ایران فراموش شده

حوصله ى نوشتن پست نیست...این یک بارو ریش گرو میزارم، رو حساب اشناییمون قبول کنین از من ما فراموش کاریم... خیلیم فراموش کاریم..
سرمربی تیم ملی نوجوانان دختر ایران بعد از پیروزی مقابل ازب تان گفت: ما در یک کار گروهی حریف را ش ت دادیم و هیچ وقت خاطره این برد را فراموش نخواهم کرد.

ما فراموش کاریم.فراموش کردیم که یک نفر قبل از آنکه ی یا مسلمان باشد یک انسان است. یک نفر قبل از آن که فارس یا انگلیسی زبان باشد یک انسان است. قبل از آنکه سیاه پوست یا سفید پوست، پولدار یا بی پول، زیبا یا زشت باشد، یک انسان است. هر با هر مذهب و دینی، با هر زبان و ملیتی و با هر فرهنگییک انسان است.فراموش کردیم که انسانیمفراموش کردیم که رس مان عشق استفراموش کردیم و اینگونه دنیایمان را جدا کردیمتا به همه بگوییم ما بهترینیم، ما خوب ترینیمچون چیزی هستیم که شما نیستید.ما فقط فراموش کردیم…
آدم ها فراموش می کنند
به آنها چه گفتید
آدم ها فراموش می کنند
با آنها چه کردید
اما آدم ها هرگز
احساسی که در آنها ایجاد کرده اید را
فراموش نمی کنند

« شاعر : مایا آنجلو »
__________________________________________________________________ حضرت ( قدس سره الشریف ) : « نگذارید پیش وتان جهاد و شهادت در پیچ و خم زندگی روزمره خود به فراموشی س شوند . » آیا فراموش مان شد ... ؟! آن داغ آزاده ، آن درد ، آیا فراموش مان شد ؟! آن زخم های جوانمرد ، آیا فراموش مان شد ؟! هنگامۀ آتش و خون ، طوفان سواران مجنون آن جاده های پر از گرد ، آیا فراموش مان شد ؟! مردان سبز علمدار ، آن حمله های علی وار یک جبهه سر تا بسر مرد ، آیا فراموش مان شد ؟! آن بغض های قدیمی ، آن زخم های صمیمی آن های پر از درد ، آیا فراموش مان شد ؟! داغ شبیخون خنجر ، بر گرده های دلاور آن وحشت ناجوانمرد ، آیا فراموش مان شد ؟! خورشید مردان شاهد ، آیینه های مجاهد در غربت این شب سرد ، آیا فراموش مان شد ؟! امروز در خواب عادت ، آن هشت فصل شهادت ای مردم خوب همدرد ! آیا فراموش مان شد ... ؟
رئیس پارلمان در دیدار با دستیار ویژه رئیس مجلس شورای ی در امور بین الملل ضمن تاکید بر توسعه روابط بین تهران و دمشق، اعلام کرد که مردم حمایت های ایران را فراموش نخواهند کرد.
یه زمانی قول دادیم تحت هر شرایطی اینجا رو فراموش نکنیم. 
اما چه زود فراموش شد...دلم ش ت
یه زمانی قول دادیم تحت هر شرایطی اینجا رو فراموش نکنیم. 
اما چه زود فراموش شد...دلم ش ت
ریتم 3/4 یا 6/8 ش ته

f dm
بشین پای حرفامو خوب گوش کن
am dm
منو خوب و بد پاک فراموش کن
gm c
ازم بگذر و راهتو سد نکن
dm c
ازت میگذرم با خودت بد نکن

f dm
فراموش کن چی به روزت اومد
gm c dm
فراموش کن چی به روزم اومد
gm bb
فراموش کن کی به دادت رسید
dm am bb
فراموش کن خوب بودم یا بد

gm c am dm
نه اینکه علاقم بهت کم شده نه اینکه نخوام با تو باشم ببین
dm c am bb
فقط طاقتم کم شده سختمه میخوام با خودم تنها باشم همین
gm c am dm
بشین پای حرفامو بعدش برو منم دیگه شایدم نبینم تورو
dm c am bb
منم مثل تو سختمه بد شدم منم خیلی وقتا مردد شدم

♫♫♫ bb - c - dm

dm c bb
تو خوشبخت میشی به این شک نکن
dm c bb
به این بی تو تنهاترین شک نکن
c bb
همه حرفم اینه عزیز دلم
dm am c bb
به رویات به قلبت شک نکن

