امریکا هم اکنون دو هزار نیرو در دارد

براساس اعلام مرکز آمار ایران از نتایج اولیه سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۵، هم اکنون حدود ۲۵ میلیون و۴۰۰ هزار واحد مس ی در مقابل ۲۴ میلیون و ۲۰۰ هزار خانوار در کل بازار مسکن کشور وجود دارد؛ هر چند این آمار کلی از وجود حدود یک میلیون و۲۰۰ هزار واحد مس ی مازاد در کشور حکایت می کند، اما وجود حدود ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار خانه خالی در ۳۱ استان کشور، نشان می دهد هم اکنون «عرضه در حال مصرف» در بازار مسکن، در واقع معادل ۲۲ میلیون و۸۰۰ هزار واحد مس ی است.
یکی از صنایع ایران، هم اکنون حداقل ۲۸۰ هزار نفر اشتغال مولد در این صنعت دارد و می تواند طی برنامه ششم ۶۰۰ هزار شغل جدید ایجاد نماید.
یک عضو شورای شهر با اشاره به سه هزار اخطار آتش نشانی برای ساختمانهای ناایمن گفت: در واقع سه هزار بمب بالقوه اکنون در تهران وجود دارد و هر آن ممکن است حادثه ای به اندازه پلاسکو روی دهد.
یک عضو شورای شهر با اشاره به سه هزار اخطار آتش نشانی برای ساختمانهای ناایمن گفت: در واقع سه هزار بمب بالقوه اکنون در تهران وجود دارد و هر آن ممکن است حادثه ای به اندازه پلاسکو روی دهد.
رئیس اتحادیه گوشت ی گفت: درحالی که هرکیلوگرم گوشت شقه ی در اردیبهشت و داد امسال ۲۸ تا ۲۹ هزارتومان به فروش می رسید اکنون با وجود کاهش قیمت ۲ هزار تومانی دریک هفته گذشته، ۳۸ تا ۳۹ هزار تومان قیمت دارد.
صنعت پوشاک ایران هم اکنون حداقل ۲۸۰ هزار نفر اشتغال مولد در این صنعت دارد و می تواند طی برنامه ششم ۶۰۰ هزار شغل جدید برای صنعت پوشاک ایجاد نماید.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه وزارت نفت با واردات 60 هزار تن لوله که مشابه داخلی داشته و اکنون کارخانجات آن با ظرفیت 10 درصد کار می کند 20 هزار شغل را از بین برد که این کار جنایت است.
صرافی های تهرانی هم اکنون نرخ فروش هر دلار امریکا را روی تابلوهای خود ۳۸۳۰ تومان و هر قطعه سکه تمام بهار طرح جدید را یک میلیون و ۱۷۰ هزار تومان درج کرده اند.
سازمان سیا: 31 هزار و 500 تروریست دارد نیروهای تروریستی نیروهای تروریستی ناظرنیوز - سازمان اطلاعات مرکزی از افزایش اعضای از 10 هزار نفر به 31 هزار و 500 نفر خبر می دهد. به گزارش ناظرنیوز، سازمان اطلاعات مرکزی اعلام کرد، در و عراق میان 20 تا 31 هزار و 500 نفر نیرو دارد؛ این تعداد در ابتدای فعالیت در عراق 10 هزار نفر بوده است و اکنون چند برابر شده است. "راین تراپانی" سخنگوی سیا به خبرگزاری فرانسه گفت: برآوردهای سیا با استناد به بررسی گزارشهای جدید همه منابع اطلاعاتی از ماه می تا اوت حکایت از این دارد که حدود20 تا 31 هزار و 500 نفر نیرو در عراق و دارد. وی افزود: پیش ازاین دستکم 10 هزار پیکارجو عضو این سازمان بودند. سخنگوی سیا ادامه داد: سیا دلیل افزایش جمعیت را به روند سربازگیری گسترده این سازمان از ماه ژوئن و پس از پیروزی های میدانی و اعلام خلافت در مناطق گسترده ای از مرزهای و عراق می داند. این اظهارات سخنگوی سیا پس از سخنان باراک اوباما مبنی بر راه اندازی ائتلافی علیه و حملات هوایی به و عراق ایراد شده است. پس از نشست کشورهای منطقه در جده با حضور جان کری خارجه ، 10 کشوراز جمله برخی کشورهای عربی حوزه خلیج فارس، مصر، لبنان، اردن و عراق روز پنجشنبه بر پایبندی خود به همکاری با برای مبارزه با تاکید د.
