انتقال به صفحه اصلی سایت برای و انیمیشن

مقدمه
در این قسمت ما چند نمونه از بهترین ها را در اختیار شما قرار داده ایم تا شما آنها را کنید و از آنها لذت ببرید که عبارتند از:
 
انیمیشن خلاقیت ک ن
شناخت احساسات به ک ن
پلنگ صورتی
انیمیشن و شعر زیبا برای ک ن
انیمیشن مفهومی برای ک ن
انیمیشن های مراقبت از ک ن
انیمیشن شب یلدا برای ک ن
انیمیشن سه بعدی چاق
انیمیشن آموزش حریم خصوصی به ک ن
انیمیشن آموزش صحیح مسواک زدن به ک ن
برنامه کودک فارسی جدید
برخی کلینیک های زیبایی سایت دارند، سوال این است آیا شما هم  نیازمند طراحی سایت برای کلینیک زیبایی خود هستید؟ در صورتی که پاسخ شما مثبت است باید بدانید در طراحی سایت، صفحه اصلی مهمترین صفحه است، وقتی از سایت شما بازدید می شود، فقط چند ثانیه وقت دارید از نمای صفحه اصلی سایت کلینیک زیبایی برای جلب مشتری و ادامه جستجو او در صفحات بعدی استفاده کنید.
چطور با طراحی سایت، صفحه اصلی کلینیک زیبایی را جذاب کنیم؟
اولین گام در جذ ت هر چه بیشتر صفحه اصلی یک کلینیک زیبایی، استفاده از  محتوای خوب برای ایجاد تبادل میان سایت و مشتری است. مدیریت محتوا در طراحی سایت یک کلینیک زیبایی، ابزار بازاری ارزشمندی است که فرصت ارائه پیشنهادات جدید را فراهم می کند. پس از مدیریت محتوا حالا باید نمایش زیبایی از صفحه اصلی سایت خود ارائه کنید، تصویر سازی حرفه ای در کلینیک زیبایی بازتاب تجارت شماست و باعث ارتقا یکباره سایت شما می شود. برای خلق تصاویر سایت خود فقط در اینترنت جستجو نکنید و در نهایت تصاویر تکراری و کپی شده را استفاده نکنید بلکه با بهره گیری از عکاسان ماهر بهترین تصاویر را خلق کنید.
حالا که سایتی با محتوای خوب و تصاویر جذاب در خور یک کلینیک زیبایی دارید بایستی به جذب مشتری بپردازید. با طراحی سایت حرفه ای، مشتریان از وجود شما، سرویس های پیشنهادی و مکانی که در آن قرار دارید، آگاه می شوند. امکان رزرو آنلاین از دیگر مزایای طراحی سایت کلینیک های زیبایی است و نمایش آن در صفحه اصلی، باعث می شود مشتریان به صورت آنلاین وقت گرفته و دیگر پروسه طولانی و وقت گیر تماس تلفنی و دردسر های آن مشکلی برایشان ایجاد نمی کند. می توانید از سیستم آنلاین برای موفقیت در برابر رقبا خود استفاده کنید و امکان پاسخگویی روزانه یا حتی شبانه برای مشتریان را فراهم کنید.
با مباحثه گفته شده می دانید که ورودی اصلی کلینیک زیبایی برای رونق ب و کار تجاری طراحی سایت حرفه ای است و از این تکنولوژی رو به پیشرفت بهترین نتایج را به دست می آورید.
سفارش طراحی سایت
هنگام طراحی صفحه اصلی در طراحی سایت عموما اشتباهاتی رخ می دهد که بیشتر از سوی طراحان تازه کار و مبتدی صورت می گیرد. طراحی صفحه اصلی مناسب می تواند نقش مهمی در جلب کاربران به سایت شما ایفا نماید. در این مقاله به بررسی بهترین روش ها در این زمینه می پردازیم.
روش های ایجاد طراحی صفحه اصلی در طراحی سایت
• همواره باید بدانید هدف شما از ایجاد طراحی صفحه اصلی در طراحی سایت چیست؟ طرح و ایده خود در این زمینه را روی کاغذ ترسیم کنید، مطمئن شوید ایده شما همسو با اه مشتریان باشد.
• تصویری از بهترین قالب طراحی شده را برای خود ایجاد کنید، بدین ترتیب بیشتر مسائل حل خواهد شد.
• با خود بین ید که می خواهید از چه نوع کدنویسی استفاده کنید؟ توصیه می شود از چند کدنویسی متفاوت استفاده نکنید.
• در انتخاب رنگ زمینه دقت نمایید.
• سایت خود را تقسیم بندی نمایید. بهتر است هر بخش سایت خود را طوری تقسیم بندی کنید که حاوی داستان، دلیل و نتیجه گیری باشد.
• در هر مرحله، مراحل قبلی را بازبینی نموده و ایرادهای احتمالی را اصلاح نمایید.
• به ایجاد پویایی و استفاده از مطالب انگیزشی در سایت خود بین ید، زیرا اثرات دینامیکی از محتوای سایت شما را توضیح می دهد.
• برای طراحی صفحه اصلی با خود رقابت کنید برای مثال استفاده از رنگ بخصوص، ایجاد قسمت جدید یا استفاده از یک شبکه جدید.
• به جزئیات توجه نمایید. ممکن است جزئیات کم اهمیت به نظر برسند اما توجه به همین موارد به ظاهر کم اهمیت، می تواند تاثیر به سزایی در موفقیت سایت شما داشته باشد.
اصولی که در این مقاله به آنها اشاره کردیم صرفا جنبه طراحی را پوشش نمی دهند بلکه نکاتی را ارائه می کنند که می توانید در طراحی صفحه اصلی برای انجام حرفه ای طراحی سایت خود از آنها بهره بگیرید.
سفارش طراحی سایت
استفاده از اسکرول در طراحی سایت
اگر نگاهی به سایت های جدید و ترندهای طراحی وب سایت داشته باشید در خواهید یافت که دوره وب سایت های تک صفحه ای رو به اتمام است. وب سایت های طویل که برای مشاهده محتوا باید به طور مداوم اسکرول کنید تا به انتهای صفحه برسید، به سرعت در حال محبوب شدن هستند زیرا این تکنیک به خوبی در تلفن های همراه جواب می دهد.استفاده از این روش دست طراح را در طراحی سایت باز می گذارد اما این تکنیک ضعف هایی نیز دارد. در این روش طراح باید دقت بسیار زیادی به محتوا، دسترسی و انیمیشن داشته باشد. در این مقاله به 5 ترفندی که سبب می شوند کاربر وب سایت را با اشتیاق اسکرول کند می پردازیم.<** ادامه مطلب...
خلاصه
هنگامی که زمان طراحی سایت فرا می رسد، بسیاری از طراحان مبتدی و بی اطلاع، تنها به ظاهری فوق العاده ای که قرار است خلق کنند توجه می کنند.
 
