ادبی آموزشیانجمن ادبی گروه های آموزشی منطقه چهار آموزش وپرورش گزارش شب شعر مورخه ی 5/12/93 انجمن ادبی گروه های آموزشی منطقه چهار با همکاری دبیرستان آبسال در جهت پیشبرد اه مدون خود اقدام به بر گزاری شب شعر نمود.. برنامه حاضر متشکل ازسه قسمت که ابتدا با پذیرایی عزیزان ودر مرحله بعد نوازندگی بسیار زیبای دانش آموزن دبیرستان آبسال وشعر خوانی که شامل بخش همکاران ادیب و دانش آموزان ادب دوست و نهایتا بخش تجلیل از منتخبین مسابقات رونخوانی وانشا نویسی دانش آموزان در جشنواره ملاصدرااجرا گردید.
نخستین جشنواره انجمن های ادبی فردا با معرفی طرح های برتر، از امروز با ب ایی کارگاه های آموزشی به استقبال مراسم اختتامیه می رود.
بررسی آرایه های ادبی (بدیع)در شعر کردی کلهری رضا همت خواه چکیده این مقاله با عنوان «آرایه های ادبی (بدیع) در شعر کردی کلهری» در اشعار چهار شاعر بلیغ و بدیع سرای کلهر که آثارشان به کتابت رسیده و یا به صورت کتاب چاپ شده و در گویش محلّی از مفا ادبی دیار غرب ایران هستند ، نگاشته شده است و هدف شناساندن زیبایی های شعری و آرایه های ادبی موجود در اشعار شاعرانی چون سید یعقوب ماهیدشتی، شاکه و خان منصور، الماس خان کن ه ای و شامی کرمانشاهی است و باید بدانیم که زبان کردی و گویش های آن ، یکی از اندک زبان های بومی ایران است که سامانه ای ادبی در آن پدید آمده است و کم ش هر کدام از آثار شیرین زبان فارسی ، همتایی با زبان کردی یافته است؛ لیکن این آثار باید کاویده و شناخته شوند. این پژوهش از انواع تحقیق کاربردی و به روش فیش برداری برداری و کتابخانه ای است.
واژگان کلیدی: بدیع، آرایه های لفظی، آرایه های معنوی، شعر کردی کلهری.
بزن باران خدا بازیچه ای شد
که با آن ب ننگ و نام د
.
.
.
 
میشینم وردل افسان و دفتر کتابای امتحان فرداش،ذوق ادبی_دینی_ م گل میکنه کل همین شعر حبیب رو می برم تو آرایه های ادبی و موشکافی و تبیین و تجزیه و تحلیل تک تک واژه ها با نگرش ادبی و تطبیق با حالِ زمانه با گرای دینی
اینکه گفته شود اجرای هر آموزشی به نفع سازمان است، به نوعی نشانگر ضعف ارزی قلمداد می گردد. برنامه ها و فعالیتهای آموزشی سازمان نه تنها می بایست بطور مستمر ارزی شوند و میزان اثربخشی آنها تعیین گردد بلکه این مهم باید برمبنای رویکردها و روشهای علمی انجام پذیرد. در این مقاله سعی بر آن است که ضمن تحلیل دانش مرتبط با فرایند ارزی برنامه های آموزشی، به این سوال پاسخ داده شود که جهت انجام یک ارزی مناسب و اثر بخش چه باید کرد؟
کتاب: مقدمات تکنولوژی آموزشی مولف: خدیجه علی آبادی خلاصه از : حسین روح پرور . فرهنگیان طراحی منظم آموزشی
در این بخش ابتدا مدلی برای طراحی منظم آموزشی ارائه می گردد. شما با اجزاء یا عناصر این مدل به طور مختصر آشنا می شوید. این مدل از روال سیستم ها و ارتباط که در فصل قبل با آن ها آشنا شدید استفاده می کند. عناصر این مدل آن گونه طراحی شده اند که با یکدیگر کار کنند و در فرایندهای آموزشی و یادگیری برای رسیدن به هدف های مشخص با هم به کار گرفته شوند.

