اداره ورزش و جوانان کامیاران

    جلسه معارفه س رست اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز با حضور علیجانی معاون کل اداره ورزش و جوانان استان در محل فرمانداری شهرستان الیگودرز برگزار گردید.در این دیدار علیجانی، مهدی شاه نصیری  را به عنوان س رست اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز منصوب   د.
اداره ورزش و جوانان زابل رئیس جدید خود را شناخت
پیش از ظهر امروز در جلسه ای با حضور مدیرکل محترم ورزش و جوانان و معاونت محترم فرهنگی و جوانان و مسئول محترم حراست ؛؛ ضمن تقدیر و تشکر از زحمات بیدریغ حسین کلانتر در طول مدت تصدی مسئولیت اداره ، جناب آقای جمشید شیخی بعنوان رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان زابل معرفی شد.
لازم بذکر است نامبرده عضویت در شورای ی شهرستان و ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان ز را در کارنامه دارد
حسین زیبایی رئیس سابق اداره ورزش و جوانان شهرستان اصفهان به عنوان معاون فرهنگی و امور جوانان اداره ورزش و جوانان این استان معرفی شد.
طی حکمی از سوی مدیرکل ورزش و جوانان کردستان، جلال مرادی به عنوان س رست اداره ورزش و جوانان شهرستان بانه منصوب شد.
کرمان - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: اولویت اداره کل ورزش و جوانان استان تقویت بخش جوانان، ورزش بانوان، ورزش همگانی و پس از آن ورزش قهرمانی است.
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان هرسین ایستگاه مطالعه در محل اداره ورزش و جوانان شهرستان هرسین کار خود را از بهمن ماه سال 92 آغاز کرد درا ین ایستگاه بیش از 150 عنوان کتاب و مجله در مقوله های مختلف و به همت نهاد کتابخانه های عمومی شهرستان برای ورزشکاران و عموم دایر گردید. این ایستگاه مطالعه برای اولین بار در سطح ادارت ورزش و جوانان شهر ستان انجام گرفته است .
به گزارش سلام پاوه: بنا به اخبار رسیده هیوا حسینی کارشناس تربیت بدنی به عنوان س رست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان پاوه انتخاب و جایگزین آقای یاری می شود . شنیده ها حاکی از ان است هیوا حسینی کارشناس تربیت بدنی با سابقه کاری در اداره ورزش و جوانان بندر لنگه و ثلاث باباجانی از جوانان خوشنام اداره ورزش و جوانان شهرستان پاوه می باشد به عنوان س رست جدید اداره ورزش و جوانان پاوه انتخاب شده است . قرار است تا چند روز آینده مراسم تودیع و معارفه برگزار شود. کفتنی است محمدیاری قریب به سه سال است در پاوه رئیس اداره ورزش و جوانان است و از مدیران روانسری است که سابقه ریاست بر تربیت بدنی روانسر را نیز در کارنامه خود دارد.


احسان شاه علی مسئول واحد بازرسی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان به هماره اسماعیلی معاون وی، صبح روز دوشنبه ضمن بازدید از اداره ورزش وجوانان نطنز , ساعت اولیه صبح در نمایندگی ورزش و جوانان بادرود مستقر شده و اقدام به بررسی اسناد و مدارک مالی و حسابداری در طی 6 سال گذشته نمودند
مراسم معارفه پنجمین مدیر ورزش و جوانان اسان جنوبی با حضور رضا خادم،معاون حقوقی،مجلس و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان امروز چهارشنبه ساعت 13در سالن اجتماعات بانک ملت برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان،در این مراسم،خادم رسما ابلاغ افضل پور را به عنوان « مدیرکل ورزش و جوانان اسان جنوبی » که از سوی مسعود سلطانی فر ، ورزش و جوانان امضا شده است در جمع جامعه ورزش و جوانان به وی تقدیم خواهد کرد .
در مراسمی با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از خدمات سی ساله جمعی از پرسنل این اداره کل که اخیرا به افتخار بازنشستگی نائل گردیده اند قدردانی کرد.
