی بدنه ایمپلنت دندان می شد ، در این صورت کرست نقش خود را به طور کامل ایفا می کند ، و سدی در مقابل باکتری ها یا بافت فیبروزه در طی فاز ترمیم اولیه فراهم می کند .
این مهر و موم ( seal ) که توسط ناحیه کرست ایمپلنت ایجاد می شود سبب ثبات اولیه ( primary stability ) بیشتر ایمپلنت پس از قرار داده شدن در استخوان می شود . این مسئله در استخوانهای ضعیف تر اهمیت بیشتری دارد چرا که ناحیه کریستال استخوان را تحت فشار قرار می دهد .
ادامه مطلب...
نرم افزاری با عنوان symplant معرفی شده است که می توان با استفاده از آن مقدار دقت ایمپلنت کاشته شده را افزایش داد و هزینه های این جراحی را نیز با درصد زیادی کاهش داد.
ایمپلنت معمولا گران ترین درمان دندانپزشکی در سراسر دنیا می باشد ، زیرا مواد و وسایل ایمپلنت دندان گران می باشد، جایگزینی دندان بر اساس تجربه دندانپزشک و آزمون و خطا انجام می شد، اما امروزه با استفاده از تکنولوژی جدید ، ایمپلنت به طور دقیق در جای خود قرار می گیرد.
ایمپلنت جدید ادامه مطلب...
از دست دادن یک یا تعدادی دندان تاثیر بسیاری در چهره و مهم تر از آن در روحیه و اعتماد به نفس دارد.
با استفاده از ایمپلنت دندان میتوانید علاوه بر بازی توانایی جویدن طبیعی خوردنی ها، چهره طبیعی و زیبایی لبخند را نیز بازگردانید.
کاشت دندان (ایمپلنت) در خانم ها (دختران) از سن 15 سالگی و در آقایان (پسران) از سن 18 سالگی امکان پذیر می باشد.
ایمپلنت های دندانی نوعی پایه تیتانیومی سازگار با سلول های بدن هستند. از ایمپلنت های دندانی به عنوان جایگزینی خوب و مناسب و همچنین دائمی به جای یک یا تعدادی دندان از دست رفته استفاده میشود.
بعد از قراردادن ایمپلنت توسط متخصص ایمپلنت در داخل استخوان فک، با استخوان سازی سلولهای استخوان ساز در سطح ایمپلنت، استخوان فک به ایمپلنت implant جوش می خورد.
فرآیند جوش خوردن معمولا سه تا چهار ماه طول می کشد و بعد قسمت تاج و روکش دندان ساخته شده و بر روی پایه دندان قرار میگیرد.
آیا ایمپلنت دندان جلو راحت تر دندان های آسیایی است؟
درست است که از نظر متخصصان ایمپلنت ، ایمپلنت دندانی برای دندان های جلویی راحت است زیرا دندان های جلو محدودیت آناتومیک ندارندد یعنی فاقد سینوس و عصب هستند. به همین دلیل متخصصان می گویند دندان های جلویی از نظر کاشت ایمپلنت راحت تر هستند.
اما یک نکته هم وجود دارد و آن این است که ایمپلنت دندان های جلو از  نظر حساسیت روی زیبایی دندان ها، مشکلات خاص خود را دارد.
زیرا در دندان های جلو مهمترین فاکتور، زیبایی است و همین زیبایی کار را برای انجام ایمپلنت دندان برای دندان های جلو مشکل می کند.
ولی به طور کلی بهترین راه درمان برای جایگزین دندان های از دست رفته ایمپلنت دندان است.
مرکز ایمپلنت جی دی یکی از بهترین مراکز کاشت دندان است و با ارائه برترین برند ایمپلنت های دندانی به بیماران کمک می کند تا ازز بهترین ایمپلنت های دندانی استفاده نمایند.
ایمپلنت دندان جلو
مطالب مرتبط:
قیمت ایمپلنت
ایمپلنت تهران
کاشت دندان
ایمپلنت های دندانی انواع گوناگون دارند که بنا به موقعیت و شکل جایگاه داخل فک انتخاب و نصب می شوند . انواع ایمپلنت دندان را میتوان بر اساس قیمت و شکل نیز دسته بندی کرد. انواع ایمپلنت دندان بر اساس شکل و معرفی ایمپلنت های دندانی گوناگون با شناخت کافی از انواع ایمپلنت دندان و […]
یکی از روش های جراحی پر طرفدار برای جانشینی دندان از دست رفته ایمپلنت می باشد، جهت انجام این جراحی باید بررسی هایی انجام شود تا مشخص شود که وضعیت لثه و فک شخص متقاضی قابلیت کاشت دندان را دارد یا خیر.
