ان گمرک 14 تن لوازم آتش بازی غیرقانونی را توقیف د

کالای مکشوفه که بنابر صورتجلسه تنظیمی فیم ن نمایندگان گمرک تهران، تعزیرات تهران و نیروی انتظامی منطقه لواسان تنظیم و تایید گردیده ۳۲۰۶ قلم انواع پوشاک و لوازم کودک به مارک پریناتال بوده است.
معاون جهاد کشاورزی در امور باغبانی گفت: برخی از واردکنندگان میوه در گمرک کم اظهاری می کنند که این بار گمرک با هوشیاری توانست جلوی آنها را بگیرد و ۱۵۰ تن موز قاچاق در مرز بازرگان متوقف شد.
ایسنا نوشت:سازمان جهانی گمرک از گمرک ایران خواسته است که فناوری گمرک الکترونیک خود را به دیگر کشورها نیز صادر کند.
جواد جعفری ، مدیر گمرک اسان شمالی طی مصاحبه خبری با جمعی از خبرنگارن و اصحاب رسانه ، دلایل طولانی شدن امور گمرکی در گمرک استان را عنوان نمود. گمرک استان 6 سال پیش آغاز به کار کرد و یکی از آ ین گمرک هایی بود که در کشور ایجاد شد. به گفته مدیر گمرک، در این مدت گمرک اسان شمالی، راهی 20 ساله را پیموده است و با وجود این ....
اداره کل گمرک استان یزد در بین 124 گمرک صادراتی کشور در ردیف 10 گمرک برتر صادراتی قرار دارد.
با کنار رفتن مدیرکل گمرک بازرگان، برکامیان مدیرکل گمرک زنجان به عنوان مدیر کل جدید گمرک بازرگان منصوب شد.
بر اساس آمار گمرک در 11 ماه منتهی به بهمن ماه سال جاری قریب به 127 تن لوازم زخم بندی چسبنده وارد کشور شده است.
تهران- ایرنا- گمرک ایران اعلام کرد: گمرک مستقر در منطقه ویژه اقتصادی کاوه به عنوان گمرک تخصصی فرآورده های نفتی برای انجام تشریفات صدور این فرآورده ها تعیین شد.
سازمان جهانی گمرک از گمرک ایران خواسته است که فناوری گمرک الکترونیک خود را به دیگر کشورها نیز صادر کند.
اتحادیه انبارداران در نامه ای به رئیس کل گمرک با اشاره به مشکلات ناشی از موازی کاری وزارت صنعت و گمرک، اعلام کرد اعضای این اتحادیه از این پس اقدام به اخذ کدانبار از سامانه گمرک نخواهند کرد.
عضو فرا یون گمرک مجلس گفت:سامانه جامع الکترونیکی جدید گمرک به دست جوانان پرشور و انقل کشور استقرار یافته و توسط گمرک با همکاری تهران بومی سازی شده است.
اطلاعات کالاهای ورودی قبل از اظهار به گمرک از طریق 870 شرکت کشتیرانی و فورواردری به گمرک ارائه می شود.
مدیرکل دفتر صادرات گمرک ایران از قفل شدن سامانه گمرک بر روی مجوزهای کاغذی در روزهای آتی خبر داد و اعلام کرد: کلیه مجوزهای قانونی صادرات صرفاً به صورت الکترونیکی دریافت می شود.
اتحادیه انبارداران در نامه ای به رئیس کل گمرک با اشاره به مشکلات ناشی از موازی کاری وزارت صنعت و گمرک، اعلام کرد اعضای این اتحادیه از این پس اقدام به اخذ کدانبار از سامانه گمرک نخواهند کرد.
رییس کل گمرک ایران در پیامی به مناسبت روز جهانی گمرک نوشت:«هیچ فعالیت اجرایی در رویه های واردات، صادرات و ترانزیت در گمرک نیست که خارج از سامانه های الکترونیکی انجام شود.»
مأموران گمرک پرویزخان 2480 کیلوگرم لوازم یدکی که به طرز ماهرانه ای در اتوبوس ورودی به کشور جاسازی شده بود، را کشف د.
مأموران گمرک پرویزخان دو هزارو 480 کیلوگرم لوازم یدکی که به طرز ماهرانه ای در اتوبوس ورودی به کشور جاسازی شده بود، کشف د.
مأموران گمرک پرویزخان 2480 کیلوگرم لوازم یدکی که به طرز ماهرانه ای در اتوبوس ورودی به کشور جاسازی شده بود، را کشف د.
گمرک ایران درباره توقیف محموله پوشاک کشف شده در منزل دختر یکی از وزرای ت شفاف سازی کرد.
معاون اول رییس جمهور گفت: گمرک دروازه اصلی کشور است و ورود و وج کالا باید از گمرک اتفاق بیفتد.
مدیرکل دفتر همکاری های بین الملل گمرک گفت: در فرآیند اظهار، توزیع و موارد دیگر گمرک می تواند اظهارنامه را از گمرکی به گمرک دیگر انتقال دهد و از طریق سیستم پنجره واحد توانسته زمان ترخیص کالا را از 216 ساعت…
مدیرکل گمرک استان اصفهان از راه اندازی گمرک الکترونیک در کلیه گمرکات استان خبر داد و گفت: استقرار گمرک الکترونیک مسیر تخلف و قاچاق کالا را مسدود می کند.
بر اساس بخشنامه گمرک، فروش لوازم خانگی حجیم در فروشگاههای آزاد امکان پذیر نخواهد بود.
بر اساس بخشنامه گمرک، فروش لوازم خانگی حجیم در فروشگاه های آزاد امکان پذیر نخواهد بود.
تسنیم نوشت:رئیس کل گمرک با اعلام اینکه تعداد زیادی موارد مشابه تخلف ۳ هزار میلیاردی در گمرک ایران در حال رسیدگی می باشد، گفت: نامه صنعت در این باره دخ در گمرک نیست.
دو و نیم تن لوازم یدکی قاچاق در باک یک اتوبوس اسکانیای ورودی به کشور در گمرک پرویزخان قصرشیرین کشف و ضبط شد.
مردم کاشان و آران و بیدگل گفت: رییس گمرک کشور با صدور مجوز واردات گمرک کاشان و تعیین مکان مناسب برای آن موافقت کرد.
ایسنا به نقل از مسعود کرباسیان، رییس کل گمرک ایران نوشت: بعید میدانم ی که متخصص امر است چنین حرفی زده باشد زیرا در گمرکات اگر تخلفی صورت بگیرد، کشف می شود و تمامی این کشفیات به کمک نیروی انتظامی و گمرک…
گمرک قیمت خودروهای ب ام و را اعلام کرد • خودرو پلاس     گمرک قیمت خودروهای ب ام و را اعلام کرد • خودرو پلاس اقتصاد آنلاین: گمرک ایران در جدیدترین بخشنامه خود ارزش خودروهای bmw ساخت آلمان را منتشر نمود.
به گزارش اقتصاد آنلاین، بخشنامه جدید گمرک به شرح زیر است :
در اجرای تبصره ۶ قانون خودرو و براساس مفاد صورتجلسه شماره ۶۳۳ کمیته مشترک گمرک و …
منبع
تاکنون سوء سابقه ای از افراد مورد اتهام و فعالان گمرکی در گمرک بوشهر نه دیدم و نه شنیدم و به نظر می رسد مشکل به زودی حل خواهد شد و البته در حاضر هیچ یک از پرسنل این گمرک در بازداشت نیست.