اردو گاه علوی تهران

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تمام بازیکنان خود را که اجازه بازی برابر نفت تهران را دارند به اردو برد.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تمام بازیکنان خود را که اجازه بازی برابر نفت تهران را دارند به اردو برد.
ملی پوشان کاراته برای حضور در بازی های کشورهای ی در باکو آذربایجان و قهرمانی آسیا در قزاقستان اردو می زنند.
دروازه بان تیم فوتبال نفت تهران گفت: باید فردا به اردوی کردان برویم اما در صورتی که پولی به بازیکنان پرداخت نشود، این اردو فایده ای ندارد.
مشاور فنی تیم ملی وزنه برداری کشورمان گفت: تمام وزنه برداران به اردو آمده اند نمی دانم چرا کیانوش در اردو شرکت نمی کند.
اردوی تیم ملی پیش از بازی با قطر در تهران برگزار می شود.
همانطور که آگاهید، اردوی مینی سیتی با موفقیت برگزار شد و برنامه ها به خوبی پیش رفت.تصاویر مربوط به اردو در اسرع وقت تقدیم شما خواهد شد.به آگاهی می رساند دیروز، روز نخستین جلسه ی کلاسها پس از اردو به روال همیشه برگزار شد.تا درودی دیگر.... :)
مشاور فنی تیم ملی وزنه برداری کشورمان گفت: تمام وزنه برداران به اردو آمده اند نمی دانم چرا کیانوش در اردو شرکت نمی کند.
اردو سیاحتی زیارتی دزفول که با حضور مساجد جامع، محمد باقر(ع)،محسنی فر و فاطمه زهرا(س) برگزار شد،در این اردو محترم شهرستان حجت ال و المسمین فر شهرستان نیز حضور داشت.در این اردو بچه های فعال مساجد فوق به زیارت اماکن مقدس سید عباس(اهواز)،سبز قبا،دانیال نبی مشرف شدند.تصاویر در ادامه مطلب.....
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، غیر از 2 بازیکن محروم خود، تمام بازیکنانش را برای بازی با ان به اردو فراخواند.
دور دوم اردو تیم ملی بو نوجوانان وجوانان با حضور 26 بو ور از سراسر کشور از امروز(شنبه) برگزار خواهد شد. کادر فنی تیم ملی بو نوجوانان وجوانان پس از اتمام مسابقات قهرمانی نوجوانان کشور در کردستان،26 مشتزن را به دور دوم اردو فراخواند. نفرات دعوت شده به اردو تیم ملی بو نوجوانان وجوانان موظف هستند خود را امروز(شنبه) برای برگزاری اولین تمرین، در مجموعه ورزشی شهید شیرودی محل برگزاری اردو به کادر فنی تیم ملی معرفی نمایند. شایان ذکر است دور اول اردو تیم ملی بو نوجوانان وجوانان با حضور 27 بو ور به مدت بیست روز در مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار شده بود.
تیم ملی استرالیا به تهران می آید تیم ملی استرالیا برای برگزاری اردو و چند دیدار تدارکاتی با تیم ملی ب ایران به تهران سفر می کند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، س رست تیم ملی ب ایران با بیان این مطلب افزود: هشتمین اردوی آمادگی تیم مل ب از فردا شنبه آغاز می شود و تا 31 تیرماه ادامه خواهد داشت.
محمد حسین حسینی تصریح کرد: تیم ملی ب ایران روز چهارشنبه اول مردادماه با 14 بازیکن برای برگزاری اردوی برون مرزی خود راهی چین خواهد شد که این اردو تا هفتم مردادماه در پکن پیگیری می شود و ملی پوشان ایران دو دیدار با تیم ملی ب چین و یک مسابقه با تیم جوانان این کشور برگزار می کنند.
وی با بیان اینکه تیم ملی ب والیبال از هشتم تا 15 مردادماه اردوی خود را در تهران دایر خواهد کرد، گفت: تیم ملی والیبال استرالیا از فدارسیون ایران درخواست برگزاری اردو در تهران و انجام بازی های تدارکاتی با تیم ملی ب کرده است که با این درخواست موافقت شد.
س رست تیم ملی ب ادامه داد: بنابر این از 15 مردادماه تیم ملی استرالیا به مدت یک هفته در تهران اردو خواهد زد و چند بازی تدارکاتی و دوستانه نیز با تیم ملی ب ایران انجام خواهد داد.
وی در پایان افزود: تیم ملی ب والیبال ایران بعد از رفتن استرالیا از تهران یک هفته ای تمرین خواهد کرد و سپس راهی آلماتی میزبان جام کنفدراسیون والیبال آسیا می شود.
تیم ملی والیبال ب ایران در چهارمین دوره جام کنفدراسیون آسیا با تیم های چین، ایران، استرالیا و تایلند در گروه یک همگروه است.
این رقابت ها از 27 مردادماه تا دوم شهریورماه در آلماتی قزاقستان برگزار خواهد شد.
دعوت شدن وحیدصدیق و کیوان قنبرزاده به اولین مرحله اردو تیم ملی دوومیدانی برای آمادسازی مسابقات داخل سالن و آسیایی چین .این اردو اولین اردویی است که بعداز مسابقات اینچئون برگزار میشود تا دوندگان خودشان را برای ب ورودی المپیک ۲۰۱۶ آماده کنند.
تیم فوتبال پرسپولیس برای رویارویی با تیم الریان، با ۱۹ بازیکن از فردا شنبه به اردو می رود.