یک درمان موفق کاشت ایمپلنت به آماده سازی و همچنین یرنامه ریزی دقیق احتیاج دارد. اگر شما در حال بررسی ایمپلنت های دندانپزشکی هستید،می توانید با یک مشاوره پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.معمولا بسیاری از دندانپزشکان یک مشاوره پانزده دقیقه ای اولیه برای بیماران درخواست کننده کاشت ایمپلنت در نظر می گیرند.
در مشاوره بالینی ایمپلنت چه اتفاقاتی روی می دهد؟
ادامه مطلب...
هنگامی که شخص متقاضی ایمپلنت جهت دریافت خدمات ایمپلنت به دندانپزشک مراجعه می کند باید جهت انجام این جراحی مراحل مختلفی را طی کند، در صورتی که پس از انجام این مراحل ایمپلنت با ش ت مواجه شود باید دلایل آن مورد بررسی قرار گیرد. یک دندانپزشک ترمیمی یا جراح دهان، پروتز را برروی ایمپلنت جایگزین می کند. جراحی ایمپلنت ندان دارای موفقیت های بالایی می باشد اما بعضی افراد ش ت ایمپلنت را تجربه می کنند، تخمین زده می شود که حدود ۵ تا ۱۰ درصد ایمپلنت های کاشته شده، در مدت زمانی پس از یک ماه یا چند سال بعد ش ت می خورند. ادامه مطلب
کاشت ایمپلنت ندان معمولا در دومرحله انجام می شود ، پس از انجام مرحله اول ، معمولا ممکن است به دلیل ایجاد برش و سوراخ در لثه مشکلات و عفونت هایی به وجود می آید ، اما با رعایت نکات لازم می توان از بروز این مشکلات جلوگیری کرد.
ایمپلنت نیز مانند دندان طبیعی انسان نیاز به مراقبت دارد اگر بعد از انجام جراحی و قرار گرفتن نهایی روکش ، مراقبت های لازم درست انجام شود ، باعث طول عمر ایمپلنت می شود و استفاده از دهانشویه با تجویز پزشک باعث می شود از هرگونه عفونت در این ناحیه جلوگیری شود.
ایمپلنت
ادامه مطلب...
ش ت ایمپلنت دندانی در بیمارانی که جراحی ایمپلنت انجام می‌دهندممکن است به دلایل مختلفی اتفاق بیفتد در این مقاله به یکی از این موارد می‌پردازیم.
بسیاری از افراد که دارای ناحیه بی دندانی هستند به سمت درمان با کاشت ایمپلنت روی می آورند. اما این درمان همیشه موفقیت آمیز نیست و مشکلاتی را نیز ایجاد می‌کنند.
در حوزه ارتوپد خطر ایجاد عفونت مفصل با سطح پایین ویتامین d در ارتباط بوده است. ادامه مطلب...
روش های مختلفی جهت جایگزینی دندان وجود دارد که یکی از آن ها کاشت ایمپلنت می باشد، روش کاشت ایمپلنت در حال پیشرفت است تا با دقت زیاد و در جای بخصوص خود انجام شود، تکنولوژی نویگیشن در کاشت دندان روش پیشرفت و رو به رشد و با دقت زیاد می باشد.
ایمپلنت
ادامه مطلب...
یکی از درمان های دندانپزشکی، کاشت ایمپلنت می باشد که جایگزین دائمی دندان از دست رفته می باشد، اما باید توجه داشت که ایمپلنت ممکن است مشکلاتی مثل عفونت ایجاد کند. بعضی از ایمپلنت های قرار داده شده در دهان به دلیل عفونت های ناشی از حمله باکتری ها از دهان خارج می شود و ایمپلنت جدید جایگزین آن می شود . در آینده از این عفونت ها به وسیله پوشش جدید پلاسمای ایمپلنت که باعث ت یب پاتوژن ها به وسیله ی یون های نقره می شود جلوگیری می شود. ادامه مطلب