‎در روز ۱۶ آذر، روز دانشجو، اداره ورزش و جوانان بهارستان، مراسم تقدیر و تجلیل از پرسنل دانشجوی خود را در دفتر رئیس اداره برگزار نمود.
‎ به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان، داورزنی، با اهدای لوح تقدیر و هدایا این روز را به محمدی، علیمرادی، عالیپور و حیدری تبریک گفت.
مراسم تکریم و معارفه س رست اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی با حضور معاون ورزش و جوانان برگزار شد .
با صدور حکمی از سوی مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان، «خادمعلی تهذیبی» به سمت رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان منصوب شد.
پایگاه خبری رویداد های لارستان بزرگ:جلسه رسیدگی به مسائل و مشکلات ورزش و جوانان بخشهای تابعه لارستان با حضور وحید رجایی؛ معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، محمدحسن طیبی؛ رییس اداره ورزش و جوانان لارستان و مسوولین ورزش و جوانان بخشهای این شهرستان در محل اداره کل برگزار شد. به گزارش رویداد های لارستان بزرگ به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان لارستان، در این نشست نحوه واگذاری اماکن ورزشی طبق ماده 88، تخصیص اعتبارات ت به نمایندگان مجلس به منظور احداث و تکمیل طرح های عمرانی در ورزش براساس ماده 180 از مهمترین مواردی بود که به آنها اشاره شد. همچنین با رایزنی های رییس اداره ورزش و جوانان لارستان با وحید رجایی اعتباراتی جهت تکمیل تاسیسات و تجهیزات اماکن ورزشی به بخشهای جویم، بنارویه و بیرم اختصاص یافت.
معاون فرهنگی امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان کردستان گفت: با راه اندازی مجمع خیرین ازدواج در کامیاران باید تمام تد ر لازم به منظور کاهش طلاق در جامعه از سوی مردم و مسئولان به کار گرفته شود. ادامه: راه اندازی مجمع خیرین ازدواج کامیاران ضروری است
جلسه هیئت های ورزشی شهرستان فامنین با حضور محترم ، فرمانده محترم نیروی انتظامی و معاون محترم اداره کل ورزش و جوانان استان همدان و هیئت همراه در محل اداره ورزش و جوانان فامنین برگزار گردید. و از پروژه های عمرانی و سالن های ورزشی بازدید بعمل امد و در پایان در محل فرمانداری فامنین نشست با آقای فرماندار و اعضاء صورت گرفت .
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز در راستای توسعه و گسترش ورزش در شهرستان و روستاها ،دو تخته تشک ازسوی اداره ورزش و جوانان و هیات کشتی به  روستای چمن سلطان و شاپور آباد اهدا گردید.
ریاست اداره ورزش و جوانان الیگودرز، هدف از اهدای تشک های کشتی به روستاهای شهرستان را رشد و توسعه این رشته در این مناطق خواند و گفت:باتوجه به رشد ورزش کشتی و استعداد های بالقوه در این شهرستان و به منظور پر نمودن اوقات فراغت جوانان  و نوجوانان با همکاری هیات کشتی دو تخته تشک به این روستا ها تحویل گردید وی با بیان اینکه مربیان ارزنده ای در خصوص آموزش کشتی  فعالیت میکنند گفت  این عمل موجب شناسایی  استعدادهای کشتی در مناطق  روستایی شئپده و زمینه رشد و شکو فایی ورزشکاران فراهم می آورد.

نمایندگی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز در شهر صدرا افتتاح شد.
جلسه مشترک هماهنگی و تبادل نظ یرامون تفاهم نامه وزارت آموزش و پرورش و وزارت ورزش و جوانان در دفتر معاونت تربیت بدنی و سلامت با حضور رئیس اداره تربیت بدنی و معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد. (مورخه 20آبان ماه 1393).
محمد کیخا معاون تربیت بدنی و سلامت هیات های ورزشی استان را همسو با آموزش و پرورش بر شمرد.کیخا هدف از برگزاری جلسه را همسو سازی فعالیت ها ، جلوگیری از موازی کاری و استفاده از ظرفیتهای آموزش و پرورش و اداره کل ورزش و جوانان دانست.
