استعفای هیلی حرکتی پیش دستانه قبل از ا اج تحقیرآمیز او بوده است

تلویزیون تی کره شمالی در واکنش به اظهارات و تهدیدات اخیر مقام های یی علیه این کشور، را به حمله احتمالی پیش دستانه تهدید کرد.
کره شمالی گفت در تقابل با رزمایش نظامی مشترک و کره جنوبی در شبه جزیره کره، ممکن است حمله پیش دستانه انجام دهد.
یک مقام ارشد نظامی کره شمالی، واشنگتن را به حمله پیش دستانه، در صورت ادامه تحرکات « ، اقتصادی یا نظامی» علیه این کشور تهدید کرده است.
یک موسسه یی در تحلیلی به لایحه ای در مجلس نمایندگان اشاره و عنوان داشته که طرحی برای انجام حمله پیش دستانه به ایران در کنگره مطرح شده است.
معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی فرهنگ و ارشاد ی به اطلاع رسانی پیش دستانه برای شفاف سازی اشاره کرد و گفت: اطلاع رسانی پیش دستانه باعث می شود به جای اینکه رسانه ها به دنبال ما باشند ما اطلاعات را داوطلبانه به صورت شفاف در اختیار آنها قرار دهیم. به گزارش خبرنگار حوزه رسانه ایرنا، «حسین انتظامی» عصر شنبه در آیین نکوداشت روز روابط عمومی و ارتباطات افزود: شفافیت یکی از رویکردهای ت یازدهم است. وی گفت: ت تدبیر و امید صرف نظر از آموزه های دینی که حاکمیت و حکومت را برخاسته از مردم می داند و مردم را محرم دانسته، شفافیت برایش مهم است. وی گفت: یافته های جدید حکومتی هم امروز شفافیت را به صورت جدی تر مطرح می سازد. معاون ارشاد تصریح کرد:اساسا با اتکا به این شاخصه می توان امیدوار بودکه فساد به طور ریشه ای از بین برود. وی گفت: مبارزه با فساد با «بگم بگم» حل نمی شود بلکه باید با شفافیت حرف زد تا مسائل یکی پس از دیگری حل و فصل شود. انتظامی گفت: شفافیت در عین حال پاسخگویی مسوولان امروز در هر سطح، نهاد و وزارتخانه ای هست و خواهد بود.این پاسخگویی هم در سطح فردی است و هم در سطح حکومتی است
یک مقام ارشد نظامی کره شمالی، واشنگتن را به حمله پیش دستانه، در صورت ادامه تحرکات « ، اقتصادی یا نظامی» علیه این کشور تهدید کرده است.
پس از استعفای نیکی هیلی سفیر در سازمان ملل، ترامپ دینا پاول معاون پیشین مشاور امنیت ملی کاخ سفید را به عنوان جایگزین او معرفی کرد.
عضو کمیسیون شوراهای مجلس معتقد است یی ها نمی توانند بدون درنظر گرفتن چارچوب های بین المللی اقدام به حمله پیش دستانه به کشوری با اتهام های واهی کنند.
معاون رئیس کمیته مجلس سنای روسیه می گوید که آمادگی انگلیس برای اجرای یک حمله هسته ای پیشدستانه «در شرایط فوق العاده»، با خطر «محو شدن از نقشه جهان» همراه است.
_mg_2144 رئیس مجمع عالی بسیج گیلان، گفت: برخی آقایون از امکانات دستگاه های تی استفاده می کنند و تمامی ارزشهای نظام ی را هدف قرار می دهند، ی کاری به آنها ندارد اما یک طلبه حزب اللهی که می خواهد برای تبیین ارزشهای ی چهار کلمه حرف بزند، محکومش می کنند.
