اگه من ببازم تو برنده نمیشی

دروازه بان پرسپولیس گفت: حاضرم ۱۰ بازی را رفت و برگشت به استقلال ببازم، ولی در نهایت قهرمان لیگ شویم.
دروازه بان پرسپولیس گفت: حاضرم ۱۰ بازی را رفت و برگشت به استقلال ببازم، ولی در نهایت قهرمان لیگ شویم.
لیلا حاتمی (برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن)، مریلا زارعی (برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن)، محسن تنابنده (برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد)، محمدحسین مهدویان (برنده سیمرغ بلورین بهترین )، هومن بهمنش (برنده سیمرغ بلورین بهترین بردار) و وحید جلیلوند (برنده سیمرغ بلورین بهترین کارگردان) از حس شان پس از دریافت این جایزه می گویند. در «تابناک» می بینید.
دروازه بان اسپانیایی ناپولی نسبت به پیروزی در بازی چهارشنبه شب تیمش برابر ک شانی ها در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا خوشبین است.
خدا اون روز رو نیاره ولی فک کنم اگه یه روز بخوام به بچه م در مورد قضیه های عشق و عاشقی نصیحت کنم میگمببین پسرم برنده ی واقعی اینجور داستانا همیشه ی بوده که ی تر عمل کرده
قرمزها روز گذشته در شرایطی دهمین قهرمانی شان در لیگ برتر را جشن گرفتند که اضافه شدن یک ستاره به لوگویشان را بیش از هر ی مدیون علی پروین اند.
۱۰ تفاوت بین برنده ها وبازنده ها

۱- برنده متعهد میشود ولی بازنده وعده میدهد.
۲-برنده اگر اشتباه کند میگوید اشتباه ولی بازنده میگوید تقصیر من نبود.

۳-برنده بیش از بازنده کار انجام میدهد و وقت اضافه هم دارد ولی بازنده حتی وقت برای کارهای ضروریش هم ندارد.
۴ – برنده به بررسی دقیق مشکل میپردازد ودنبال راه حل میگردد ولی بازنده مشکل را حل نشده رها میکند.

۵- برنده با جبران اشتباه تاسف خود را نشان میدهد ولی بازنده میگوید متاسفم و باز تکرار میکند.
۶ – برنده به افراد برتر از خود احترام میگذارد تا چیزهای بیشتری بیاموزد ولی بازنده در پی نقاط ضعف انان است.

۷ – برنده میگوید باید راه بهتری وجود داشته باشد ولی بازنده میگوید تا بوده همین بوده.
۸ – برنده گامهای متعادل برمیدارد ولی بازنده یا خیلی تند یا خیلی کند بر میدارد.