سرخ پوشان پایتخت برای مصاف با استقلال خوزستان با 20 بازیکن به اردو رفتند.
سرمربی تیم ملی والیبال ایران، ۱۴ بازیکن را در گروه نخست به اردو دعوت می کند که این بازیکنان برای تست یک هفته در اردو خواهند ماند.
تیم فوتبال استقلال دو روز مانده به دیدار با لوکوموتیو ازب تان به اردو رفت.
با سلام دوستان واجد شرایط شرکت در اردو در بخش "نظر بدهید" تا آ اردیبهشت ماه، موارد زیر را قید بفرمایید. نام و نام خانوادگی - شماره دانشجویی - شماره تلفن همراه - دروس پیش نیاز گذرانده نشده در ضمن پیش نیاز اردو کارورزی دروس ژئودزی و محاسبات، نقشه برداری کاربردی و نقشه برداری ژئودتیک میباشد.
س رست تیم فوتبال نفت تهران اعلام کرد که این تیم در هفته آینده اردویی را در کردان کرج ب ا می کند. ادامه: خلیلی: تیم نفت هفته بعد در کردان کرج اردو می زند/ هرچه دارم از پرسپولیس و هوادارانش است
رامین رضاییان پیش از این و در هفته گذشته به خاطر اعتراض خفیف به تعویض در دربی و البته چیزی که قهر از اردو خوانده می شد تحت فشار بود و اصلا دعوا و ا اجش عجیب به نظر نمی رسد .
اردوی‌ آبی‌ها به دور از جنجال شهر استقلال تهران در هتل اطلس شاهین‌شهر اردو می‌زند خبرگزاری فارس: استقلال تهران در هتل اطلس شاهین‌شهر اردو می‌زند استقلال تهران جهت دیدار با ان اصفهان راهی نصف جهان خواهد شد که آبی‌های پایتخت اردوی پیش از بازی‌شان را در هتل اطلس شاهین‌شهر برگزار می‌کنند.   به گزارش شاهین شهر نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، تیم استقلال تهران در چهارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر باید در اصفهان به مصاف ان این شهر برود. آبی‌های پایتخت امروز به اصفهان می‌آیند و اردوی پیش از بازی خود را در هتل اطلس شاهین‌شهر ب ا خواهند کرد. این درحالی است که شاهین شهر تا اصفهان مسافت حدود نیم ساعته دارد و منصوریان باید خودش را تا ساعت 18 که نشست خبری پیش از بازی در هتل آسمان اصفهان است، برساند. به گزارش فارس، هفته قبل که تیم پرسپولیس تهران برای دیدار با ذوب‌آهن به اصفهان آمده بود، به واسطه همین ترافیک و شلوغی، برانکو سرمربی این تیم به نشست خبری نرسید.
ورزش سه نوشت:طبق تصمیم برانکو ایوانکوویچ دو بازیکن خاطی پرسپولیس به دلیل درگیری در تمرین این تیم از اردو ا اج شدند و دستور بازگشت آن ها به تهران صادر شد.
با توجه به تعطیلات نوروزی و اهمیت کنکور سراسری دانش آموزان پایه ی چهارم آموزشگاه نمونه سمیه در ایام تعطیلات نورزی اقدام به برگزاری اردوی نوروزی ویژه ی دانش آموزان چهارم و سوم نمود. این اردو طبق برنامه ریزی های انجام شده از تاریخ2/1/94لغایت12/2/94 ( به مدت یازده روز) برگزار گردید.در این اردو علاوه بر برنامه ریزی های دانش آموزان جهت استفاده ی بهینه از فرصت موجود، آموزشگاه نیز اقدام به برگزاری کلاسهای رفع اشکال با درخواست خود دانش آموزان نمود.همچنین در اولین روز اردو برای انسجام بیشتر برنامه ی درسی از مشاور محترم جناب آقای زاهدی دعوت بعمل آمد. در این اردو هر دو روز س رستی اردو بعهده ی یکی از همکاران بود و مجموعا دانش آموزان از روند اجرای اردو ابراز رضایت داشتند. به امید موفقیت فرزندان ایران زمین در همه ی مراحل زندگی
ورزش سه نوشت:طبق تصمیم برانکو ایوانکوویچ دو بازیکن خاطی پرسپولیس به دلیل درگیری در تمرین این تیم از اردو ا اج شدند و دستور بازگشت آنها به تهران صادر شد.
تیم ملی اندونزی جهت آمادگی و شرکت در مسابقات جنوب شرق آسیا در م آباد اردو زد.
ربیعی گفت: اگر قرار بود تیم بزرگسالان در جام فجر شرکت کند، وزنه برداران باید دوباره اردو را ترک می د که سیستم تمرینی ما به هم می خورد.
مهدی تاج در تلاش است تا پیش از ب ایی اردوی تیم ملی برای بازی با قطر و چین کی روش را مجاب به حضور دوباره دستیاران ایرانی اش در اردو نماید.
اسامی کمانداران دعوت شده به اردو تیم ملی برای شرکت در مسابقات کاپ آسیایی اعلام شد.
بازیکنان پرسپولیس که علیرغم حضور س رست این باشگاه براى انجام تمرین قانع نشدند، فردا در اردو حاضر مى شوند.

در آیین نامه جدید فدراسیون وزنه برداری، ورزشکاران م م به امضای تعهدنامه اردو شده اند و باید…