منزوی سازی در اصل یک مکر پیش دستانه و حسود مابانه بود که غربی چون میدانستند در اینده ممکن است ایران با نفوذ معنوی و سایر روشها درمنطقه قدرتمند ترشود لذا بهترین کار از اول جهت پیشگیری این حرکت منزوی سازی روانی و مکارانه حسودانه ایران عزیز و مردم ان تشخیص دادند درست همان هایی که بخاطر خباثت و ذات کثیفشان باید منزوی می شدند نقش را طوری عوض کرذه بودند که تهمت ناروا و رسوایی کشوری زدند که پاکترین شریفترین مردم جهان را دارد در شاهنامه هم جنگ خیروشرو دیو و فرشته به همین شکل است که تهمت پیش دستانه برای از دور خارج همیشه بخش جدانشدنی جبهه شرخباثت ی است که نقاب زده سالها و مردم دنیا را فریب اداره می کند بی انکه مخالفت جهانی و توجه جهانی را علیه خود جلب جذب کند و با کمترین فشارتوجه جهان اعمال خباثت امیز خود را انجام می دهد اما زمان بشدت عوض شده و کار این جماعت غربی انگلیسی امریکایی سخت پییچده شده
نیروهای الحشد الشعبی پیش از ظهر امروز در غرب استان نینوی، عملیات پیش دستانه ای انجام دادند که در جریان آن 20 تروریست ی کشته و 2 خودروی زرهی آن ها منهدم شد.
نگاه واکنش حسودان متکبران جهان به قدرت یافتن ایران
منزوی سازی در اصل یک مکر پیش دستانه و حسود مابانه بود که غربی چون میدانستند در اینده ممکن است ایران با نفوذ معنوی و سایر روشها درمنطقه قدرتمند ترشود لذا بهترین کار از اول جهت پیشگیری این حرکت منزوی سازی روانی و مکارانه حسودانه ایران عزیز و مردم ان تشخیص دادند درست همان هایی که بخاطر خباثت و ذات کثیفشان باید منزوی می شدند نقش را طوری عوض کرذه بودند که تهمت ناروا و رسوایی کشوری زدند که پاکترین شریفترین مردم جهان را دارد در شاهنامه هم جنگ خیروشرو دیو و فرشته به همین شکل است که تهمت پیش دستانه برای از دور خارج همیشه بخش جدانشدنی جبهه شرخباثت ی است که نقاب زده سالها و مردم دنیا را فریب اداره می کند بی انکه مخالفت جهانی و توجه جهانی را علیه خود جلب جذب کند و با کمترین فشارتوجه جهان اعمال خباثت امیز خود را انجام می دهد اما زمان بشدت عوض شده و کار این جماعت غربی انگلیسی امریکایی سخت پییچده شده
روسیه در واکنش به تهدید انگلیس به حمله های هسته ای پیش دستانه تاکید کرد که اگر انگلیس علیه یک کشور دارای سلاح هسته ای حمله هسته ای انجام دهد، از روی زمین محو خواهد شد.
مذاکرات نظام و مخالفان در آستانه آغازگر ایجاد تشکیلات نظامی جدید از سوی مخالف سوری برای از بین بردن جبهه فتح الشام (النصره سابق) شد، اقدام پیش دستانه ای که رو دست النصره زد که در صدد مقدمه چینی برای بلعیدن گروه های مخالفی برآمد که به خاطر شرکت در نشست آستانه از آنها احساس خطر کرد.
حزب ی کار: استعفای شهردار کرمانشاه آن هم در این ایام پایانی سال نشان از عدم تعهد و توجه به شهروندان می باشد. هرچند به این رفتارهای آقای قربانی عادت کرده ایم و هر چند صباحی یک بار من میرم من میرم را سر می زند اما استعفای او در روزهای پایانی سال نشان از عدم توجه و تعهد به مسائل شهری است. بهتر است که شورای شهر نیز با استعفای ایشان موافقت کند و شهرداری را با س رست اداره کنند تا انشاالله در روزهای آغازین سال جدید شهردار توانمندتر و خوشفکرتری را برای شهر کرمانشاه انتخاب نمایند. آقای قربانی هر چه را که در چنته داشت رو کرده است پس ماندن ایشان خیری بیش از الان به شهر نخواهد رسانید و حتی در مواردی هم حضور ایشان موجب تفرق بوده است.ل پذیرش استعفای ایشان علاوه بر اینکه مفسده ای در پیش ندارد می تواند موجب خیر و برکت نیز باشد.