زنجان - ایرنا - عضو هیات مدیره شرکت پست ایران گفت: هم اکنون این شرکت برای ارائه خدمات مطلوب در سطح کشور17 هزار نقطه تماس با مردم دارد که بیشتر به ارتقای کیفیت توجه می کند.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه وزارت نفت با واردات 60 هزار تن لوله که مشابه داخلی داشته و اکنون کارخانجات آن با ظرفیت 10 درصد کار می کند 20 هزار شغل را از بین برد که این کار جنایت است.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان با بیان اینکه هم اکنون 20 هزار مشترک منتظر وصل شدن برق هستند، گفت: تلاش های شبانه روزی کارکنان شرکت توزیع برق با 150 گروه بازسازی و مرمت همچنان ادامه دارد.
معاون آموزشی وزارت علوم گفت: ما در سال ۹۲ بالغ بر ۴ هزار رشته مقطع داشتیم و اکنون ۳ هزار رشته مقطع داریم یعنی مابقی آنها به دلیل حذف گرایش ها ، حذف شده است.
مدیرکل کاری های وزارت کار با اعلام این که مراجعه به دفاتر کاری های کشور، امسال در مقایسه با پارسال افزایش ۱۰ درصدی معادل ۴۶۸ هزار نفر دارد گفت: اکنون نزدیک به ۲۱۰ هزار نفر مقرری بیکاری می گیرند.
مدیرکل کاری های وزارت کار با اعلام این خبر که مراجعه به دفاتر کاری های کشور، در ده ماهه سال جاری نسبت به سال گذشته با ثبت رقم ۴۶۸ هزار نفری افزایش ۱۰ درصدی دارد، گفت: هم اکنون حدود ۲۱۰ هزار نفر مقرری بیکاری می گیرند.
روانسر خبر : اکنون روانسر در شرایط 40 سال پیش قرار گرفته است و با توجه به اینکه این شهرستان دارای بیمارستان نیست و از سویی با این تعدیل نیرو، فشار کاری بر نیروهای موجود افزایش یافته، متاسفانه سطح خدمات دهی این مرکز پایین آمده که عدم رضایت شهروندان روانسری را به همراه داشته است.
رئیس اتحادیه گوشت ی گفت: درحالی که هرکیلوگرم گوشت شقه ی در اردیبهشت و داد امسال 28 تا 29 هزارتومان به فروش می رسید اکنون با وجود کاهش قیمت 2 هزار تومانی دریک هفته گذشته، 38 تا 39 هزار تومان…
مهر نوشت:صنعت پوشاک ایران هم اکنون حداقل ۲۸۰ هزار نفر اشتغال مولد در این صنعت دارد و می تواند طی برنامه ششم ۶۰۰ هزار شغل جدید برای صنعت پوشاک ایجاد نماید.
دو هزار و 200 نفر از قالیبافان شهرستان مهاباد هم اکنون تحت پوشش خدمات بیمه ای هستند.
هم اکنون یک هزار و ۶۷۵ موقوفه در استان چهارمحال و بختیاری وجود دارد.
نیرو گفت: در سال جاری 2200 م ات برق وارد مدار می شود،که این رقم برای سال آینده 3 هزار و 500 م ات برق و در سال 1397 تولید 5 هزار م ات است .
مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی با بیان اینکه اولویت اصلی آموزش و پرورش پوشش حداکثری دانش آموزان است، گفت: آموزش وپرورش استان مرکزی 3 هزار نیرو کم دارد.
همشهری آنلاین: با نزدیک شدن به پایان سال، قیمت ها در بازار سکه با تغییراتی همراه شده و پیش بینی های ناظران حاکی از آن است که به دلیل افزایش احتمالی تقاضا در اسفند ماه، قیمت ها در شیب صعودی قرار گیرد؛ کما اینکه اکنون هم سکه تمام ۸۰ هزار تومان حباب قیمت دارد.