در ادامه کلانتری معاون حوانان استان ضمن ارائه گزارش مختصری از فعالیت های خود در اداره ورزش و جوانان شهرستان چابهار در رقابت های کشوری ، آمادگی اداره کل ورزش و جوانان را در برگزاری مسابقات مشترک کلاسهای مربیگری و داوری ویژه معلمین و دانش آموزان اعلام نمود.
جمشید جلیلوند رئیس اداره تربیت بدنی نیز با تاکید بر جلوگیری از موازی کاری بر تعامل بیشتر دو اداره کل تاکید و رمز موفقیت ورزش استان و بویژه ورزش دانش آموزی را در تعامل بین دو اداره بیان کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز، فروردین ماه سال جاری علیجانی معاون توسعه و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان لرستان به همراه  مردم شهرستان الیگودرز خدابخشی و ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز ازاماکن ورزشی شهرستان از جمله سالن مسابقات شهیدبخشی ،است بانوان، یوم ملی،سالن خداکرم کاظمی ،سالن شهید عربستانی و تمام اماکن موجوددرمجموعه ورزشی شهید ارسلان گودرزی بازدید نمودند در این بازدیدبه بررسی نواقص ومشکلات موجو در سالن پرداختند .علیجانی گفت که در سال جاری تحولات زیادی در ورزش استان بخصوص الیگودرز رخ میدهد بطوریکه نقش شهرستان الیگودرزدر ورزش استان پررنگ ترخواهد شد و این شهرستان سهم بسزایی دررشد وتعالی استان خواهد داشت.
اداره ورزش و جوانان شهرستان زرند به عنوان یکی از ادارات برتر ورزش و جوانان استان کرمان انتخاب گردید. از رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان زرند و رؤسای 8 شهرستان دیگر استان طی مراسمی در محل اداره کل ورزش و جوانان با حضور آقای محمودی نیا مدیر کل ورزش و جوانان استان، تقدیر شد .
سومین جلسه بومی سازی تفاهم نامه همکاریهای متقابل در حوزه تربیت بدنی و ورزش با ه نی اداره کل آموزش و پرورش و اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد محمد کیخا معاونت تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان گفت: " کمک به رشد و توسعه ورزش های پرورشی ، همگانی ، قهرمانی و حرفه ای دانش آموزان و کارکنان آموزش و پرورش یکی از دغدغه های دو سازمان ورزش جوانان و آموزش و پرورش است. ایشان همچنین افزودند : درنظام یکپارچه و جامع استعدادی ورزش استان که مشترکا" توسط اداره کل ورزش و جوانان و اداره کل آموزش و پرورش استان و واحدهای تابع شهرستانی در زمینه شناسایی و راهنمایی نونهالان ، نوجوانان و جوانان دانش آموز مستعد به مراکز استعداد ی یا پایگاه های ورزش قهرمانی استان تلاش لازم را خواهند کرد
رییس هیات ورزش صنعت آب و برق استان یزد از گسترش همکاری های مشترک ورزشی با اداره ورزش و جوانان در سال جدید خبر داد.
در بین برگزارای مسابقه فینال رده جوانان ونوجوانان کشتی فرنگی بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس (یادواره شهید عابدینزاده) از مرتضی ادبی رییس اداره ورزش و جوانان بخش بوستان از طرف مسئول برگزاری مسابقات پیمان مردای تقدیر به عمل آمد.
پس از کش و قوس های فراوان «حسن شاهرخی» به عنوان رئیس جدید اداره ورزش و جوانان منصوب شد و باحضور مدیرکل ورزش و جوانان استان اسان رضوی از زحمات چندین ساله عبداله معمر تقدیر شده و به جای ایشان حسن شاهرخی سکان ورزش شهرستان خواف را به دست گرفت.
در این مراسم که با عنوان ساماندهی امور جوانان در فرمانداری خواف و با حضور صبوریان(مدیرکل ورزش استان)، پهلوان نژاد(فرماندار)، روسای ادارات و نهادها و جمعی از اصحاب رسانه برگزار شد. ضمن تکریم تلاشهای صادقانه عبداله معمر در سمت مدیر ورزش خواف، حسن شاهرخی به عنوان رئیس جدید این اداره معرفی گردید.