۹ – برنده اماده کمک به تازه وارد است و عشق بلاعوض میدهد ولی بازنده خود را برتر از تازه وارد میداند.
۱۰ – برنده ایمان دارد که با کمک نیروی برتر هیچ چیز غیر ممکنی وجود ندارد ولی بازنده زود ناامید میشود.دروازه بان پرسپولیس گفت: «ما 15 دقیقه عقب کشیده بودیم ولی وقتی گل را خوردیم به بازی…
متن موزیک تو رو خواستم مسعود ی • ت ت آهنگ     متن موزیک تو رو خواستم مسعود ی • ت ت آهنگ متن موزیک تو رو خواستم مسعود ی
lyrics new song by : masoud emami toro khastam متن موزیک تو رو خواستم مسعود ی متن موزیک شنیدنی تو رو خواستم مسعود ی خدا زندگیمو به من قرض داد که دنبالِ رویای تو گم بشم
به تو فکر که باعث شدی سری تو سرا بینِ مردم بشم من از با تو بودن هوایی شدم من از با تو بودن به شوق اومدم
فقط واسه اینکه تو رو خواستم به آتیشو موجای دریا زدم تو رو ناتمومو تموم خواستم خی نمیرفت مدام از سرم
همیشه هر روز میدیدمت یه حسی ازت بود دور و ورم ترانه تو رو خواستم مسعود ی خدا زندگیمو به من قرض داد که مهرم بشی ماسش کنم
ببازم ببازم ببازم به تو بگم عاشقم باش خواهش کنم یه عمرم واسه با تو بودن کمه یه کم از تو عمر و تا ابرا برد
من از بچگیم مشق تو رو که صد آفرین روی مشقام خورد ** موزیک خواننده مسعود ی تو رو خواستم متن موزیک تو رو خواستم مسعود ی از سایت بزرگ ترانه ، لطفا این مطلب رو به اشتراک بگذارید
جایزه معتبر شعر بریتانیا جیکوب پولی را به عنوان برنده خود در سال ۲۰۱۶ معرفی کرد. ادامه: جایزه شعر «تی اس الیوت» برنده اش را شناخت
انتخاب -در حالی که ابتدا «لالا لند» به عنوان برنده اسکار بهترین معرفی شده بود، مسئولین برگزاری مراسم اعلام د که اشتباهی رخ داده و«"مهتاب» برنده این جایزه است
الاهلی عربستان در حالی برابر تیم فوتبال ذوب آهن از کشورمان 2-1 برنده شد که برای آ ین بار در مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا برابر تیم تراکتور سازی در سال 2015 برنده شده بود .
اینجا نوشتن احمقانه است. شبیهِ دختربچه ای شده ام که میانِ بازی قایم باشک هول می شود و ثانیه آ پشتِ ستونی که رویش چشم گذاشتی می رود. فقط کافی است یک قدم حرکت کنی تا ببینی مرا. فقط کافی ـست سرت را بچرخانی تا بازی را ببازم.
قرمزها در شرایطی دهمین قهرمانی شان در لیگ برتر را جشن گرفتند که اضافه شدن یک ستاره به لوگویشان را بیش از هر ی مدیون علی پروین اند. اسطوره ای که سه بار در مقام سرمربی، پرسپولیس را به مقام قهرمانی رسانده است.
چرا اسنپدراگون 835 برگ برنده ویژه گل ی اس 8 نخواهد بود؟
گل ی اس ۸ قرار است به‌عنوان اولین گوشی مجهز به اسنپدراگون ۸۳۵ معرفی شود. آیا این گزینه، برگ برنده ویژه سامسونگ خواهد بود؟
مانند یک برنده فکر کنید؛ ۴ راه برای پرورش ذهنی موفقیت
ذهن شما می‌تواند بهترین دوست یا بزرگ‌ترین دشمن شما باشد. هر زمان که ذهن خود را پرورش دهید، طعم موفقیت را خواهید چشید. مانند یک برنده فکر کنید تا در زندگی برنده شوید.
توصیه کی روش، به کریمی: تا می توانی برنده باش او از دستیار تازه اش خواست برنده باشد: توصیه شخصی من به علی کریمی این است که هرچه بیشتر می توانی برنده باش . یک مربی همیشه نمی تواند برنده باشد اما می تواند بیشتر برنده باشد . اگر هم روزی مقابل هم قرار گرفتیم ترجیح می دهم برنده باشم!
سرمربی اهل اروگوئه تیم ملی فوتبال قطر در پاسخ به سوال خبرنگار الکاس گفت: محکوم بودن به پیروزی یک برگ برنده است.
در مسابقه ی اول کوین اونر مقابل آدرین نوبل برنده شد.در مسابقه ی دوم تاینوس اونیل از دارین یانگ ش ت خورد.در مسابقه ی سوم ماتادورها همراه ال توریتو مقابل فاندنگو،هیت اسلیتر و واگل برنده شدند.سزارو از کریس جریکو ش ت خورد.سندو و میز از اوسوز باختند.رندی اورتون و دنیل برایان مقابل کین و بری وایات پیروز شدند.ناتالیا،پیج و امما مقابل سامرری،ساشابنکز و فا برنده شدن.رومن رینز مقابل بیگ شو برنده شد.
نوا گاردنسوارتز در برنامه کنان یک استندآپ کمدی متفاوت داشته و در این باره صحبت کرده وقتی کاپ برنده را برای استندآپ کمدی برده و به مترو رفته، تازه فهمیده که چرا یک برنده بازنده است. این استندآپ کمدی کوتاه را با در «تابناک» می بینید.
برنده متعهد می شود.