آ ین آمار ارائه شده از ثبت پسوندها و دامنه های اینترنتی از عبور این دامنه ها از مرز ۸۵۰ هزار دامنه، حکایت دارد و در ۱۰ماه اول امسال، بالغ بر ۱۰۰ هزار دامنه اینترنتی در ایران ثبت شده است. مرکز ثبت پسوندها و دامنه های اینترنتی پژوهشگاه دانش های بنیادی در تازه ترین آمار خود از ثبت ۸۵۰ هزار و ۸۶۹ دامنه اینترنتی خبر داده است که در مقایسه با سال گذشته با ثبت ۱۰۰ هزار دامنه جدید طی ۱۰ ماهه امسال، ایران بزرگ ترین کشور خاورمیانه در تعداد دامنه های ثبت شده محسوب می شود. این آمار در پایان سال ۹۴ بالغ بر ۷۵۴ هزار دامنه اعلام شده بود و بررسی ها نشان می دهد که پسوند «ir» هم چنان در صدر دامنه های ثبت شده فعال اینترنتی با هویت ایرانی قرار دارد و پسوند net.ir نیز کمترین میزان ثبت دامنه را به خود اختصاص داده است. آ ین وضعیت ثبت دامنه های اینترنتی نشان می دهد که هم اکنون تعداد ۸۴۲ هزار و ۱۰۲ دامنه با پسوند ir در کشور فعال است که بیشترین تعداد دامنه اینترنتی را شامل می شود؛ هم چنین شمار پسوندهای ثبت شده co.ir بالغ بر ۳ هزار و ۹۱۱ دامنه، شمار دامنه های ثبت شده با پسوند ایران یکهزار و ۹۵۲ دامنه و شمار دامنه های ثبت شده با پسوند ac.ir حدود یک هزار و ۵۰۸ دامنه فعال اعلام شده است. این درحالی است که تعداد دامنه های اینترنتی فعال حاکمیتی و دستگاههای اجرایی با پسوند gov.ir بالغ بر ۲۷۷ دامنه است. در همین حال تعداد دامنه های فعال به ثبت رسیده با پسوند sch.ir حدود ۳۲۵ دامنه، با پسوند org.ir بالغ بر ۳۱۸ و id.ir بالغ بر ۴۳۶ دامنه برآورد می شود. تاکنون ۴۰ دامنه نیز با پسوند net.ir به ثبت رسیده و در مجموع ۸۵۰ هزار و ۸۶۹ دامنه در پایگاه ثبت دامنه های اینترنتی در ایران تا بهمن ماه ۹۵ ثبت شده و فعال است. به گزارش مهر، هم اکنون ایران از نظر تعداد دامنه اینترنتی فعال، نه تنها بزرگترین کشور در منطقه است؛ بلکه از کشورهایی نظیر سنگاپور، ما ی، هنگ کنگ، ترکیه، اسلواکی، یونان و فنلاند هم عبور کرده و با رشد سالانه ۴۵ درصدی، در میان چهار کشور برتر جهان از نظر رشد دامنه اینترنتی قرار دارد. مهر
مدیرکل کاری های وزارت کار با اعلام این خبر که مراجعه به دفاتر کاری های کشور، در ده ماهه سال جاری نسبت به سال گذشته با ثبت رقم ۴۶۸ هزار نفری افزایش ۱۰ درصدی دارد، گفت: هم اکنون حدود ۲۱۰ هزار نفر مقرری بیکاری می گیرند.
نیرو گفت: افزایش 16 هزار م ات تولید برق در بخش نیروگاهی برنامه ریزی و در حال انجام است که با احداث نیروگاه بخار سیریک، این میزان به مرز 18 هزار م ات می رسد.
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: معاون اقتصادی رفاه در مورد بازنشستگی پیش از موعد ن با 20 سال سابقه گفت: این مصوبه بار مالی 10 هزار میلیاردی خواهد داشت از طرفی نرخ مشارکت ن که اکنون 16درصد است نیز به شدت سقوط خواهد کرد.
دیرالروز روزهای ترسناکی را پیش روی خود دارد، ده ها هزار شهروند و غیرنظامی هر روز با صدای شلیک ها از خواب بر می خیزند.حمله به این شهر مغایر با تمامی گزارش های ست که مدعی هستند از کمبود شدید نیرو رنج می برد.
قائم مقام معاونت خدمات شهری شهرداری تهران از آمادگی ۳ هزار نیرو در هنگام بارش نزولات خبر داد.
«آکی ری» اهل کامبوج متولد 1970 است و اکنون 45 سال دارد، از کودکی به جبهه های جنگ رفته و الان یک قهرمان بین المللی است.