از نگاه مردم و معظم انقلاب

کانال تلگرامی سایت معظم انقلاب بخشی از بیانات معظم له درباره نقش مردم در حکومت که در سال 1366 ایراد شده است، را منتشر کرد.
معظم انقلاب ی در دیدار جمعی از فرماندهان و کارکنان فرمودند: اصلی ترین وظیفه مسئولان، پیگیری سیاستهای اقتصاد مقاومتی بویژه در بخش اشتغال و تولید و تلاش جدی برای حل مشکلات معیشتی مردم و همچنین ایستادگی در مقابل ابرقدرتها و نترسیدن از تشر آنها است.
هزاران نفر از اقشار مختلف مردم استان آذربایجان شرقی در سالگرد قیام مردم تبریز با حضرت آیت الله معظم انقلاب ی دیدار د.
گروه فرهنگی: مدیرکل فرهنگ و ارشاد ی آذربایجان شرقی گفت: بهترین شعر در تجدید بیعت مردم آذربایجان با مقام عظمای ولایت برای قرائت در دیدار ی انتخاب می شود. ادامه: انتخاب بهترین شعر برای دیدار مردم آذربایجان با معظم انقلاب
تهران- ایرنا- علی السرای شاعر عربی که پیش از سخنان معظم انقلاب در رسای انقلاب ی، (ره)،حضرت آیت الله و در حمایت از مردم مظلوم فلسطین شعری به زبان عربی خواند، چفیه ایشان را…
همشهری آنلاین: رییس جمهور در نامه ای به معظم انقلاب ی، با قدردانی از بیانات راهگشای ‏معظم له در نخستین روز سال نو که مایه دلگرمی همه خادمان ملت و فعالان اقتصادی شد، ‏گفت: نخستین جلسه ت در سال جدید، به تقسیم کار ملی برای جهش در تولید داخلی و ‏افزایش اشتغال اختصاص خواهد یافت و گزارش پیشرفت کار به طور منظم به اطلاع مردم ‏عزیز و ی معظم خواهد رسید.‏
درآستانه سالگرد قیام مردم تبریز در29 بهمن 1356 هزاران نفر از اقشار مختلف مردم استان آذربایجان شرقی، صبح امروز با حضرت آیت الله انقلاب ی دیدار د. ادامه: پخش مشروح دیدار هزاران نفر مردم تبریز با معظم انقلاب
کتاب «مطلع عشق» گزیده ای از رهنمودهای معظم انقلاب ی به زوج های جوان و خانواده ها است که از سوی انتشارات انقلاب ی منتشر شده است.
سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به سخنان انقلاب در حرم رضا(ع) گفت: ی معظم انقلاب خود پاسدار رای مردم خواهند بود کما اینکه در سال ۸۸ نیز این گونه بود.
صفحه منتسب به معظم انقلاب ع ی قدیمی از معظم انقلاب منتشر کرد.
حضرت آیت الله معظم انقلاب ی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار پر شور هزاران نفر از مردم آذربایجان، حضور منسجم، مقتدارنه و پرطراوت ملت در ۲۲ بهمن را «مایه ی آبروی انقلاب و نظام و ایران» خواندند.
صفحه منتسب به معظم انقلاب با انتشار ع ی جدیدی از انقلاب به روزرسانی شد.
معظم انقلاب: مردم سرسری به مسئله ی انتخابات نگاه نکنند و از روی فکر رأی بدهند.
رئیس دفتر معظم انقلاب: اگر در 38 سال پیش این انقلاب پیروز نمی شد امروز از چیز جز نام آن باقی نمی ماند و معلوم نبود که چه بر سر دختران ، پسران ، و مراکز تفریحی ما می آمد. وی تصریح کرد: امروز عامل وحدت جامعه ولی فقیه است ، همه باید گوش به فرمان معظم انقلاب بوده و اطاعت از ایشان را بر خود فرض بدانند تا انقلاب به سرمنزل مقصود خود برسد.
رییس جمهور بولیواری ونزوئلا، از طرف ت و ملت این کشور فرا رسیدن سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب ی ایران را به معظم انقلاب ی، رئیس جمهور و هیات ت و همچنین مردم ایران تبریک و تهنیت گفت.
مهم ترین فایده ازدواج از نظر معظم انقلاب چیست؟کتاب «مطلع عشق» گزیده ای از رهنمودهای معظم انقلاب ی به زوج های جوان و خانواده ها از سوی انتشارات انقلاب ی است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
معظم انقلاب ی در دیدار مسئولان نظام از نامزدهای انتخابات خواستند در تبلیغات و برنامه هایشان به مردم یک قول دهند: قول بدهند که برای پیشرفت کشور، توسعه اقتصادی و باز گره ها، به بیرون از مرزها، نگاه نخواهند کرد بلکه به توانایی های ملت و ظرفیتهای کشور چشم می دوزند.
دهه فجر انقلاب ی از نگاه ی
دهه فجر انقلاب ی -دهه فجر ، سرآغاز طلوع ، خاستگاه ارزشهای ی، مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته است. در دهه فجر تولدی دوباره یافت و این دهه در تاریخ ایران نقطه ای تعیین کننده و بی مانند بشمارمیرود. تا ی، در ایران نظام ی وجودنداشت و رابطه پادشاهان با مردم رابطه ی «غالب و مغلوب» و« سلطان و رعیت » بود وپادشاهان احساس می د که فاتحینی هستند که بر مردم غلبه یافته اند و حضرت رضوان الله تعالی علیه این سلسله معیوب را قطع د و نقطه ی عطفی در تاریخ ایران بوجودآوردند و شمشیر مردم را علیه دشمنان ، مردم و استعمارگران به کار گرفتند.
معظم انقلاب با تاکید بر اینکه مرحوم شهید صدر قطعاً یک نابغه بود،گفت: ما انی را داریم که تا همین امروزکه قریب چهل سال از انقلاب میگذرد، هنوز درست نفهمیده اند این انقلاب چه بود و چه شد.
معظم انقلاب ی در دیدار مردم آذربایجان شرقی به تعبیر مطرح شده در روزهای اخیر با عنوان «آشتی ملی» اشاره و با بی معنی دانستن این تعبیر و انتقاد از پر و بال دادن به آن در رو مه ها، فرمودند: مگر مردم با هم قهر هستند که بخواهند آشتی کنند؟ قهری وجود ندارد، البته مردم ما با انی که در سال 88 به روز عاشورای حسینی اهانت د و با قساوت و لودگی و بی حیایی، جوان را در خیابان د و کتک زدند، قهر هستند و با آنها آشتی هم نمی کنند.
» لینک (پیوند) :: متن کامل بیانات و سخنان مهم و راهبردی ی در جمع مردم قُم در نوزدهم دی ماه ۱۳۹۶ در پایگاه اینترنتی دفتر حفظ و نشر آثار ی
معظم انقلاب ی صبح امروز با حضور در حرم مطهر (ره) و گ ار ی بهشت زهرا، یاد بنیانگذار کبیر انقلاب ی و ی گران قدر را گرامی داشتند.
پس از فاش شدن متن توافقنامه ژنو (ترکمنچای) و شروع شدن مجدد توهین ها و تحریم ها علیه ملت شریف ایران، عده ای با توجه به سخن معظم انقلاب که فرمودند هیچ نباید مذاکره کنندگان را سازشکار بداند خواستند این و فضاحت را گردن معظم انقلاب بیندازند و بین مردم شایعه د که تمام متن های توافقنامه باهماهنگی معظم انقلاب امضا شده اند. حتی معظم انقلاب در پاسخ نامه آقای که پیروزی های بدست آمده در توافقنامه ژنو را نگاشته بودند فرمودند: آنچه مرقوم داشته اید در خور تقدیر است (نه متن توافقنامه ژنو). معظم انقلاب در تاریخ 29 آذر ماه سال 92 نیز فرمودند: من اصرار دارم بر تثبیت حقوق ملت ایران. از جمله مسئله ی حقوق هسته ای؛ اصرار داریم بر اینکه از حقوق ملت ایران یک قدم عقب نشینی نباید بشود. ما البته در جزئیات این مذاکرات مداخله نمی کنیم.  معظم انقلاب: در مذاکرات دخ نمی کنم
هزاران نفر از اقشار مختلف مردم آذربایجان شرقی با معظم انقلاب ی دیدار د.