به نظر می رسد توییتی که منتشر شد، یک «اقدام پیش دستانه» بود که جلوی شایعات بعدی را بگیرد. خبرسازی ها و شایعاتی از جنس تولد فرزند اول سیدمجتبی در انگلیس و هزینه میلیون دلاری اش که در تخیلی مخملباف درباره زندگی انقلاب بیان شده بود. اما این مساله، قربانی رسانه ها شد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
اسپوتنیک گزارش داد: در حال مقدمه چینی برای حمله پیش دستانه علیه کره شمالیبنابر گزارش اسپوتنیک، وزارت دفاع در حال آماده سازی مقدمات برای حمله احتمالی هسته ای پیش دستانه علیه کره شمالی است.به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، از زمان انجام مجموعه ای از آزمایش های موشکی به وسیله کره شمالی در ماه آوریل سال گذشته مشغول افزایش تدریجی حضور نظامی و قدرت خود در شبه جزیره کره بوده است و اکنون به نظر می رسد با استقرار شمار قابل توجهی از تجهیزات و نیروهای نظامی در امتداد مرزهای کره جنوبی، وزارت دفاع (پنتاگون) در حال آماده سازی مقدمات برای حمله احتمالی هسته ای پیش دستانه علیه کره شمالی است.بمب افکن پنهانکار بی-2 اسپیریت (b-2 spirit) و بمب افکن راهبردی بی-52 استراتوفورترس (b-52 stratofortress) به عنوان دو بال اصلی نیروی هوایی این کشور در شبه جزیره کره مستقر شده اند. علاوه بر این، بیزینس اینسایدر از مسلح شدن احتمالی بمب افکن های بی-2 به بمب های هسته ای تاکتیکی بی-61 خبر داده است.بمب های گرما-هسته ای بی-61 نوعی از بمب های هسته ای با قدرت انفجار پایین و از نوع بمب های تاکتیکی و راهبردی هستند که از سال های 1960 در نیروی هوایی این کشور به کار گرفته شده اند. طراحی این نوع بمب نیز اخیرا با هدف افزایش قدرت نفوذ آن در تاسیسات مختلف افزایش یافته تا بتواند اه احتمالی خود در کره شمالی را که عمدتا نیز در عمق زمین قرار دارند، بهتر هدف قرار دهد.این در حالی است که تحلیلگران معتقدند هرگونه حمله هسته ای به کره شمالی می تواند مردم این کشور را تا چندین نسل با پیامدها و آثار نامطلوب فراوانی روبرو کند. به همین علت واشنگتن به دنبال حمله اتمی به زیرساخت های هسته ای و زرادخانه های زیرزمینی کره شمالی است. در حال مقدمه چینی برای حمله پیش دستانه علیه کره شمالیگزارش های کاخ سفید از اوایل ماه ژانویه نشان می دهد ترامپ خواستار درگیری شدید با کره شمالی بوده است. از سوی دیگر ر تیلرسون، امور خارجه نیز در پاسخ به سوال خبرنگاران مبنی بر حمله به مراکز هسته ای کره شمالی گفت «باید به این نکته واقف باشیم که تهدید کره شمالی در حال افزایش است. اگر این کشور راه گفتگو، تعامل و مذاکره را انتخاب نکند در آن صورت آنها به طور خ ر این گزینه را فعال می کنند.» 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
در سال 2006 و در بازی های آسیایی دوحه، آرش برهانی در مقابل چین حرکتی انجام داد که با دلخوری شدید حریف روبرو شد.
عصر ایران: نیکی هیلی سفیر در سازمان ملل می گوید که پیشنهاد ترامپ برای تصدی مقام امور خارجه را رد کرده است. نیکی هیلی: پیشنهاد تصدی وزارت خارجه را رد
هر چند از ماه ها قبل از آغاز برداری نخستین نسخه از «محمد(ص)» مجید مجیدی در سال ۱۳۹۰، حملات جریان های وه و سلفی به این آغاز شد اما این روزها تلاش برای تحریم پیش دستانه اکران این آغاز شده است. به ادامه رجوع کنید
نایب رئیس شورای شهر مشک گفت: در جلسه امشب شورای ی شهر مشک با استعفای شهردار مشک مخالفت شد. علی گل اندام امشب در گفت و گو با خبرنگار فارس در مشک اظهار کرد: در جلسه امشب شورای ی شهر مشک با استعفای شهردار مشک مخالفت شد. وی افزود: در این جلسه با رای ۷ رای شورا با استعفای شهردار مخالفت و از ایشان درخواست شد تا با قدرت همچنان به کار خود ادامه دهند.نایب رئیس شورای شهر مشک با اشاره به رضایت شورا از عملکرد شهردار، عنوان کرد: علت استعفای  وی مشکلات شخصی مطرح شده بود.وی بیان کرد: علت مخالفت با استعفای وی، نیاز هرچه بیشتر شهرداری به آرامش و هچنین اقدامات قابل قبول شهردار در مدت ۱۱ ماه فعالیت بوده است.