 طراحی برای بهینه سازی موتورهای جستجو
 
هنگامی که زمان طراحی سایت فرا می رسد، بسیاری از طراحان مبتدی و بی اطلاع، تنها به ظاهری فوق العاده ای که قرار است خلق کنند توجه می کنند. متاسفانه برخی از طراحان به هدف طراحی توجهی ندارند: شناخته شدن سایت به منظور امکان انتقال محتوای خود. 
بهترین راه شناخته شدن یک وب سایت، بهینه سازی موتورهای جستجو برای موتورهایی چون گوگل و یاهو می باشد. یکی از مسائلی که مشکل ساز می شود آن است که ما فراموش می کنیم که سئوی یک وب سایت از لحظه ای که طراحی سایت آغاز می شود، شروع خواهد شد. طراحان می توانند برای سئوی صفحات وب به مسائل زیر توجه نمایند. 
طراحان کارهای زیادی به هنگام طراحی و کد نویسی می توانند انجام دهند تا امتیاز یک سایت را افزایش دهد. هرچه صفحات بهتر طراحی شوند، موتور های جستجو بهتر می توانند آن را بررسی و اسکن کنند. برای مثال بهتر است از صفحه های ورود به سایت استفاده نکنید، همان صفحه هایی که اغلب یک ع یا انیمیشن دارد و در زیر آن لینک ورود به صفحه قرار دارد. استفاده از این صفحات به شدت می تواند سئوی طراحی شما را لکه دار کند. همچنین این شیوه بسیار قدیمی شده است. 
محتوای سایت خود را به صورت گرافیک و ع قرار ندهید، موتورهای جستجو می توانند متن ها را اسکن کنند نه گرافیک ها را. 
کد نویسی مرتب و دقیقی ارائه دهید، این امر برای سئو بسیار حیاتی می باشد. در کل بهینه سازی موتورهای جستجو شامل هزاران موارد دیگر می باشد، اما نکاتی که در اینجا ذکر شد، مواردی هستند که حداقل وب سایت شما را در مسیر درست قرار می دهند. 
سایت منبع
برای دیدن مطلب سایت زیر را کپی کنید و در صفحه جدید باز کنید و یا روی پیوند روزانه سایت we love dc بزنید
ravendel.mihanblog.com
برای انتقال به سایت روی لینک کلیک کنید
movienight.blog.ir لطفا اگر برای سایت ما ارزش قائل هستید نظر خود را ثبت کنید نظر شما دلیلی برای شروع دوباره ما
اولین طراحی صفحه سایت (بخش اول)
در مقالات قبلی به معرفی برخی اصطلاحات اولیه مربوط به طراحی سایت پرداختیم. در ادامه، به بررسی مراحل طراحی صفحه سایت می پردازیم.
برای طراحی صفحه سایت 3 روش به شما پیشنهاد می شود. ادامه مطلب...
صفحه تماس با ما در وب سایت شامل تمامی راه های ارتباطی برای کاربران جهت ارتباط با مدیر سایت و یا سایر افراد مشغول به فعالیت در سایت می باشد.
صفحه تماس با ما در وب سایت به اندازه صفحه اصلی، صفحه درباره ما و صفحه معرفی محصولات و خدمات حائز اهمیت می باشد. و حتی در بعضی حوزه های کاری مهم تر از این صفحات نیز به حساب می آید؛ به گونه ای که شما می توانید صفحه ی تماس با ما را در سایت طوری تنظیم کنید که منجر به تماس با شما در حوزه ی کاریتان شود. یعنی اطلاعات و راه های تماس با شما در آن وجود داشته باشد. اما این سوال مطرح است که چطور می توان یک صفحه ی تماس با مای مناسب برای وب سایت خود طراحی کنیم ؟
گاهی اهمیت صفحه ی تماس با ما در بعضی حوزه های کاری دوچندان می شود، برای مثال شما یک فروشگاه فیزیکی دارید که دارای یک سری مشتریان دائم می باشد، شما در کنار آن یک فروشگاه اینترنتی نیز راه اندازی می کنید تا در مواردی که مشتریان به دلایلی نمی توانند حضوری به فروشگاه رفته و ید کنند، امکان ید به صورت اینترنتی، برایشان وجود داشته باشد.
صفحه تماس با ما
ادامه مطلب
هنگامی که سخن از گرافیک در طراحی سایت به میان می آید منظور ایجاد ترکیبی از محتوا, رنگ ها و تصاویر می باشد که به منظور انتقال هدف وب سایت به بهترین صورت مورد استفاده قرار می گیرند. از آن جایی که امروزه در دنیای تجارت آنلاین رقیبان بسیار زیادی وارد کار شده اند همچون دنیای تبلیغات, در دنیای طراحی وب سایت نیز یکی از موارد با اهمیت, استفاده از این ترکیب ها در راستای جلب توجه کاربران می باشد. اگر نگاهی به وب سایت های گوناگون, رو مه و مواردی از این دست داشته باشید قطعاً متوجه میزان اهمیت گرافیک در طراحی سایت خواهید شد.
گرافیک در طراحی سایت  و تاثیر آن بر طیف رنگ ها
در واقع ترکیب های رنگی در کنار تصاویر مرتبط با موضوع می توانند در جلب توجه مخاطبین به یک مساله خاص بسیار تاثیر گذار باشند. به طور کلی در وب سایت هایی که از طراحی گرافیکی استفاده نشده باشد, در انتقال پیام وب سایت دچار مشکلات بسیاری خواهند شد. یکی از مسائلی که طراحان وب سایت  هر روزه با آن سروکار دارند روش های طراحی لوگو, طراحی صفحات گوناگون وب سایت و مواردی از این قبیل مواجه هستند, از این رو اگر طراح وب سایت شما در این موارد به خوبی عمل نماید وب سایت شما نهایتاً وب سایتی موفق خواهد بود.
نخستین صفحه از هر وب سایتی طبیعتاً مهم ترین بخش آن وب سایت به حساب می آید. در واقع ماندن یا نماندن یک کاربر در وب سایت شما کاملاً وابسته به این صفحه و نوع گرافیک به کاربرده شده در آن می باشد, زیرا نخستین چیزی که در بدو ورود به یک وب سایت با آن مواجه می شوند صفحه نخست و گرافیک آن است. از جمله مواردی که می توانند در افزایش جذ ت صفحه اصلی یک طراحی سایت تاثیرگذار باشند عبارتند از به کارگیری تکنیک های طراحی تمیز و عدم شلوغی در صفحه نخست.
در  طراحی سایت  هرچه اسکرول صفحه کمتر باشد ، کاربر بیشتر مشتاق میشود تا از سایت شما بازدید د . اما در این مقاله قصد داریم به نکات و ترفند های  طراحی سایت  با اسکرول زیاد و البته موفق اشاره کنیم . در ادامه همراه با  طراحی سایت باشید.
استفاده از این روش دست طراح را در  طراحی سایت  باز می گذارد اما این تکنیک ضعف هایی نیز دارد. در این روش طراح باید دقت بسیار زیادی به محتوا، دسترسی و انیمیشن داشته باشد. در این مقاله به 5 ترفندی که سبب می شوند کاربر وب سایت را با اشتیاق اسکرول کند می پردازیم.
در  طراحی سایت محتوای اصلی را همیشه در دسترس و بالای صفحه قرار دهید.
طبق تحقیقات صورت گرفته کاربران به محض بارگذاری صفحه، اسکرول می کنند. بنابراین توجه به محتوای بخش بالای صفحه اصلی بسیار مهم است. محتوای قرار گرفته در این قسمت به سرعت توسط کاربر دیده شده و سبب شکل گیری برداشت اولیه یا impression از وب سایت شما می شود. کاربر کیفیت وب سایت را از این قسمت می سنجد. اگر محتوای قرار گرفته در این بخش جذ ت و کیفیت لازم را داشته باشد کاربر مشتاق به اسکرول و بازدید از دیگر بخش های وب سایت خواهد شد.
در  طراحی سایت  به فضایی که کاربر به اسکرول نیاز ندارد توجه کنید
برای آنکه از اسکرول کاربر اطمینان حاصل کنید، باید محتوایی ارائه کنید که جالب توجه باشد. برای اینکار جذاب ترین محتوای خود را در بخش بالایی صفحه نخست قرار دهید. مثلا نکات جالبی را بگذارید که می دانید کاربر را مجذوب خود خواهند کرد. از تصاویر دلنشین در طراحی وب سایت خود استفاده کنید، بازدید کنندگان توجه زیادی به تصاویر می کنند.
در  طراحی سایت المان های گرافیکی حرکت کاربر را در نظر بگیرید
بعضی اوقات بهترین روش برای تشویق کاربران به اسکرول، درخواست از آنهاست. به طور صریح به آنها بگویید که محتوای بیشتر در پایین صفحه قرار گرفته است. یک ترفند زیرکانه قرار دادن فلشی که به سمت پایین نشانه رفته یا قرار دادن متن “لطفا اسکرول کنید” است، با این کار به کاربر اطلاع می دهید که بخش اعظم محتوا در پایین صفحه قرار دارد.