بازنده وعده می دهد. وقتی برنده ای مرتکب اشتباه می شود ، می گوید: اشتباه .

وقتی بازنده ای مرتکب اشتباه می شود ، می گوید: تقصیر من نبود. برنده بیش از بازنده کار انجام می دهد ، و در انتها باز هم وقت دارد.

بازنده همیشه آنقدر گرفتار است که نمی تواند به کارهای ضروری بپردازد. برنده به بررسی دقیق یک مشکل می پردازد.

بازنده از کنار مشکل گذشته ، و آن را حل نشده رها می کند. ما بهترینیم و بهتر از این خواهیم شد.
م ع پیشین استقلال با بیان اینکه غرور بلای جان قرمزپوشان شد گفت: بازیکنان این تیم خود را از پیش برنده می دانستند و هرگز فکر نمی د در یک نیمه سه بار دروازه شان باز شود.
نیمه اول اسفندماه 1395، دومین برنده خوش شانس خودروی ژاپنی، در جشنواره ید محصولات پاناسونیک(با گارانتی آژندسرویس) مشخص شد تا داستان جالب او که در کمتر از 10 روز پس از ید هدیه روز مادر، برنده شده است جذاب شود.
سرمربی تیم ملی والیبال گفت:ما تمام توان مان را به کار می گیرم که برنده باشیم و هیچ مسابقه ای از قبل برنده یا بازنده نیستیم. 
نیمه اول اسفندماه 1395، دومین برنده خوش شانس خودروی ژاپنی، در جشنواره ید محصولات پاناسونیک(با گارانتی آژندسرویس) مشخص شد تا داستان جالب او که در کمتر از 10 روز پس از ید هدیه روز مادر، برنده شده است…
م ع استقلال تهران گفت: من مطمئن بودم که بازی با السد اگر به پن ی برود، ما برنده هستیم.
برگ برنده السدی ها ژاوی است و آنها به طراح خود می نازند اما برگ برنده آبی ها تماشاگرانی هستند که صندلی های ورزشگاه را پر خواهند کرد.
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز تماشاگران و هواداران این تیم را برنده دیدار مقابل استقلال دانست.
دختر هندی برنده جایزه املادختر هندی برنده جایزه املا , این مسابقه را موسسه ‘نشنال اسپلینگ بی ‘ از سال ۱۹۲۵ در برگزار کرده است.این مسابقات که در واشنگتن برگزار می شود، برای سنجش توانایی شرکت کنندگان در هجی صحیح کلمات یا املا و دیکته آنها است.هر شرکت کننده که کلمه ای را اشتباه هجی کند از دور مسابقه خارج می شود.آنانیا وینای در جریان این مسابقه توانست کلمه marocain را که به معنای نوعی پارچه است به درستی تلفظ کند ورقیب ۱۴ ساله خود را ش ت دهد.او پس از برنده شدن در این مسابقه گفت که احساس فوق العاده ای دارد.آنانیا، سیزدهمین یی هندی تباری است که برنده این مسابقات می شود.دختر هندی برنده جایزه املا 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
ایرانی «فروشنده» به کارگردانی «اصغر فرهادی» برنده جایزه اسکار بهترین خارجی زبان شد. همچنین در یک اتفاق تاریخی،در حالی که عوامل لالاند برای دریافت جایزه روی سن آمده بودند اعلام شد که «مهتاب» برنده این جایزه شده است.