حسام الدین شفیعیان
عضو انجمن نویسندگان اسان ،واحد قصه-سازمان تبلیغات ی،سال 1377
شرکت در جلسه داستان شناسی-تخصصی داستان-و انجمن ادبی داستان حوزه هنری اسان رضوی-1385 تا 1390
شرکت در کارگاه های داستان-انجمن های ادبی داستان شهر مشهد-1385-1390
شرکت در جلسات ادبی شعر-مشهد-1385 تا 1390
وبلاگنویسی،از سال 1388 تا هم اکنون،جزو برگزیدگان یک دوره جشنواره وبلاگنویسی(کشوری)
نویسنده-شاعر-عکاس-محقق و پژوهشگر-منتقد-وبلاگنویس-طنز نویس-داستانویس-بنیانگذار و دبیر جایزه ادبی فانوس در 7 دوره-6دوره داستان کوتاه و یک دوره داستانک-ایده پرداز و...
 
مقدمه ورود تکنولوژی به عرصه اطلاعات و پدید آمدن فناوری اطلاعات ( information technology ) تمام ابعاد زندگی بشری را متحول کرد. و روند انجام امور کلی با گذشته های نه چندان دور از نظر کیفی وکمی تغییرکرده که در نتیجه این تغیر وتحولات ، ها ومراکز آموزشی با پدیده جدیدی به عنوان تکنولوژی آموزشی ( فناوری آموزشی ) رو به رو شده اند که این پدیده آموزش را از ح سنتی خارج ساخته و جریان خاصی به آن بخشیده است .
متن، اس ام اس و جملات ادبی برای تبریک عید نوروز 1395 جملات و متن هایی برای تبریک گفتن عید نوروز به دوستان و آشنایان ...
the post متن، اس ام اس و جملات ادبی برای تبریک عید نوروز 1395 appeared first on اس ام اس , مدل ,فال,دکوراسیون,آرایش و زیبایی.

یازهمین نشست ادبی انجمن ادبی مرندیان مقیم تهران اولین چهارشنبه بهمن ماه برگزار شد.در این نشست که با حضور بیش از سی تن از ادبا و شاعران برگزار شد، شعرا ، جدیدترین شعرهای خود را قرائت د. دهقان نورائی، ابراهیم حقی بستان اباد، حیدرعلی جعفری، اسماعیل موسی پور (یورقون)، ناصر نصیری، احمد راد، عد کوهی، خلیل فائق، اصغر منتخب، جابر ولدیور، سرایی نیا، ولی عاشقی (واقف)، فرهاد حقدوست، محمد ، علیرضا بشکوه، مرآت ابهری، بیت اله جعفری، محمد علی دادمهر، وفایی، اطهر اردبیلی، نصرت اله بیگی ، مومن نیا (زلال)، کظم جیرودی و محمد عطای از جمله شاعرانی بودند که در این نشست اعار خودرا قرائت د.همچنین شاعره نوجوان خانم ادیب نیز با متن ادبی خود حاضران را به وجئد آورد.نشست ادبی انجمن مرندیان اولین چهارشنبه هر ماه در محل انجمن و با دبیری محمد قولی میاب از ساعت 19 برگزار می شود.گزارش تصویری این نشست:http://www.upitus.net/4e4jyjb62ha8
http://www.upitus.net/vyuwzpciomywhttp://www.upitus.net/c2y1dzn0my17


