اسامی ی خلخال

رئیس اداره هواشناسی خلخال گفت: کاهش 16 درجه ای دمای هوا در ششمین روز از دومین ماه فصل بهار در خلخال موجب بارش برف و بازگشت زمستان به این شهرستان شد.
جانشین فرماندار خلخال گفت: بارش برف سنگین همراه با کولاک شدید راه ارتباطی بیش از150 روستای شهرستان خلخال در استان اردبیل را مسدود کرد.
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری خلخال گفت: خلخال به عنوان یکی از شهرستان های سبز و عاری از آلودگی هوا در کشور معرفی شده است.

رییس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای خلخال گفت: ارتفاع برف در گردنه الماس واقع در محور خلخال به…
فرماندار شهرستان خلخال گفت: 5 سد معیشتی در روستاهای خلخال برجای مانده است.
تایم لپس ابر ها

مسیر خلخال به اسالم

کاری از : محمدرضا خادمی
برچسب ها: خلخال،اسالم خلخال،مسیر پیاده روی اسالم،کوهنوردی،تایم لپس ستار ها،تایم لپس،ویدیو منظره،جاده خلخال،خلخال پونل،جاده الماس،ناورود خلخال،کلیپ دیدنی،جالب،مناظر ایران،طبیعت بکر خلخال،خلخال به اسالم،ویدیو تایم لپس جدید،کوهنوردی ا و خلخال،سایت خلخال،جدید،موزیک زیر صدا،صحنه های، و کلیپ،توریستی،گردشگری
بارش برف همراه با کولاک درشهرستان خلخال موجب کندی دررفت وآمد خودروها درجاده های بین شهری وروستایی خلخال شد.
فرماندار شهرستان خلخال از تلف شدن 300 راس بر اثر ریزش بهمن در روستای مورستان شهرستان خلخال خبر داد.
شهردار خلخال گفت: به منظور اجرای برنامه های شاد در سطح شهر خلخال نخستین جشن استقبال از بهار در این منطقه برگزار می شود.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان خلخال گفت: تلف شدن دام ها در خلخال به دلیل حمله پلنگ نبوده است.
فرماندار شهرستان خلخال گفت: در شبانه روز گذشته عوامل راهداری شهرستان راه ارتباطی ۳۰ روستای خلخال را بازگشایی و برفروبی کرده اند.
اردبیل - ایرنا - رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای خلخال گفت: با تلاش شبانه روزی راهداران این اداره راه ارتباطی بیش از 80 روستای خلخال که به علت بارش برف سنگین مسدود شده بود بازگشایی شد.
شهردار خلخال گفت: بنیاد مسکن و شهرداری در خلخال بلندترین برج استان اردبیل را در این شهر می سازند.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای خلخال گفت: بازگشایی محور خلخال - به پونل پس از چهار ماه تعطیلی که به علت بارش برف سنگین و ریزش بهمن و مسدود شده بود آغاز شد.
مدیر بنیاد مسکن انقلاب ی خلخال گفت: جرایم دیر کرد پرداخت تسهیلات بانکی مسکن وام گیرندگان مسکن روستایی خلخال بخشوده می شود.
رئیس دادگستری شهرستان خلخال گفت: طبق آ ین ارزی های انجام شده جمعیت کیفری زندان خلخال در سال ۹۵ نسبت به سال ۹۴ به میزان ۱۶ درصد کاهش یافته است.
رییس اداره هواشناسی خلخال گفت: ارتفاع برف در این شهر از 55 سانتیمتر فراتر رفته است.
فرماندار شهرستان خلخال گفت: جاده گردشگری خلخال – اسالم امسال در حوزه شهرستان خلخال بهسازی می شود.
فرماندار شهرستان خلخال گفت: جشنواره ورزشهای زمستانی خلخال قرار بود که در تفرجگاه اندبیل برگزار شود که به دلیل حجم انبوه برف برگزاری این جشنواره در موعد مقرر در این مکان انجام نمی شود.
اردبیل - ایرنا - رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای خلخال از آماده سازی راه اصلی خلخال به فیروزآباد برای تردد خودروها در روزهای پایانی سال جاری خبرداد.