جمعی از مسئولان هیات های ورزشی،قهرمانان،فعالان وپیش وتان ورزش با حضور در اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه با ارسلان حسینی مدیر کل ورزش و جوانان استان دیدار د.
افتتاح نمایندگی ورزش و جوانان بخش سوق با حضور مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد، یکی از مشکلات اساسی ورزش در بخش سوق از توابع شهرستان کهگیلویه عدم وجود اداره ورزش و جوانان در این بخش بود و با توجه به زیرساخت های مناسب در زمینه توسعه ورزش در این بخش با پیگیری های مدیرکل ورزش و جوانان استان و همراهی و حمایت وزارت ورزش و جوانان مجوز تاسیس نمایندگی ورزش و جوانان در بخش سوق گرفته شد. در آئین افتتاح این نمایندگی که با حضور ایزدپور مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد، تقوی نژاد رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه ، نیرومند کارشناس ناظر بر عملکرد هیئت های استانی و جمعی از مسئولین محلی شهر سوق در محل اداره ورزش و جوانان سوق برگزار شد. رئیس شورای ی شهر سوق ضمن تقدیر و تشکر از مدیر کل ورزش و جوانان استان از افتتاح این نمایندگی اظهار کرد: ورزش در شهر سوق از پتانسیل بالایی برخوردار است و با افتتاح این اداره انشاالله شاهد ساماندهی هرچه بهتر ورزش در سوق خواهیم بود. وی افزود: خوشبختانه حمایت های خوب مدیرکل ورزش و جوانان استان طی چندماه اخیر از ورزش در ا و بخش های استان چشم گیر بوده است و این نوید توسعه ورزش در استان را می دهد. مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد نیز عنوان کرد: خوشبختانه با پیگیری های مداوم چندماه اخیر و حمایت از سوی وزارت ورزش و جوانان ما موفق شدیم این مجوز را بگیریم و بعد از هماهنگی های لازم یک مدیر نیز برای این اداره منصوب خواهیم کرد. جهانبخش ایزدپور تصریح کرد: ورزش سوق قابلیت قهرمان پروری و توسعه در بسیاری از رشته های ورزشی را دارد و ما نیز تا حد توانمان از این مهم حمایت لازم را خواهیم داشت
مراسم معارفه سید محسن حسینی به عنوان رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان و تودیع ذبیح اله اردویی، بعدازظهر امروز(شنبه) با حضور معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان، در این مراسم که ملاجعفری مشاور مدیرکل، م رئیس حراست اداره کل ورزش جوانان استان تهران، برخی از روسای هیئت های ورزشی، پرسنل اداره ورزش وجوانان شهرستان بهارستان، ورزشکاران و... حضور داشتند، سید محسن حسینی به عنوان رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان توسط معاونت عمرانی فرماندار این شهرستان معرفی گردید. گفتنی است حسینی که سابقه مدیریت ادارات ورزش و جوانان شهرستان های رباط کریم، ورامین و شهرری را در کارنامه خود دارد، با حکم حمیدرضا گرشاسبی مشاور و مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران به عنوان رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان منصوب شده است.
در مورخه ۱۹/ ۸/ ۹۳ با توجه به اتمام ت آقای اسفندیار محمودی معاونت مالی و اداری اداره ورزش و جوانان شهرستان رباط کریم و پیرو درخواست اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار ،آئین تودیع آقای محمودی با حضور پرسنل اداره برگزار گردید . در این مراسم آقای رجبی ریاست اداره با تقدیم لوح از زحمات دو ساله آقای محمودی تقدیر و تشکر نمودند .
ترکمن فوتبال - فردا صبح ساعت 11 در محل اداره ورزش و جوانان شهرستان ترکمن جلسه ای با حضور ریاست اداره ورزش و جوانان فرشید ی کم و روسای هیاتهای شهرستان با دستور جلسه بررسی عملکرد سال 93 و تقویم پیشنهادی سال94 بهمراه تجلیل از هیاتهای های وزرشی برگزار خواهد شد.