انشا به زبان عادی و ادبی
انشا توصیف باران به زبان ادبی و عادی
نوشته عادی و ادبی
انشای ادبی درباره زندگی
انشا صفحه 41 نهم
انشا های ادبی بسیار زیبا
انشای ادبی در مورد فصل پاییز
انشا درمورد آفتاب به صورت نوشته عادی وادبی ادامه مطلب
دوازدهمین نشست ادبی انجمن مرندیان مقیم تهران روز چهارشنبه 7 اسفند ماه از ساعت 18 در محل انجمن برگزار خواهد شد.بدینوسیله از ادب دوستان و هنرمندان گرامی دعوت می شود، با حضور در انجمن ما را در پیشبرد اه فرهنگی یاری نمایند.خیابان کارگر جنوبی، چهارراه لشگر ، ابتدای خیابان معیری، بن بست ارجمندی، پلاک 7
اعضای کودک و نوجوان مرکز یک آبیک با خلق آثار مختلف ادبی ، فرهنگی و هنری در جشنواره رضوی امسال شرکت د. در بخش ادبی، 26 اثر و در بخش نقاشی 22 اثر به مرکز استان ارسال گردید. با نظر داوران، از میان آثار ارسال شده در بخش ادبی، 9 اثر ادبی و در بخش نقاشی ، 4 اثر نقاشی به مرحله کشوری راه افتادند.
نام و نام خانوادگی- فاطیما فاطری
image result for ?فاطیما فاطری?‎
از شهر- کاشان
شهر محل تولد- کاشان
شهر محل س ت-کاشان
سابقه داستانویسی- :
مدت یازده سال است به صورت جدی دراین زمینه فعالیت دارم.درمجلات مختلف ادبی ؛کلک،داستان همشهری،جوانان امروزو فصلنامه ادبی کاج آثاری را چاپ کرده ام  ودرجشنوارهای مختلف ؛نهمین جشنواره بانه ،هفتمین جشنواره اصفهان،جایزه ادبی لیراوو انتخاب یا برگزیده شده ام و مقام اول مجله جوانان امروزسال 89 هستم. 