در  طراحی سایت منوی سایت خود را در دسترس قرار دهید
منوی سایت عاملی تعیین کننده در تجربه مثبت یا منفی کاربر از وب سایت دارد. یکی از ریسک های استفاده از تکنیک اسکرول طولانی در طراحی وب سایت، سردرگم نمودن کاربر است. اگر هنگام اسکرول منو ناپدید شود، کاربر برای دسترسی به منو باید دوباره به صفحه اول سایت اسکرول و مسیر رفته را برگردد. این عمل کاربر را گیج کرده و حوصله او را سر خواهد برد.
چون صفحه نمایش موبایل کوچکتر از صفحه نمایش کامپیوتر است، استفاده از منوی استیکی بخش اعظم صفحه را خواهد کرد. یکی از راه حل های این موضوع، برنامه نویسی منو به گونه ای است که وقتی کاربر به پایین اسکرول می کند تا مطالب بیشتری را بخواند منو ناپدید شده و هنگام بازگشت به بالا منو پدیدار شود.
منوی لغزان در  طراحی سایت 
استفاده از افکت های زیبای بصری مانند parallax scrolling و انیمیشن هایی که با اسکرول کاربر به نمایش در می آیند سبب مجذوب کاربران خواهند شد. استفاده از آنها اسکرول را به کاری فرح بخش تبدیل می کند. کاربر پس از هر بار اسکرول و نمایش انیمیشن کنجکاو شده و به اسکرول ادامه میدهد تا انیمیشن های بعدی را هم ببیند.
مثلا می توانید سایت خود را به قسمت های قابل اسکرول مختلف تقسیم کنید و در هر قسمت محتوای خود را با استفاده از انیمیشن های خلاقانه معرفی کنید. با هر اسکرول انیمیشن ها به نمایش درآمده و با حرکتی خلاقانه کاربر به قسمت بعدی راهنمایی می شود.
منبع: طراحی سایت
استفاده از وایرفریم ها در طراحی سایت امری ضروری می باشد زیرا آن ها یکی از مراحل بسیار مهم طراحی هستند که در توسعه وب استفاده می شوند و به ویژه در طراحی های پیچیده و در پروژه های بزرگ کاربرد دارند. همچنین می توان گفت طراحی های ساده ای از طرح کلی سایت هستند که به شما(به عنوان طراح)و به صاحبان مشاغل و ب و کارها ( به عنوان مشتری های شما برای طراحی سایت ) اجازه می دهند به جای تمرکز بر رنگ و نوع عناصر به کار رفته در سایت، بر روی نحوه قرار دادن و جایگذاری عناصر سایت و چیدمان آنها در سایت و آرایش صفحه اصلی سایت تمرکز کنید.
عملکرد وایرفریم ها
این ابزارها، ابزارهای تجسمی برای ارائه توابع پیشنهادی، ساختار و محتوای یک صفحه وب و یا یک سایت هستند. همچنین عناصر گرافیکی و عناصر عملیاتی سایت را به نحوی از هم جدا می کنند که تیم طراحی، به راحتی می توانند توضیح دهند که کاربران چگونه با سایت تعامل می کنند. یک وایرفریم به طور نمونه باید شامل موارد زیر باشد: عناصر صفحه اصلی و محل قرارگیری آنها مثل سرصفحه، پاصفحه و …
کاربرد وایرفریم ها در طراحی سایت
با استفاده وایرفریم های پذیرفته شده، بدون اینکه شما توسط  عناصر بصری متنوع مورد استفاده در طراحی سایت ها گیج شوید، یک قالب کاری برای طراحی های شما فراهم می شود. صفحات مختلفی که در یک سایت لحاظ می شود از جمله : صفحه تماس با ما، صفحه درباره ما و دیگر صفحاتی که حاوی متن های زیادی می باشند ممکن است طرح های متفاوتی از صفحه گالری یا صفحه ید داشته باشند. نکته مهمی که در تمام مراحل طراحی همواره باید مورد توجه قرار دهید، این است که در گذر از وایرفریم ها به یکدیگر، همواره به حفظ یکپارچگی در ظاهر سایت توجه نموده و این امر را در طراحی سایت خود لحاظ نمایید.
جهت سفارش:سفارش طراحی سایت
ا ین اخبار های وب :https://t.me/hiwebex
برای ایند شدن توسط گوگل در طراحی سایت باید به یک سری نکات توجه داشت. با اینکه روند ایند شدن توسط گوگل در طراحی سایت راه های زیادی دارد، ما در این مقاله قصد داریم به چند تا از اصلی ترین راه کارها در این امر اشاره کنیم.
 