فینارود خلخالخلخال این روز ها برای بیشتر طبیعت دوستان و گردشگران ایراین نامی آشنا است. اما شاید کمتر ی نام منطقه گردشگری فینارود خلخال که یکی از زیباترین مناطق گردشگری بکر در جنوب شهر خلخال است را شنیده باشد. این منطقه که در روستای خوجین واقع شده است در روزهای گرم تابستان مکانی خوش آب و هوا برای گذراندن اوقات فراغت است.جنگل های بکرو طبیعتبی نظیر را در منطقه گردشگری فینارود خلخال  منطقه ی زیبای فینارود خلخال که به دلیل وجود چندین سد که دریاچه های کوچک و زیبایی را ساخته اند و آب هوای خنکش در تابسان پذیرای بسیاری از گردشگران است. در این منطقه گردشگری علاوه بر این ها شما جنگل های سرسبز و بکری را می بینید که می توانید ساعت ها در آن پیاده روی کنید. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
فرماندار شهرستان خلخال گفت: با توجه به شرایط فعلی و برودت و سردی هوا در این منطقه در حال حاضر امکان بازگشایی راه خلخال - پونل وجود ندارد.
فرماندار شهرستان خلخال گفت: با توجه به شرایط فعلی و برودت و سردی هوا در این منطقه در حال حاضر امکان بازگشایی راه خلخال ــ پونل وجود ندارد.
فرماندار خلخال گفت: با حضور راه و شهرسازی جاده خلخال ـ فیروزآباد در آینده ای نزدیک به بهره برداری می رسد.
فرماندارشهرستان خلخال گفت: شهرستان خلخال به عنوان روستای آزمونه( پایلوت) ورزش های همگانی روستایی، عشایری کشور انتخاب شده است.
جاذبه های گردشگری خلخال خلخال، مرکز شهرستان خلخال و یکی از ای زیبای استان اردبیله، که از نظر جغرافیایی، در 120 کیلومتری جنوب اردبیل قرار گرفته و از شمال به شهرستان کوثر، از شرق به استان گیلان، از جنوب به استان زنجان و از غرب به شهرستان میانه محدود می شه.دیدنیهای و جاذبه های گردشگری خلخال  این شهر، چون تو یه منطقه کوهستانی قرار گرفته، تابستونای معتدل و زمستونای خیلی سرد داره. این شهر، چشمه هاب آب گرم زیادی داره، که خیلی هاشون خواص درمانی دارن.  خلخال از مناطق قدیمی و تاریخی استان اردبیله و طبیعت زیبا و دل انگیزی داره.آداب و رسومدیدنیهای و جاذبه های گردشگری خلخال آیین سنتی شمع گردانی عصر عاشورا در اردبیلکجا اقامت کنم؟ دیدنیهای و جاذبه های گردشگری خلخالبرای اقامت تو این شهر، می تونین از هتل جهانگردی، کنار پیام نور استفاده کنین. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای ی گفت: سد بفراجرد و جاده خلخال - فیروز امسال به افتتاح می رسد. جلیل جعفری بنه خلخال پیش از خطبه های شهر خلخال با تبریکخبرگزاری فارس: سد بفراجرد و جاده خلخال - فیروز امسال آماده افتتاح می شود 20 فروردین روز جشن فناوری هسته ای در کشورمان اظهار کرد: در سال 94 شهرستان خلخال شاهد تحول عظیم در صنعت آب شرب و راه های ارتباطی است که پروژه عظیم سد بفراجرد در بخش مرکزی خلخال و اولین و تنهاترین جاده اصلی خلخال - فیروز به بهره برداری می رسد.

وی با اشاره به مذاکرات لوزان تصریح کرد: ملت ایران بداند تصمیم قاطع ی فصل الخطاب همه مسئولان، مردم و تیم مذاکره کننده است و آنچه که در بیانیه نوشته شده قطعا ملاک عمل است و با امضا بیانیه تمامی تحریم ها باید حذف و به کلی از روی ایران برداشته شود.
مدیر جهاد کشاورزی خلخال گفت: میوه و اقلام ضروری شب عید در شهرستان خلخال تامین می شود.
فرماندار شهرستان خلخال گفت: در ایام نوروز 60 درصد تردد خودروهای گردشگران از راه جدید و اصلی «خلخال-فیروز به سرچم» انجام شده است.
مدیر بنیاد مسکن شهرستان خلخال گفت: تاکنون در سطح شهرستان خلخال تعداد ۶ هزار واحد مس ی روستایی مقاوم سازی شده است.