 قریب دوسال است مدرس ادبیات داستانی حوزه هنری هستم .
از کلیه عزیزان تقاضا میشود چنانکه آثار فرهنگی ، هنری ، ادبی دارند جهت نمایش در سایت به مدیر وبلاگ ارسال نمایند. بدیهی است آثار دریافت شده با نام شخص ایجاد اثر در معرض عموم به نمایش گذاشته میشود . آثار ارسالی در قالب داستان ،نقل قول ،ع ، نقاشی ، شعر فارسی یا عربی و غیره باشد.
نخستین جشنواره انجمن های ادبی فردا با معرفی طرح های برتر، از امروز با ب ایی کارگاه های آموزشی به استقبال مراسم اختتامیه می رود.
کلاس آنلاین تکنیک های آرایه های ادبی
سرزمین تیزهوش ها با همکاری نشرالگو و سایت دوتست، اقدام به برگزاری کلاسآنلاین «تکنیک های آرایه های ادبی» می کند.
برای اطلاعات بیشتر اینجا http://tizland.ir/show/?id=4594 کلیک کنید
گردهمایی مربیان ادبی استان کردستان دیروز در مجتمع فرهنگی هنری کانون در سنندج برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی کانون پرورش فکری ک ن و نوجوانان استان کردستان،مربیان ادبی استان کردستان در نشست و هم شی سالانه گردهم آمدند تا پیرامون مسائل ادبی مراکز با هم بحث و گفتگو کنند. بنا بر این گزارش،مدیر کل کانون استان کردستان بر وم برگزاری مداوم این گردهمایی ها و نشست ها اشاره کرد و افزود:این نشست ها و و گردهمایی ها به تعامل بیشتر و هماهنگی برنامه های ادبی مراکز می انجامد و زمینه پیشبرد بهتر اه ادبی در مراکز را فرهم می آورد. سهیلا شیخی برگزاری نشست ها را فرصت مغتنمی برای تبادل نظر دانستند و خاطر نشان ساخت: برنامه های ادبی مراکز زمینه رشد و پرورش خلاقیت های ادبی اعضا را افزایش می دهد. شیخی از چاپ گاهنامه ادبی استان خبر داد و عنوان کرد:کارهای اولیه جاپ نشریه در حال اجراست و مربیان مراکز می توانند نمونه آثار خلاق و برتر اعضا را جهت چاپ در این مجموعه ارسال نمایند. در ادامه مدیر کل کانون استان کردستان با اشاره به وبلاگ ادبی استان و مراکز شماره 1 و 2 سقز و مرکز دیواندره و درج آثار اعضا را در ایجاد انگیزه برای نوشتن آنها تاثیر گذار برشمرد و از مربیان ادبی خواست که با برنامه ریزی مدون،کارگاههای خود را پیش ببرند و با اشاره به اینکه مربیان ادبی،مربیان متخصص هستند ،ارتباط آنها با اعضا را مهم برشمرد و ارزش گذاری به خلاقیت موجود در آثار اعضا را از جمله رس های آنها خواند. مدیر کل کانون استان کردستان از برگزاری این نسشت ها در سایر مراکز استان نیز خبر داد تا همکاران از نزدیک با کار و فعالیت یکدیگر آشنا شوند. در ادامه این نشست در رابطه با کارگاههای ادبی مراکز،آمار و ثبت فعالیت های ادبی ،سیر مطالعات مربیان ادبی بحث و گفتگو شد.
آغاز دوره های آموزش ترم تابستان هنرهای سنتی و صنایع دستی در شهرستان بوئین زهرا همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان دوره آموزشی حرفه آموزی صنایع دستی شهرستان بوئین زهرا در ترم تابستان آغاز شد.
این ترم آموزشی در مراکز بوئین زهرا، خوزنین، روستاهای آراسنج، خان آباد، طزرک و شال به صورت دوره های مختلف مقدماتی، به آموزی و پیشرفته در رشته های گلیم بافی، فرش بافی، قلاب بافی، چرم دوزی، معرق چوب وخوشنویسی را برگزار می شود.
با توجه به استقبال علاقمندان این دوره های آموزشی در شهر دانسفهان و روستا های تابعه نیز راه اندازی خواهد شد.
کارگاه آموزشی جهانبینی (آداب معا و بی ادبی ، تعادل و بی تعادلی) . . .کار شما هم کار پزشکی است و هم کار روانپزشکی . برای اینکه پزشک و روانپزشک جایگاهشان خوب حفظ شود و شاگردش به درمان برسد، حق ندارد که با بیمارش رابطه خانوادگی برقرار کند، اجازه سینما رفتن با شاگردش ندارد، حق مسافرت رفتن با هم را ندارند، حق با هم خصوصی را ندارند. یک کارشناس ارشد روانپزشکی پیش من آمد، گفت که چندین سال است که پیش روانکاوم می روم ...........
آئین اختتامیه «نخستین جشنواره انجمن های ادبی» همراه با معرفی برترین طرح ها برگزار شد و انجمن ادبی جام جهان بین از تربت جام به عنوان برگزیده برگزیدگان انجمن ادبی اعلام شد.
ترامپ به نماد بی‌ادبی درجهان بدل شده است