به گزارش عصرایران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر ی، مهمترین بخش های سخنرانی ی به این شرح است.

- ایشان به هوای سرد و بارانی در برخی ا و همچنین طوفان خاک در اهواز و خوزستان اشاره د و افزودند: در این شرایط و با وجود گذشت ۳۶ سال از انقلاب، حضور امسال مردم در ، باشکوه تر و با عظمت تر از گذشته بود و این، در دنیا بی نظیر است.
همشهری آنلاین: در آستانه فرا رسیدن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب ی، حضرت آیت الله معظم انقلاب با عفو و تخفیف مجازات ۶۳۱ نفر از محکومانِ محاکم عمومی و انقلاب، سازمان قضایی نیروهای مسلح…
رییس جمهور در گفت وگویی تلفنی با حضرت آیت الله معظم انقلاب ی، فرا رسیدن سال ۱۳۹۶ هجری شمسی را به معظم له تبریک گفت.
نویسنده کتاب «گلستان یازدهم» از دیدار خود با معظم انقلاب و یادداشت ایشان بر این کتاب گفت. ادامه: یادداشت معظم انقلاب بر کتاب «گلستان یازدهم»+ع
جمعی از اقشار مختلف مردم، مسئولان لشکری و کشوری و سفیران کشورهای ی صبح امروز با معظم انقلاب دیدار د.
دیدار رئیس جمهوری فنلاند با با معظم انقلاب به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر ی، حضرت آیت الله معظم انقلاب ی ، در دیدار آقای سائولی نینیستوو رئیس جمهوری فنلاندبااشاره به پدیده تروریسم به عنوان یکی از مصائب دردناک جامعه بشری، کشتارهای دسته جمعی همچون کشتار مردم یمن را بدترین نوع تروریسم خواندند
بشار اسد، معظم انقلاب را چگونه خطاب می کند؟ kماینده مردم قم در مجلس با اشاره به دیدار هیئت ایرانی با بشار اسد، گفت: بشار اسد در سخنان خود هنگامی که درباره ی سخن می گفت لفظ « » را به کار می برد و می گفت که باید قدر ایشان را بدانیم. بشار اسد، معظم انقلاب را چگونه خطاب می کند؟ به گزارش جهان به نقل از فارس، احمد آبادی فراهانی شب در نشستی که با حضور فعالان فرهنگی و رسانه ای در دفتر مردم قم در مجلس برگزار شد با تبریک فرا رسیدن ایام نیمه شعبان، اظهار داشت: امیدواریم که توفیق داشته باشیم که شیعیان واقعی حضرت باشیم.