روند ایند شدن توسط گوگل در طراحی سایت

به طور کلی دو روش برای ایند شدن توسط گوگل در طراحی سایت وجود دارد :

بک لینک: دریافت بک لینک برای ایند شدن توسط گوگل در طراحی سایت بسیار گزینه ی تاثیر گذاری می باشد. وقتی که گوگل سایت هایی که از آنها بک لینک گرفته اید را بررسی می کند، خزنده آن سایت شما را هم بررسی کرده و ایند می کند. دقت کنید که اگر ارتباط بین صفحات مناسب نباشد، فقط همان صفحه ی لینک شده ایند خواهد شد.
سایت مپ: با استفاده از سایت مپ و معرفی لینک سایت خود به گوگل می توانید هنگامی که موتور جستجو صفحه اصلی شما را بررسی می کند، با استفاده از سایت مپ به دیگر صفحات هدایت شود و آن ها را ایند نماید. قبلا نیز در مورد اهمیت وجود سایت مپ برای ایند شدن توسط گوگل در طراحی سایت توضیح داده ایم.

دو روش فوق در واقع اصلی ترین نکات برای ایند شدن توسط گوگل در طراحی سایت می باشد. با این حال برای تسریع این امر، استفاده از شبکه های اجتماعی بویژه گوگل پلاس بسیار توصیه میشود. از دید گوگل، لینک هایی که از شبکه اجتماعی به سایت شما هدایت میشوند امتیاز ویژه ای دارند. همچنین استفاده از محتوای مناسب نیز بسیار در ایند شدن توسط گوگل در طراحی سایت تاثیر گذار می باشد. درواقع برای افزایش سرعت ایند شدن توسط گوگل، تولید محتوا یکی از بهترین راه ها می باشد. به یاد داشته باشید که امروزه حرف اول در گوگل را محتوای مناسب میزند.
متن قبلی : مفهوم ایند گوگل در طراحی سایت
سفارش طراحی سایت
ارتباط از طریق تلگرام
برای ایند شدن توسط گوگل در طراحی سایت باید به یک سری نکات توجه داشت. با اینکه روند ایند شدن توسط گوگل در طراحی سایت راه های زیادی دارد، ما در این مقاله قصد داریم به چند تا از اصلی ترین راه کارها در این امر اشاره کنیم.
 
روند ایند شدن توسط گوگل در طراحی سایت

به طور کلی دو روش برای ایند شدن توسط گوگل در طراحی سایت وجود دارد :

بک لینک: دریافت بک لینک برای ایند شدن توسط گوگل در طراحی سایت بسیار گزینه ی تاثیر گذاری می باشد. وقتی که گوگل سایت هایی که از آنها بک لینک گرفته اید را بررسی می کند، خزنده آن سایت شما را هم بررسی کرده و ایند می کند. دقت کنید که اگر ارتباط بین صفحات مناسب نباشد، فقط همان صفحه ی لینک شده ایند خواهد شد.
سایت مپ: با استفاده از سایت مپ و معرفی لینک سایت خود به گوگل می توانید هنگامی که موتور جستجو صفحه اصلی شما را بررسی می کند، با استفاده از سایت مپ به دیگر صفحات هدایت شود و آن ها را ایند نماید. قبلا نیز در مورد اهمیت وجود سایت مپ برای ایند شدن توسط گوگل در طراحی سایت توضیح داده ایم.

دو روش فوق در واقع اصلی ترین نکات برای ایند شدن توسط گوگل در طراحی سایت می باشد. با این حال برای تسریع این امر، استفاده از شبکه های اجتماعی بویژه گوگل پلاس بسیار توصیه میشود. از دید گوگل، لینک هایی که از شبکه اجتماعی به سایت شما هدایت میشوند امتیاز ویژه ای دارند. همچنین استفاده از محتوای مناسب نیز بسیار در ایند شدن توسط گوگل در طراحی سایت تاثیر گذار می باشد. درواقع برای افزایش سرعت ایند شدن توسط گوگل، تولید محتوا یکی از بهترین راه ها می باشد. به یاد داشته باشید که امروزه حرف اول در گوگل را محتوای مناسب میزند.
متن قبلی : مفهوم ایند گوگل در طراحی سایت
سفارش طراحی سایت
ارتباط از طریق تلگرام
برای ایند شدن توسط گوگل در طراحی سایت باید به یک سری نکات توجه داشت. با اینکه روند ایند شدن توسط گوگل در طراحی سایت راه های زیادی دارد، ما در این مقاله قصد داریم به چند تا از اصلی ترین راه کارها در این امر اشاره کنیم.
 
