اعتماد ممنوع عشق ممنوع

بغلم و هی ناز کشیدن ...ممنوع!

دست دور کمرم حلقه...اکیدن... ممنوع!

روی زانو بنشینی و به صدها ترفند

از لبم مزه ی گیلاس چشیدن...ممنوع!

مثل یک مار که اطراف طلا میلغزد

تو در آغوش من...اینگونه خزیدن...ممنوع!

مرغ عشق منی!...آواز بخوان...ولوله کن

پر پرواز من!...از لانه پ ...ممنوع!

باغبانی ومنم غنچه ی خوش رنگ ولعاب

غنچه را دست زدن...جامه د ...ممنوع!

چهره ام گل...بدنم گل...وسروپا همه گل

گل برایم ز سر کوچه یدن ...ممنوع!

عصر یک بیا بهر ملاقت ...ولی

سر ساعت به قرارم نرسیدن ...ممنوع!
با توجه به مقررات قسمت اول بند 3 ماده 18 قانون گذرنامه و نظریه شماره 1728/7 /3/73 اداره حقوقی قوه قضاییه با احراز اضطرار توسط دادستان می شود رفع ممنوع ال وجی به عمل آورد.
ممنوع الکاری پریناز ایزدیارممنوع الکاری پریناز ایزدیار , پریناز ایزد یار گفته : بعد از سریال زمانه ،در تلویزیون ممنوع الکار شدم . به خاطر همه اینها الان ترجیحمی دهم سراغ تلویزیون نروم .ایزدیار در پاسخ به این سوال که چرا بعد از سریال زمانه ممنوع صویر شدید؟ می گوید :هیچ وقت نفهمیدم که دقیقا علتشچه بوده است ؟یک بار هم قبل از سریال زمانه ممنوع صویر شده بودم که حل شد وبعد سریال 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
ممنوع الکاری پریناز ایزدیارممنوع الکاری پریناز ایزدیار , پریناز ایزد یار گفته : بعد از سریال زمانه ،در تلویزیون ممنوع الکار شدم . به خاطر همه اینها الان ترجیحمی دهم سراغ تلویزیون نروم .ایزدیار در پاسخ به این سوال که چرا بعد از سریال زمانه ممنوع صویر شدید؟ می گوید :هیچ وقت نفهمیدم که دقیقا علتشچه بوده است ؟یک بار هم قبل از سریال زمانه ممنوع صویر شده بودم که حل شد وبعد سریال 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
انشاءالله انسان از منظر خداوند ممنوع صویر، ممنوع البیان و ممنوع ال وج نشود که اگر این گونه شد با صرف میلیاردها ریال و به کارگرفتن بهترین تصویربرداران و بهره گیری از غنی ترین واژه ها در بیان نمی تواند به دل انسان ها ورود کند و افکار و شه های خویش را به خارج از مرزهای قراردادی نشر دهد.
سریال کالری ممنوع سریال کالری ممنوع ۱۹ / ۱۰ / ۱۳۹۴ سریال کالری ممنوع که در آنتالیا ترکیه برداری شده است آماده پخش شد. در ادامه با عوامل و بازیگران سریال کالری ممنوع آشنا شوید ادامه مطلب ادامه مطلب
پس از آنکه دونالد ترامپ شهروند نه کشور از جمله ایران را عملاً ممنوع الورود و ممنوع الاقامت کرد، این موضوع به بحث داغ فا نیوز تبدیل شد. در این برنامه، یکی از آنالیزورها تاکید کرد که چرا اتباع پا تان عربستان و .. ...
خبر آمیخته با بغض گلوگیره شده ست
سیل دلشوره و آشوب سرازیر شده ست
سر دین ط سرنیزه تکفیر شده ست
هر که در مدح علی شعر جدید آورده ست
گویی از معرکه ها نعش شهید آورده ست

بنویسید تب ناخلفی ها ممنوع!
هدف آزاد شده، بی هدفی ها ممنوع!
در دل عرش ورود سلفی ها ممنوع!
عرش یک روضه فاش است که داغ و گیراست
عرش... گفتیم که نام دگر سامرّاست
گروه تلگرام پاتوق دختر پسرای شیراز گپ پاتوق شیراز ❤️❤️❤️
ادب شما نشانه شخصیت شماست
قوانین :
ممنوع ❌
گ استیکر ممنوع❌
بی احترامی و توهین ممنوع❌
لینک و تبلیغات ممنوع❌
پی وی ممنوع ❌