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: برد پرسپولیس فقط تا ساعت 12 ظهر عالی بود و بعد از آن پیروزی را فراموش کرده ایم.
تیم پاریسی با برتری در بازی این هفته لیگ دسته اول فرانسه غم باخت مقابل بارسلونا را فراموش کرد.
ملی پوش دو و میدانی ایران در ماده پیاده روی گفت: با زانوی مصدوم در قهرمانی کشور شرکت چون اگر حضور نداشتم کلا فراموش می شدم.
تیم پاریسی با برتری در بازی این هفته لیگ دسته اول فرانسه غم باخت مقابل بارسلونا را فراموش کرد.
لینک های آلبوم ایرانی یادم تو را فراموش کیفیت بالا, رایگان کامل آلبوم جدید یادم تو را فراموش کیفیت بالا از مازیار فلاحی با ,  آلبوم موسیقی متن کیفیت بالا یادم تو را فراموش 320kb کم حجم 128kb  اشعار احمدرضا احمدی، شعر بوسه 5 نظر | توسط: نیما شنبه 1 اسفند‌ماه سال 1394 ساعت 11:45 ق.ظ شاخه تنها شاخه ای تنها بودم نه می فهمیدم زمین چیست نه آسمان! آمدی، مثل گنجشکی که قرار بود برای لحظه ای مرا از تنهایی در آورد. کاش  آلبوم موسیقی "یادم تو را فراموش" با سدای مازیار فلاحی و به زودی در سراسر ایران پخش مى‌ شود. لینک های آلبوم یادم تو را فراموش مازیار فلاحی به صورت یک جا (زیپ شده) و با دو کیفیت 320kb و 128kb   آلبوم یادم تو را فراموش مازیار فلاحی       آلبوم مازیار فلاحی یادم تو را فراموش