روند ایند شدن توسط گوگل در طراحی سایت

به طور کلی دو روش برای ایند شدن توسط گوگل در طراحی سایت وجود دارد :

بک لینک: دریافت بک لینک برای ایند شدن توسط گوگل در طراحی سایت بسیار گزینه ی تاثیر گذاری می باشد. وقتی که گوگل سایت هایی که از آنها بک لینک گرفته اید را بررسی می کند، خزنده آن سایت شما را هم بررسی کرده و ایند می کند. دقت کنید که اگر ارتباط بین صفحات مناسب نباشد، فقط همان صفحه ی لینک شده ایند خواهد شد.
سایت مپ: با استفاده از سایت مپ و معرفی لینک سایت خود به گوگل می توانید هنگامی که موتور جستجو صفحه اصلی شما را بررسی می کند، با استفاده از سایت مپ به دیگر صفحات هدایت شود و آن ها را ایند نماید. قبلا نیز در مورد اهمیت وجود سایت مپ برای ایند شدن توسط گوگل در طراحی سایت توضیح داده ایم.

دو روش فوق در واقع اصلی ترین نکات برای ایند شدن توسط گوگل در طراحی سایت می باشد. با این حال برای تسریع این امر، استفاده از شبکه های اجتماعی بویژه گوگل پلاس بسیار توصیه میشود. از دید گوگل، لینک هایی که از شبکه اجتماعی به سایت شما هدایت میشوند امتیاز ویژه ای دارند. همچنین استفاده از محتوای مناسب نیز بسیار در ایند شدن توسط گوگل در طراحی سایت تاثیر گذار می باشد. درواقع برای افزایش سرعت ایند شدن توسط گوگل، تولید محتوا یکی از بهترین راه ها می باشد. به یاد داشته باشید که امروزه حرف اول در گوگل را محتوای مناسب میزند.
متن قبلی : مفهوم ایند گوگل در طراحی سایت
سفارش طراحی سایت
ارتباط از طریق تلگرام
بررسی انیمیشن باورن ی ها 
عنوان اصلی محصول : بررسی انیمیشن باورن ی ها
سلام بر پژوهشگر گرامی ، شما برای فایل بررسی انیمیشن باورن ی ها به این صفحه هدایت شده اید.
برای این فایل و مشاهده توضیحات کامل آن روی دکمه زیر کلیک کنید:توضیحات مطلب
#طراحی_سایت_فروشگاه_اینترنتی
طراحی سایت فروشگاه اینترنتی
صاحبان سایت ها و وبلاگ ها بخوانند
یکی از راه های برای افزایش رتبه سایت، بالا بردن ترافیک آن است...
یکی از راه های برای افزایش رتبه سایت، بالا بردن ترافیک آن است.
صاحبان سایت ها و نویسنده های بلاگ ها همیشه علاقه دارند که مطالب سایت و بلاگشان در صفحه نخست موتور های جستجو به نمایش در بیاید. برای این امر، کارهای زیادی می توان انجام داد که یکی از آن ها افزایش ترافیک سایت است. راه های زیادی برای افزایش ترافیک یا بازدید از وب سایت وجود دارد. مادامی که شما مطالب جذاب و اصلی (کپی نشده) در سایتتان قرار می دهید، شاهد افزایش ترافیک در سایت خود خواهید بود. اگر می خواهید به این روند سرعت ببخشید، کار های زیاد و در عین حال ساده ای را می توانید انجام دهید.

صاحبین سایت ها و وبلاگ ها بخوانند

طریقه نوشتن مطالب
برای مطالعه ادامه مطلب اینجا کلیک کنید.

اکثر سایتها در خود از صفحه بندی استفاده کرده اند در این مقاله به 8 نکته در طراحی صفحه بندی سایت می پردازیم
یکی از المان های شناخته شده و رایج در طراحی سایت، صفحه بندی یا همان pagination است که در صفحات مربوط به دسته بندی، برچسب، فروشگاه و … کاربرد فراوانی دارد. میتوان گفت تقریبا 90 درصد وب سایت ها در بخشی از خود صفحه بندی را استفاده کرده ولی چقدر به اصول طراحی آن و افزایش کاربری توجه داشته اند؟
در این مقاله قصد داریم مهمترین نکات در طراحی یک صفحه بندی مناسب را مرور کنیم. ممکن است برخی از آنها بدیهی و ساده بنظر برسند ولی مطمئن باشید که در فضای وب، سایت های پرطرفداری هستند که همین اصول ساده را نادیده گرفته اند.
صفحه بندی در سایت چیست؟
زمانیکه محتوای یک صفحه طولانی میشود طراح سایت تلاش میکند که آن را در دو یا چند صفحه در دسترس کاربر قرار دهد، این روش هم موجب میشود که صفحات سایت بیش از حد طولانی نشوند و هم حجم کلی صفحه را کاهش میدهد. فرض کنید که تمام محصولات یک فروشگاه اینترنتی در یک صفحه نمایش داده شوند. در این صورت ممکن است زمان بسیار زیادی برای نمایش کامل صفحه مورد نیاز باشد و یا کاربر هنگام اسکرول در صفحه میان محصولات سردرگم گردد.
برای مطالعه بیشتر مطلب کلیک نمایید.
8 نکته در طراحی صفحه بندی سایت
 
برای دیدن مطلب سایت زیر را کپی و در صفحه جدید باز کنید
ravendel.mihanblog.com
برای دیدن مطلب سایت زیر را کپی و در صفحه جدید باز کنید
ravendel.mihanblog.com
امروزه طراحی سایت کار خیلی سختی نیست و شما حتی اگر تجربه زیادی هم در این زمینه نداشته باشید می توانید برای خود یک صفحه اینترنتی زیبا ایجاد کنید. البته همیشه تفاوت هایی وجود دارد که فرق بین طراح آماتور و حرفه ای را مشخص می کند. به خاطر داشته باشید که منظور از از بین بردن ویژگی های بد سایت فقط برای ایجاد صفحه ای زیبا تر نیست بلکه در به وجود آمدن رابطه ای موثر تر با بازدیدکنندگان نیز تاثیر خواهد داشت.
طراحی سایت 
ویژگی های طراحی سایت بد
در زیر ویژگی هایی وجود دارند که پیروی از آن ها ظاهر وب سایت شما را نامناسب خواهد کرد. این ها ایده هایی هستند که از گروه ها و متخصصان مختلف جمع آوری شده اند. 
پس زمینه

رنگ خا تری پیش فرض
ترکیب رنگ متن و پس زمینه که خوانایی را کاهش می دهد.
استفاده از زمینه های شلوغی که حواس انسان را پرت کرده و خواندن مطلب را دشوار می کنند.