پاو وینت مشارکت مرکزی در کنترل حرکتی(درس یادگیری و کنترل حرکتی)
به صفحه فایل پاو وینت مشارکت مرکزی در کنترل حرکتی(درس یادگیری و کنترل حرکتی) خوش آمدید. به منظور مشاهده توضیحات بیشتر و روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
توضیحات بیشتر
مدیرعامل سیاه جامگان در رابطه با حرف و حدیث هایی که مبنی بر استعفای خداداد عزیزی به گوش می رسد گفت تاکنون نامه استعفای این مربی به دست وی نرسیده است.
رئیس شورای ی شهر پاوه اظهار داشت: استعفای شهردار پاوه مورد موافقت اعضای شورا قرار نگرفت و شهردار در سمت خود باقی خواهد ماند.
آشنا لطف الهی افزود: در جلسه امشب بررسی استعفای شهردار ، استعفای وی با هفت رای مخالف، مورد تایید اعضای شورای شهر پاوه قرار نگرفت و در این جلسه مقرر شد سلام خسروی به عنوان شهردار پاوه ، در سمت خود بماند و به فعالیتها و امورات شهرداری بپردازد.
قابل ذکر است شهردار پاوه برای دومین بار استعفای خود را به شورای شهر پاوه ارائه کرده و این بار نیز مورد پذیرش قرار نگرفته است/هزارماسوله
برای یک ت خیلی تحقیرآمیز خواهد بود که با هزار بوق و کرنا بخواهد حقوق اولیه ی شهروندانش را زیر پا بگذارد ولی نتواند. تحقیرآمیز در تحقیرآمیزه!
اعضای سنای با انتصاب «نیکی هیلی» به عنوان جدید این کشور در سازمان ملل موافقت د.
دریبل های تحقیرآمیز سلاطین فوتبال در مسابقات مهمی که با اشتباه آنها در این کار می توانست تبدیل به فاجعه شود.
مهر نوشت: فرمانده نیروی دریایی با بیان اینکه خیلی به موضع گیری روسای جمهور کاری نداریم، گفت: توان دفاعی کشور بالا است و در مقابل هر تهدیدی ایستاده و به آن جواب می دهیم. دریادار حبیب الله سیاری در حاشیه افتتاح مرکز پزشکی هایپربار نیروی دریایی در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه کنگره قانونی را می خواهد ابلاغ کند که به رئیس جمهور اجازه اقدام پیش دستانه علیه ایران می دهد، نظر شما دراین باره چیست؟ اظهار داشت ادامه مطلب
چکیده پژوهش حاضر با هدف بررسی تعیین اثربخشی مداخلات عصب روانشناختی بر بهبود مهارتهای ادراکی حرکتی ک ن خام حرکت درمقطع ابت انجام گرفته است . به - منظور انجام این پژوهش، 03 نفردانش آموز دارای اختلال خام حرکتی از میان جامعه دانش آموزان دبستان شهر اصفهان به شیوة نمونه گیری انتخ ، با روش تصادفی به گروههای آزمایشی و کنترل گمارده شده اند.)هر گروه 51 نفر(.روش پژوهش آزمایشی است.و برای گروه آزمایش مداخلات عصب روانشناختی انجام شد.ابزار پژوهش آزمون رشد حرکتی لینکلن اوزرتسکی و فهرست واررسی تعیین خام حرکتی ک ن بود داد ههای بدست آمده باروش آماری تحلیل کواریانس تجزیه و تحلیل گردد . نتایج پژوهش نشان که مداخلات عب روانشناختی بر مهارتهای ادراکی حرکتی ک ن خام حرکت تاثیر دارد) (p=0/043 واژگان کلیدی:عصب روانشناختی،مهارتهای - ادراکی حرکتی،مداخلات زود هنمام،آزمون - ازورتسکی