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، "سید محمد میرمحمدی" پیش از ظهر شنبه 22 مهرماه 1396 در گفت‌وگو با واحد مرکزی خبر، ضمن محکوم نمودن سخنان اخیر "ترامپ" پیرامون کشورمان، او را نمادی از بی‌ادبی در جهان دانست. استاندار یزد خاطر نشان نمود: مردم دنیا از سخنان رییس جمهور ، چیزی جز توهین، بی‌ادبی و رواج خشونت ندیدند و در واقع این وضعیت نشان از انزوا و انفعال ترامپ هم در داخل امریکا و هم در سطح جهان دارد. وی افزود: عصبانیت ترامپ از اقدامات دمندانه و مدبرانه ایران در خصوص به حدی بود، که چاره‌ای جز فریاد زدن نداشت و در مجموع در سخنان او چیزی که جنبه عملی و اجرایی داشته باشد دیده نشد. عالی‌ترین مقام اجرایی استان تصریح کرد: توهین و بی‌ادبی رییس جمهور امریکا در حق ملت ایران قطعاً محکوم است، در عین حال که صحبت‌های او به گونه‌ای توهین به جمهوری خواهان نیز بود که همچون فردی انتخاب نهایی آن حزب بوده که می‌رود تا در دنیا، نمادی از بی‌ادبی و گستاخی شناخته شود. همه‌ی نوشته...
حق مولف یا کپی رایت یا مالکیت ادبی و هنری، حق پدیدآورنده آثار ادبی، هنری و علمی در نامیده شدن اثر به نام او و نیز حق انحصاری وی در تکثیر، تولید، عرضه، اجرا و بهره برداری از اثر خود است. در مورد چنین حقی گاهی این پرسش به ذهن می رسد که حق مالکیت ادبی و هنری و آثار آن بعد از مرگ پدیدآورنده چیست؟
حق مؤلف یا کپی رایت یا مالکیت ادبی و هنری، حق پدیدآورنده آثار ادبی، هنری و علمی در نامیده شدن اثر به نام او و نیز حق انحصاری وی در تکثیر، تولید، عرضه، اجرا و بهره برداری از اثر خود است. در مورد چنین حقی گاهی این پرسش به ذهن می رسد که حق مالکیت ادبی و هنری و آثار آن پس از مرگ پدیدآورنده چیست؟
انشا های کلاس نهم
انشا به زبان عادی و ادبی
انشا صفحه 41 نهم
انشا توصیف باران به زبان ادبی و عادی
صفحه 41 مهارت های نوشتاری نهم
انشا های ادبی بسیار زیبا
انشای ادبی درباره زندگی
انشا صفحه 24 نهم ادامه مطلب
هدف این قرار دادن این مقاله بالا بردن آگاهی معلمان و فعالان عرصه تعلیم و تربیت در زمینه اصول عکاسی در صحنه های آموزشی و آشنایی آن ها با را ارهای مناسب است تا خود بتوانند تولیید کننده این رسانه آموزشی به طور مطلوب باشند ...
http://cdn.persiangig.com/preview/4rpd34qjvr


پاو وینت دوره آموزشی آشنایی با استاندارد iso 9001:2008
پاو وینت-دوره-آموزشی-آشنایی-با-استاندارد-iso-9001-2008 پاو وینت با موضوع دوره آموزشی آشنایی با استاندارد iso 9001:2008، در قالب ppt و در 120 اسلاید، قابل ویرایش، شامل اه دوره آموزشی، توانایی شرکت کنندگان پس از طی دوره آموزشی، هدف سازمانی از برگزاری دوره آموزشی، اعلام آمادگی برای فایل

کتاب هایی که درباره مکتب های ادبی می توان خواند: *مکتب های ادبی سیدرضا حسینی(۲جلدی) نشر نگاه *آشنایی با مکتب های ادبی منصور ثروت نشر سخن *مکتب های ادبی شمیسا نشر قطره *مجموعه مکتب ها،سبک ها و اصطلاحات ادبی و هنری (۲۷جلدی) نشر مرکز br/a href="http://oi61.tinypic.com/2n712bk.jpg" target="_blank"view raw image/a بی کلام: br/a href="http://oi61.tinypic.com/21106rs.jpg" target="_blank"view raw image/a


پکیج آموزشی روش های ترمیم سازه ها
پکیج-آموزشی-روش-های-ترمیم-سازه-ها پکیج آموزشی روش های ترمیم سازه ها، در قالب pdf و در 300 صفحه، شامل جزوه دوره آموزشی روش های تعمیر، مرمت و تقویت سازه ها، در قالب pdf و در 97 صفحه. تحقیق با موضوع روش های مختلف ترمیم و مقاوم سازی سازه ها، در قالب pdf و در 30 فایل

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کانون سردفتران و دفتریاران، به دنبال برگزاری کارگاه آموزشی ارث در روز ۴اردیبهشت ماه، در محل سالن اجتماعات کانون، به اطلاع همکاران می رساند فایل صوتی این کارگاه آموزشی در اطلاعیه های مدیر سیستم در پرتال کانون درج شده است.همکاران محترم می توانند فایل مذکور را از قسمت اطلاعیه های مدیر سیستم دریافت کنند .