متن

متن برای خواندن بسیار کوچک باشد.
متنی که در سراسر صفحه وب سایت کشیده شده است.
استفاده نامناسب از پاراگراف ها
متن زیرخط دار که لینک نیست.

لینک ها

لینک های پیش فرض آبی
لینک هایی که مشخص نیست به کجا اشاره دارند.
لینک هایی که زیرخط دار نیستند و شما متوجه لینک بودن آن ها نمی شوید.
لینک های ش ته یا مرده (لینک هایی که دیگر کار نمی کنند.)

جداول

مشخص بودن مرز های جداول
استفاده از جداول به عنوان عناصر طراحی سایت

انیمیشن ها

چیز هایی که چشمک می زنند (به ویژه متن).
انیمیشن هایی که هرگز متوقف نمی شوند.
تصاویر متحرک برای ایمیل
انیمشن های چشمک زن

زباله ها

شمارنده های موجو در صفحات
تبلیغات زباله 
ایجاد اسکرول به یک طرف صفحه سایت
استفاده از ع های بسیار کوچک در صفحه اصلی
ایجاد چندین اسکرول بار در یک صفحه

ناوبری

استفاده از ناوبری غیر شفاف و پیچیده
استفاده از فریم های زیاد و پیچیده
صفحات نامشخص(صفحاتی که معلوم نیست از کجا آمده اند.)
عناوین بی فایده که موضوع صفحه را به خوبی مشخص نمی کنند.

طراحی عمومی

صفحاتی که در بعضی مرورگر ها به خوبی کار می کنند و در بعضی دیگر نه!
کنتراست پایین (در رنگ، متن و سایر اطلاعات)
صفحه اصلی وب سایت که مناسب با پنجره مرورگر طراحی نشده است.
فریم هایی که شما را به این طرف و آن طرف حرکت می دهند.

ویژگی های طراحی سایت خوب
یکی از عناصر اصلی طراحی سایت خوب، جلوگیری از استفاده از عناصری است که طراحی سایت بد را ایجاد می کند. اگر از همه مواردی که در بالا درباره طراحی سایت بد گفته شد، دوری کنید احتمالا یک وب سایت مناسب خواهید داشت. علاوه بر این مفاهیم زیر را هم در ذهن داشته باشید:
متن وب سایت

پس زمینه متن را قطع نمی کند.
متن به اندازه کافی برای خواندن بزرگ است، اما نه خیلی بزرگ
سلسله مراتب سایت به خوبی رعایت شده است.
ستون های متن نسبت به کتاب ها باریک تر هستند تا خواندن روی صفحه آسان تر شود.

ناوبری وب سایت

استفاده از دکمه های ناوبری که فهم و درک وب سایت شما را آسان تر می کنند.
استفاده از ناوبری که با کل سایت سازگاری دارد.
فریم ها طوری استفاده شوند که برای کاربران مزاحمت ایجاد نکنند.
یک وب سایت خوب و کامل دارای نقشه سایت نیز هست.

لینک های وب سایت

رنگ لینک ها با رنگ صفحه هماهنگ است.
پیوند های زیرخط دار که به خوبی به کاربران نمایش داده می شوند.

گرافیک

دکمه ها بزرگ و زشت نباشند.
هر تصویر دارای تگ alt مناسب و توضیحات باشد.
هر پیوند گرافیکی یک لینک متنی مناسب را نیز داشته باشد.
گرافیک و پس زمینه از رنگ های ایمن مرورگر استفاده می کنند.
خاموش تصاویر متحرک

طراحی عمومی وب سایت

صفحات به سرعت انجام شود.
استفاده درست از تمام عناصر گرافیکی وب سایت (تصاویر، نقل قول ها و غیره)
قالب صفحه اصلی به خوبی طراحی شود.(معمولا ایجاد فضای 600 در 800)

به نظر شما چه نکاتی دیگری هستند که در طراحی سایت خوب و بد نقش دارند؟ منتظر شنیدن نظرات شما هستم.
#سئو_سایت
سئو سایت
چهار نکته شگفت انگیز برای رسیدن به رتبه یک گوگل
در این مقاله 4 روش اصلی برای رسیدن به رتبه های بالای گوگل را بررسی کرده ایم.
بهینه سازی سایت
متد 1 : تغییر محتوا
ایجاد محتوای با کیفیت
گوگل در سال 1995 اعلام کرد که منظور از محتوای با کیفیت محتوایی است که بیشترین کاربر را برای مدت بیشتری در صفحه ای نگه دارد و کاربران با سایت و یا صفحه مورد نظر بیشترین تعامل را داشته باشند. بنابراین...
برای مطالعه ادامه مطلب اینجا کلیک کنید.
یهو اومدیم دیدیم دیگه سایت باز نمیشه .. هارو از قسمت کانفیگ غیر فعال کردیم اما الان فقط و فقط صفحه اصلی سایت باز میشه .. پروقایل کاربری و پست ها و تاپیک ها و غیره باز نمیشن اصلا
صفحه ورود مدیریت هم باز میشه اما وقتی لاگین میکنی اونم باز نمیشه و صفحه سفید میشه
آپگرید هم نتونستم م .. ممنون میشم کمک کنید … با تشکر
نکته : دوستان توجه کنید گفتم هارو از طریق کانفیگ غیر فعال کردیم و در این چند روزه هیچ تغییری در سایت ندادیم نه ی نصب کردیم نه پاک کردیم .. آپگرید هم من نتونستم م
نخستین مرجع تخصصی رایگان ویبولتین
پیدا یک سایت در حین سادگی میتواند کاری دشوار باشد. امروزه بیشتر سایت های زیرنویس بصورت اسکریپت هستند و تمامی کاربران نمی توانند به خوبی از آن استفاده کنند. یک سایت باید دارای ظاهری مناسب، دسترسی آسان و در حین اینکه باید همواره در دسترس باشد، باید نیاز های کاربران را برآورده کند. از جمله محدود سایت هایی که تمامی این معیار های لازم را در حد عالی انجام داده است، سایت ایران زیرنویس (https://iranzirnevis.com) می باشد که در زمینه ی ، سریال و انیمیشن کار می کند.
 