مدیر محمد باقر

https://t.me/joinchat/g9_gj0-dkreeho6vrdl5b
ممنوع صویری بازیگرممنوع صویری بازیگر , شنیده ها حاکیست بازیگر زن مشهور به دلیل ع یادگاریبی حجاب با گوگوش ممنوع صویر خواهد شد.این بازیگر. زن بسیار پرکار و جنجالی است.ممنوع صویری بازیگرفائقه آتشین با نام هنری گوگوش خواننده و هن یشهٔ مشهور ایرانی است. وی از محبوب ترین خوانندگان تاریخ موسیقی ایران به شمار رفته و در سایر کشورهای آسیای میانه و خاورمیانه نیز دوستداران بسیاری دارد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
ایسنا نوشت: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس شایعات ممنوع ال وجی اش را رد کرد.
سید جلال حسینی به علت پرداخت نشدن مالیاتش ممنوع ال وج شده است.
مربی تیم فوتبال پرسپولیس به علت بدهی مالیاتی با مشکل ممنوع ال وجی مواجه است.
❤️چت آزاد✅
❤️افردا بالای 18سال ✅
❤️لینک ممنوع ❌
❤️بی احترامی ممنوع❌
❤️پی وی ممنوع❌
❤️پست یا ع ۱۸+ = ریمو❌
❤️بی جنبه هم نیاد❌

❤️امیدوارم لحظات خوبی رو باهم داشته باشیم

https://t.me/joinchat/ilxmhfgxpqusapdon56ds
ممنوع صویر شدن بازیگران ایرانی در برزیل +ع ممنوع صویر شدن بازیگران ایرانی در برزیل رو مه گل، خبری از ممنوع صویر شدن هن یشه هایی که به برزیل سفر کرده بودند را منتشر کرد.در این خبر آمده است که آنها پس از بازگشت به ایران برای حضور در چند برنامه تلویزیونی دعوت شده اند که در لحظه آ حضور آنها در این برنامه ها لغو شده است.
تردد تریلرها در جاده هراز کماکان ممنوع است، همچنین تردد کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی، از ساعت ۸ تا ۲۲ امروز و فردا در این محور ممنوع است.
تردد تریلرها در جاده هراز کماکان ممنوع است، همچنین تردد کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی، از ساعت ۸ تا ۲۲ امروز و فردا در این محور ممنوع است.
رو مه جمهوری اتسلامی نوشت: آنچه در مسجد اعظم قم و صحن های حرم در شب رخ داد، برای مع ن درس عبرت بزرگی است. آنها باید این واقعیت را درک کنند که توسل به دروغ و تهمت و ت یب نمی تواند مردم را از خدمتگزارانشان جدا کند. باید بفهمند که سانسور و ممنوع الخبر و ممنوع صویر نه تنها آنها را به اه شان نزدیک نمی کند بلکه نتیجه ع دارد.
گروه پاتوق بچه های خاص تهران مشهد پاتوق بچه های خاص تهران مشهد

لینک تبلیغات ممنوع
سلام گفتن ممنوع
بحث ممنوع
مهربانی گنجینست.مراقب باشیم
❌ورود افراد زیر17سال ممنوع❌ برای عضویت اینجا کلیک کنید
نامه را یکی، دو هفته پیش «جواد کریمی قدوسی» به هیات رییسه مجلس داده بود؛ نامه ای در مورد آنچه ممنوع ال وجی «سیدمحمد خاتمی» می نامند. البته تقاضای مطرح شده کمی بالاتر از ممنوع ال وجی است و این بار ممنوع صویری و ممنوع البیان شدن رییس جمهوری پیشین ایران هم تقاضا شده است. khatami
کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: متأسفانه بحث ممنوع ال وجی من ذهنم را درگیر کرده و این درحالی است که پول آن را نگرفته ام اما باید مالیات آن را بپردازم.