آلبوم مازیار فلاحی یادم تو را فراموش
لینک های آلبوم ایرانی یادم تو را فراموش یکجا, رایگان کامل آلبوم جدید یادم تو را فراموش یکجا از مازیار فلاحی با ,  آلبوم موسیقی متن یادم تو را فراموش یکجا با کیفیت بالا 320kb کم حجم 128kb
ر | توسط: نیما شنبه 1 اسفندماه سال 1394 ساعت 10:38 ق.ظ فتنه ی چشم تو چندان ره بیداد گرفت فتنه ی چشم تو چندان ره بیداد گرفت که شکیب دل من دامن فریاد گرفت آن که آیینه ی صبح و قدح لاله ش ت خاک شب در دهن آزاد گرفت آه از ش
آلبوم موسیقی "یادم تو را فراموش" با سدای مازیار فلاحی و به زودی در سراسر ایران پخش مى‌ شود.
لینک های آلبوم یادم تو را فراموش مازیار فلاحی به صورت یک جا (زیپ شده) و با دو کیفیت 320kb و 128kb 
 آلبوم یادم تو را فراموش مازیار فلاحی
  ادامه مطلب...
بازیگر سینمایی «یادم تو را فراموش» در جشنواره فجر گفت: من امسال دو در جشنواره داشتم؛ «اشنوگل» و «یادم تو را فراموش» که هر دو نقش ها را خیلی دوست داشتم و چند بار هم خودم تماشا .
به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال آلمان گفت: هیچوقت تاریخ ۸ ژوییه سال ۱۹۹۰ را فراموش نمی کنم. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز با فراموش اظهارات خود در نخستین روز هدایت این تیم، از همراهی سبزپوشان در لیگ دسته اول خبر داد.
درست می گفتم!فراموش ت آنقدرها هم سخت نبود!فراموش شدی!- خدایا مرسی که هستی، هرلحظه و هرجا!دوستت دارم! :)
در سررسید، یادش را گرامی بدارند یا ندارند؛ نفری که در ک نه، مافوق وزرا می نشیند، حواسش باشد یا نباشد؛ خود را مدیون خون بداند یا نداند؛ حضرات میدان سیاست «سه راهی شهادت» را به یاد بیاورند یا نیاورند؛ اصلا بشناسند یا نشناسند؛ آقای رئیس، دقایقی از نطق پیش از دستور خود را به «شبهای قدر انقلاب ی» اختصاص بدهد یا ندهد؛ اصحاب بهارستان در باغ باشند یا نباشند؛ «السابقون» را قدربدانند یا ندانند؛ رو مه ها و هفته نامه ها و جراید، از «لندکروز آتش گرفته حاج بخشی» چیزی بنویسند یا ننویسند؛ فریاد «ماشاءالله حزب الله» آن هم در بحبوحه خون و خطر را پوشش بدهند یا ندهند؛ سر نترس دلاورمردان جبهه جنوب را دوباره منع کنند یا نکنند؛ حواس شبکه های اجتماعی، جمع باشد یا نباشد… هیهات! ما ۳۰ سال پیش این روزهای امن و امان خود را فراموش نمی کنیم! و سالگرد عملیات «کربلای ۵» را فراموش نمی کنیم! و «حنابندان شهادت» را فراموش نمی کنیم! و آن جمله معروف و خودمانی شهید سعید شاهدی که «برادر! شلم کجا بودی؟!» را فراموش نمی کنیم! و گریه های سنگر «امن یجیب» را فراموش نمی کنیم! و خنده های شرق ابوالخصیب را فراموش نمی کنیم! و مستند «علمدار» را فراموش نمی کنیم! و «روایت فتح» حاج حسین ازی را فراموش نمی کنیم! و «آن آستین خالی که با باد، این سو و آن سو می رفت» را فراموش نمی کنیم! و خانه کوچک فرمانده اصفهانی در کوچه پس کوچه های شهر زاینده رود را فراموش نمی کنیم! و «اسوه شب شکاران» را فراموش نمی کنیم! و «ف طلایه دارن» را فراموش نمی کنیم! و «بلبل خوش الحان » را فراموش نمی کنیم! و «قاسم و رضا» را فراموش نمی کنیم! و آن «بولدوزرچی را که بر کوهی از ماشین نشسته بود و کوهی از خاک را جابه جا می کرد» فراموش نمی کنیم!
ادامه مطلب
رئیس پارلمان در دیدار با دستیار ویژه رئیس مجلس شورای ی در امور بین الملل ضمن تاکید بر توسعه روابط بین تهران و دمشق، اعلام کرد که مردم حمایت های ایران را فراموش نخواهند کرد.
سینمایی «یادم تو را فراموش» به کارگردانی علی عطشانی به بخش مسابقه جشنواره گاردن سیتی هند راه یافت.
لیونل مسی پس از سه سال و 6 بازی ناکامی در باز دروازه رئال، شب گذشته موفق به ثبت دو گل فراموش نشدنی شد.
لیونل مسی پس از سه سال و 6 بازی ناکامی در باز دروازه رئال، شب گذشته موفق به ثبت دو گل فراموش نشدنی شد.
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: برد پرسپولیس فقط تا ساعت 12 ظهر عالی بود و بعد از آن پیروزی را فراموش کرده ایم.
خوشحالـ م .. خیلی هم خوشحالـ م ! اونقدر که حتی اینکه نمیدونـ م دقیقاً واسه چی خوشحالـ م هم تأثیری روم نداره ! شاید قراره جایی برم ! کجا؟ نمیدونـ م ! شایدم واسه اینه که زندم هنوز و انتظارش رو نداشتـ م ! یا شایدم تو اون سر دنیا داری از تهِ دل میخندی ! ی چه میدونه؟ اصن بدونی یا ندونی که چی؟ ووول کن .. بیا ب یم دوباره درست مثل روز رفتنت فراموش کن که بلد نیستـ م فراموش کن تا یهو که دیدیم باز از خنده روده بُر شی ! همه چیزو فراموش کن ! همشو .. تا دوباره وقتی واست میخونـ م: از خوشگلی تا نداره ! صدای قهقه ات کل خونه رو ور داره ! . .
همه چیزو فراموش کن ! نترس .. کلکی تو کار نیست . . .
رو مه های امروز، موضوع انتخابات و نام نویسی نامزدهای انتخاباتی را در کانون توجه قرار داده اند. با این حال نگاهی به صفحات نخست رو مه ها ح ی از انتخابات دو قطبی میان «شیخ و رئیس» وجود دارد و همه سعی کرده اند را فراموش کنند. البته مخالفان ت انتقاد به عملکرد اقتصادی ت را فراموش کرده اند.
سرمربی دورتموند از تیمش خواست برتری بزرگ بر بایرن را فراموش کند.
هماهنگ کننده امور بشردوستانه سازمان ملل در افغانستان اعلام کرد که جنگ در این کشور در حال فراموش شدن است و باید کمک های بیشتری به افغانستان شود.
ایران در بسیاری از عرصه ها، الگوی زیبایی برای جهانیان است. در مدیریت و ساده زیستی می توند الگو باشد. این نگاه در مورد مصداق ولایت با واقعیت پیوند خورده است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]