سریال
 
سریال ها معمولا با کیفیت های hdtv و یا web-dl منتشر می شوند و در بیشتر اوقات، همان روز آن نیز منتشر می شود. بلافاصله بعد از انتشار زیرنویس، سایت ایران زیرنویس بهترین زیرنویس ها را از بهترین مترجم ها گردآوری می کند و برای قرار می دهد. از این سایت بسیار راحت بوده و با سرعت بالایی می توان فایل ها را کرد.
 
و انیمیشن
 
هر ساله ها و انیمیشن های بسیار زیادی با کیفیت های معمول مانند  hdrip، webrip یا bluray منتشر می شود. بعضی از آنها مورد استقبال کاربران ایرانی قرار می گیرند و بعضیهای  دیگر خیر! یکی از اصلی ترین اولویت های سایت ایران زیرنویس تهیه و انتشار هر چه سریعتر برای و انیمیشن هایی می باشد که مورد استقبال کاربران ایرانی قرار گرفته است. معمولا اینگونه و انیمیشن ها در سایت های معتبر از جمله imdb نیز بسیار مورد توجه قرار می گیرند. شما با خیال راحت می توانید برای و انیمیشن های خود به سایت ایران زیرنویس مراجعه کنید.
 -ایران زیرنویس
 
و کلام آ ...
 
تمام زیرنویس های موجود، بصورت مرتب دسته بندی شده اند به طوریکه کاربر را دچار سردگمی نمی کند. این در حالی است که انکدینگ تمامی فایل ها به گونه ای تنظیم شده است تا کمترین میزان خطا را در دستگاه های رایج مانند کامپیوتر، موبایل، تبلت و همچنین تلویزیون داشته باشد.
آموزش انیمیشن و مونتاژ کامپیوتری 
عنوان اصلی محصول : آموزش انیمیشن و مونتاژ کامپیوتری
سلام بر پژوهشگر گرامی ، شما برای فایل آموزش انیمیشن و مونتاژ کامپیوتری به این صفحه هدایت شده اید.
برای این فایل و مشاهده توضیحات کامل آن روی دکمه زیر کلیک کنید:توضیحات مطلب


در  طراحی سایت  هرچه اسکرول صفحه کمتر باشد ، کاربر بیشتر مشتاق میشود تا از سایت شما بازدید د . اما در این مقاله قصد داریم به نکات و ترفند های  طراحی سایت  با اسکرول زیاد و البته موفق اشاره کنیم . در ادامه همراه با  طراحی سایت باشید.
استفاده از این روش دست طراح را در  طراحی سایت  باز می گذارد اما این تکنیک ضعف هایی نیز دارد. در این روش طراح باید دقت بسیار زیادی به محتوا، دسترسی و انیمیشن داشته باشد. در این مقاله به 5 ترفندی که سبب می شوند کاربر وب سایت را با اشتیاق اسکرول کند می پردازیم.
در  طراحی سایت محتوای اصلی را همیشه در دسترس و بالای صفحه قرار دهید.
طبق تحقیقات صورت گرفته کاربران به محض بارگذاری صفحه، اسکرول می کنند. بنابراین توجه به محتوای بخش بالای صفحه اصلی بسیار مهم است. محتوای قرار گرفته در این قسمت به سرعت توسط کاربر دیده شده و سبب شکل گیری برداشت اولیه یا impression از وب سایت شما می شود. کاربر کیفیت وب سایت را از این قسمت می سنجد. اگر محتوای قرار گرفته در این بخش جذ ت و کیفیت لازم را داشته باشد کاربر مشتاق به اسکرول و بازدید از دیگر بخش های وب سایت خواهد شد.
در  طراحی سایت  به فضایی که کاربر به اسکرول نیاز ندارد توجه کنید
برای آنکه از اسکرول کاربر اطمینان حاصل کنید، باید محتوایی ارائه کنید که جالب توجه باشد. برای اینکار جذاب ترین محتوای خود را در بخش بالایی صفحه نخست قرار دهید. مثلا نکات جالبی را بگذارید که می دانید کاربر را مجذوب خود خواهند کرد. از تصاویر دلنشین در طراحی وب سایت خود استفاده کنید، بازدید کنندگان توجه زیادی به تصاویر می کنند.
در  طراحی سایت المان های گرافیکی حرکت کاربر را در نظر بگیرید
بعضی اوقات بهترین روش برای تشویق کاربران به اسکرول، درخواست از آنهاست. به طور صریح به آنها بگویید که محتوای بیشتر در پایین صفحه قرار گرفته است. یک ترفند زیرکانه قرار دادن فلشی که به سمت پایین نشانه رفته یا قرار دادن متن “لطفا اسکرول کنید” است، با این کار به کاربر اطلاع می دهید که بخش اعظم محتوا در پایین صفحه قرار دارد.

در  طراحی سایت منوی سایت خود را در دسترس قرار دهید
منوی سایت عاملی تعیین کننده در تجربه مثبت یا منفی کاربر از وب سایت دارد. یکی از ریسک های استفاده از تکنیک اسکرول طولانی در طراحی وب سایت، سردرگم نمودن کاربر است. اگر هنگام اسکرول منو ناپدید شود، کاربر برای دسترسی به منو باید دوباره به صفحه اول سایت اسکرول و مسیر رفته را برگردد. این عمل کاربر را گیج کرده و حوصله او را سر خواهد برد.
چون صفحه نمایش موبایل کوچکتر از صفحه نمایش کامپیوتر است، استفاده از منوی استیکی بخش اعظم صفحه را خواهد کرد. یکی از راه حل های این موضوع، برنامه نویسی منو به گونه ای است که وقتی کاربر به پایین اسکرول می کند تا مطالب بیشتری را بخواند منو ناپدید شده و هنگام بازگشت به بالا منو پدیدار شود.
منوی لغزان در  طراحی سایت 
استفاده از افکت های زیبای بصری مانند parallax scrolling و انیمیشن هایی که با اسکرول کاربر به نمایش در می آیند سبب مجذوب کاربران خواهند شد. استفاده از آنها اسکرول را به کاری فرح بخش تبدیل می کند. کاربر پس از هر بار اسکرول و نمایش انیمیشن کنجکاو شده و به اسکرول ادامه میدهد تا انیمیشن های بعدی را هم ببیند.
مثلا می توانید سایت خود را به قسمت های قابل اسکرول مختلف تقسیم کنید و در هر قسمت محتوای خود را با استفاده از انیمیشن های خلاقانه معرفی کنید. با هر اسکرول انیمیشن ها به نمایش درآمده و با حرکتی خلاقانه کاربر به قسمت بعدی راهنمایی می شود.
نیاز به طراحی سایت دارید ؟ قبل از آن با شماره تلفن های بالای سایت تماس بگیرید و یا با مراجعه به صفحه تماس با ما شرکت درخواست مشاوره کنید . همچنین با رفتن به صفحه ثبت سفارش میتوانید سفارش خود را ثبت کرده تامشاورین سارین وب با شما تماس بگیرند . طراحی سایت ، سئو و بهینه سازی سایت خود را با سارین وب تجربه کنید .
 