تکذیب ممنوع صویری پیمان یوسفیتکذیب ممنوع صویری پیمان یوسفی , شایعه ممنوع صویری مجری و گزارشگر ورزشی تلویزیون تکذیب شد.بعد از بازی تیم ملی ایران در برابر که منجر به تساوی دو بر دو شد پیمان یوسفی در برنامه فوتبالبرتر اعلام  کرد که ان شالله یک روز بانوان ایرانی هم در ورزشگاه حضور پیدا کنند.تکذیب ممنوع صویری پیمان یوسفیهمین حرف و غیبت یوسفی در یکی دو برنامه باعث شد تا شایعه ممنوع صویری او به گوش برسدو نبود او هم به این شایعه دامن زد اما خیلی زود این خیر تکذیب شد و اعلام شد که اینمجری و گزارشگر ورزشی مشکلی برای اجرای برنامه های تلویزیونی ندارد.اکنون باید دید یوسفی در دیدارهای این هفته مجوز گزارش را خواهد یافت یا این شایعه رنگ واقعیتبه خود خواهد گرفت.ایلنا
ردیوهد ممنوع استیون ویلسون ممنوع ریورساید ممنوع فردین خلعتبری ممنوع دکلمه های سرایه ممنوع دیوید بویی ممنوع سیاوش قمیشی، ممنوع یوآرل ممنوع آنتیمدر ممنوع پینک فلوید ممنوع علیرضا آذر ممنوع همه چیز ممنوع.. و کاش یکی بود و این آسمون خا تری رو ممنوع می کرد. این بادهای ملایم رو. این سکوت رو. این پرتقال توی گلوم رو. این هندزفری رو. من رو...
من فکر می کنم خدا زن است دستپاچه می شود وقتی دیر بر می گردی.... چندروزه از کوه خبری ندارم اما هربار از پنجره ی طبقه ی سه، وسط نوشتن گرامر رو برد، ب سمت پنجره بر می گردم یادم میاد جلسه ی اول وقتی آسمون اونقدر صاف بود ک دیدن پرنده ای هم نخواستنی بود، اون آ ، کوه ها مشخص بودند. یادم میاد خندیده بودم و ریور توی سرم ب مانتن گفت: اوه، توام توی کلاسم هستی.. و تمام روز اون کوه اونجا بود، دوست داشتنی.. خبری ندارم چون یو سد آی دنت نیید تو تل یو هاو بروکن آی ام اند یو دنت نیید تو 9 دت آیم نات گاننا بی اراوند فر ا وایل.. سو آی دیدنت تل یو، بات آیل بی بک.. میس یو از ان اکچوال هل از فاکین الویز..
بالا بیندازی قرص های فراموشی مرا.. حتی حباب های کوچک چایی هم بیهوده نیستند بیهوده نیست ک سیگار می کشی.. نمی بینمت نه توی دایره ای ک قسمتم نبود.. ناهید عرجونی همیشه هست. هست.
باید دیستربد گوش بدم.
من داشتم ب دست هایم فکر می ب انگشت های نوازشگرم.. حتی برای خودم شعر می خواندم..
دنیای اقتصاد نوشت: طی روزهای نهم و دهم اسفند ۱۳۵۷ رو مه ها از ممنوع ال وج شدن ۱۶ هزار نفر از مدیران، کارگزاران و وابستگان رژیم سابق خبر دادند.
امنیت داخلی در توجیه علت ممنوع شدن سفر اتباع ایرانی به جای اتباع بعضاً تروریست سعودی گفت که واشنگتن به سیستم غربالگری ریاض اطمینان و با عربستان، سیستم مطمئن اشتراک اطلاعات دارد.
پنج نکته از بیست چهارده / صداقت ممنوع، قضاوت ممنوع! دو روز تعطیلی مسابقات جام جهانی برزیل قبل از انجام بازی های یک چهارم نهایی، فرصت مناسبی بود تا مسوولان برنامه بیست چهارده از برخی عوامل تیم ملی کشورمان برای گفت وگو دعوت به عمل بیاورند. جواد ن ام، مهرداد پولادی و آندرانیک تیموریان سه بازیکنی بودند که چهارشنبه شب راهی استودیوی بیست چهارده شدند. پنجشنبه شب نیز نوبت به کارلوس کرش، مجید جلالی و حاج رضایی رسید تا روی آنتن شبکه سوم ظاهر شوند و به بحث و تبادل نظر در مورد تیم کشورمان بپردازند. برنامه های این دو
پ قصر بامعرفتا
❤️️چت آزاد✅
❤️️افردا بالای 16سال ✅
❤️️لینک ممنوع ❌
❤️️بی احترامی ممنوع❌
❤️پی وی ممنوع❌
❤️️پست یا ع ۱۸+ = ریمو❌
❤️️بی جنبه هم نیاد❌
❤️امیدوارم لحظات خوبی رو باهم داشته باشیم


https://t.me/joinchat/ik_xe1mxv9picvssi6lh
در حالی که تیم پرسپولیس هفته آینده راهی قطر خواهد شد، این احتمال وجود دارد کاپیتان این تیم به دلیل مشکلات مالیاتی ممنوع ال وج شود.
در حالی که تیم پرسپولیس هفته آینده راهی قطر خواهد شد، این احتمال وجود دارد کاپیتان این تیم به دلیل مشکلات مالیاتی ممنوع ال وج شود.
هافبک عراقی تیم فوتبال استقلال به دلیل پرداخت ن مالیاتش ممنوع ال وج شد.کرار جاسم هافبک عراقی تیم فوتبال استقلال که روز چهارشنبه قصد وج از کشور و سفر به عراق را داشت، به دلیل عدم پرداخت مالیات ممنوع ال وج شد و نتوانست به عراق برود.  کرار جاسم ممنوع ال وج شد