منبع:طراحی سایت


روش های تغییر بارگذاری
صفحات پایگاه اینترنتی های جوملایی قسمت
2
گام سوم : حذف افزونه ها و بخش
هایی که از سایتهای دیگر خونده میشن و باعث کندی
سایت میشن مثل آمار گیر وبگذر و ... یا
ماژول های
بلاگ . این بخش ها به شدت سرعت بارگذاری را کاهش می دهند . و چون گاها سرورهای خیلی قدرتمندی ندارند زمان زیادی نیاز
است تا بتوانند خدمات ارائه کنند
. و این سرعت لود
شما را خیلی خیلی کند می کند .


قدم چهارم : استفاده از سرورهای ایران  و هاستهای
خیلی خوب . استفاده از host سریع و قوی که در افزایش
سرعت سایت موثر است ، تعرفه طراحی سایت

را نیز بالا میبرد . همچنین اگر سرور شما در
ایران باشد سرعت انتقال فایلها به علت کم شدن مسافت کمی کمتر می شود و سرعت
بارگذاری وب سایت را افزایش می دهد
البته به یاد داشته باشید این مسئله به بهینه سازی سایت شما کمک خاصی
نمیکند.


گام 5 :
از بین بردن بخش هایی که در صفحه
اصلی لازم نیستند .

فراگیری بالا بردن سرعت لود سایت های جوملایی پارت
اول
برای بالا بردن بارگذاری صفحات سایتهایی که با joomla مشکل شده اند من
قدم هایی را ایجاد که در پایین آموزش میدم .
قدم اول :  اگر وب سایت شما از جی کوئری بهره نمیبرد برای مثال عناصر حرکتی و افکتی مثل اسلاید شو ها و
... نداره نظر ما غیرفعال موتو جوملاست
.
برای اینکار میشه از پلاگین اختصاصی اینکار استفاده
کنید . پلاگینی که به پایگاه اینترنتی شما اجازه می
دید در هر صفحه ای که میخواهید موتو را غیر فعال کنید.


گام دوم : کم حجم تصاویر 
و حذف ع هایی که به آنها نیاز ندارید و تنها در
زمان طراحی سایت ارزان خود با استفاده از
این
ع ها باعث افزایش قیمت طراحی سایت شما شده اند و نه تنها به شما کمک
نکرده است بلکه به بهینه سازی سایت شما هم آسیب رسانده اند .

پخش آهنگ در سایت رادیو جوان
پخش آهنگ در سایت رادیو جوان
تعرفه پخش آهنگ در سایت رادیو جوان

آرشیو سایت    :   50 هزار تومان
آرشیو سایت و اپلیکیشن موبال    :   70 هزار تومان
‏صفحه اصلی سایت    :   180 هزار تومان
24 ساعت صفحه اصلی + پخش در برنامه موبایل    :   230 هزار تومان
پخش فقط در کانال تلگرام ( 400k ممبر )    :   530 هزار تومان
پخش در صفحه اصلی سایت و فیوچر اپلیکیشن و پخش در کانال    :   820 هزار تومان


برای گفتگو در تلگرام ، بر لینک زیر کلیک کنید
https://telegram.me/ persiaadmin
یا با شماره : 09376793579 تماس بگیرید .
پخش آهنگ در سایت رادیو جوان
پخش رایگان موزیک در رادیو جوان,قیمت پخش موزیک در رادیو جوان,تعرفه پخش آهنگ در رادیو جوان,گذاشتن آهنگ در سایت های معتبر,گذاشتن اهنگ در سایت های معروف,گذاشتن آهنگ در سایت به صورت رایگان,پخش آهنگ در سایت های معتبر,پخش موزیک رایگان,پخش اهنگ در رادیو جوان,پخش آهنگ در رادیو جوان با ارزان ترین قیمت.

پخش آهنگ در سایت رادیو جوان
برای دیدن مطلب سایت زیر را کپی کنید و در صفحه جدید باز کنید
ravendel.mihanblog.com
تاریخ انتشار 2018-10-06t18:10:22+01:00   |  توسط admin

 
تگ h1 و در کل سایر تگ های هدر در سئو سایت تاثیر گذار می باشند اگر شما به درستی این تگ ها را در ایجاد محتوایخود به کار بگیرد قطعا می تواند در سئو سایت شما تاثیر گذار باشند تگ h1  در سئو سایت بیشتر از سایر تگ های هدر کاربر دارد و تاثیر گذار می باشد پس نیازمند این می باشد در هنگام وارد این تگ نکاتی که می تواند به  بهتر وارد شدن آن کمک کند را مورد توجه قرار دهید 
 
1- تنها یک h1 در هر صفحه به کار بگیرد
تگ h1 برای هر صفحه تنها یک مورد مورد استفاده قرار میگیرد و باید بیش از یکبار مورد استفاده قرار نگیرد این تگ به عنوان سرتیتر می باشد و شما باید تیتر اصلی هر صفحه را در آن وارد کنید و سایر زیر فهرست ها را در سایر تگ های هدر قرار دهید 
 
2- برای هر صفحه یک h1 مجزا قرار دهید 
شما باید برای هر صفحه یک h1 مجزا تعریف کنید h1 می تواند دقیقا عنوان وب سایت شما را در بر بگیرد البته مقدار h1 در بیشتر مواقع مانند مدیرت محتواهای رایج مانند وردپرس و جوملا به  صورت خ ر همانند عنوان وب سایت قرار داده می شود
 
سایر تگ های هدر نیز مانند (h2,h3,h4,h5.h6)  نیز مهم می باشند و شما می توانید از آنها برای فهرست بندی محتوای خود استفاده کنید اما آنچه که مشخص است این است که h1 از سایر این تگ ها برای سئو سایت مهمتر می باشد و بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد 
 
مطلب پیشنهادی برای مطالعه شما 
تگ های مهم برای سئو سایت