اخبار وحواشی کوهپایه اصفهان

سریعترین موتور جستجوگر خبر پارسی - اخبار لحظه به لحظه از معتبرترین خبرگزاری های پارسی زبان آ ین اخبار روز ، آ ین اخبار ، جدیدترین اخبار ، تیتر اخبار ، آ ین اخبار ایران ، اخبار ، اخبار ورزشی ، اخبار اقتصادی ، اخبار فناوری ، اخبار هنری ، اخبار پزشکی ، اخبار حوادث، استخدام و ... .
تیم فوتبال رسانه ورزش به اصفهان می‌رود - خبرگزاری پی سی | اخبار ایران و جهان     تیم فوتبال رسانه ورزش به اصفهان می‌رود - خبرگزاری پی سی | اخبار ایران و جهان به گزارش خبرگزاری پی سی و به نقل از سایت تیم فوتبال رسانه ورزش، به دعوت باشگاه ذوب آهن اصفهان تیم فوتبال رسانه ورزش روز پنجشنبه در دیداری نمادین و برای افتتاح زمین چمن این باشگاه به میدان خواهد رفت. باشگاه ذوب آهن چندی پیش زمین چمن مورد تایید فیفا را با حضور برخی مدیران ارشد ورزش و کارخانه ذوب آهن به بهره برداری رساند و قرار است در دیدار روز پنجشنبه که بین تیم های رسانه ورزش و پیش وتان ذوب آهن برگزار می شود این زمین به طور رسمی افتتاح شود. این زمین به نام بهرام عاطف مربی و پیش وت ذوب آهن نامگذاری شده است. تیم فوتبال رسانه ورزش که دهمین سال فعالیت خود را پشت سر می گذارد عصر چهارشنبه راهی اصفهان خواهد شد و پس از برگزاری دیدار نمادین با پیش وتان و چهره های مطرح این تیم، روز به تهران بازخواهد گشت.
احمد خسروی وفا در تشریح آ ین جزئیات کشف و توقیف محموله 54 کیلو و 900 گرمی طلای قاچاق در اصفهان گفت: سه نفر از متهمان این پرونده با قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند.
ایسنا نوشت: معاون عملیات امداد و نجات هلال اخمر از برخورد زنجیره ای هشت دستگاه خودرو در جاده اصفهان-کوهپایه خبر داد.
ایرنا- شرکت ذوب آهن اصفهان که برخی با انتشار اخبار غیرواقع درصدد تضعیف جایگاه این مجموعه و اثربخشی آن در اقتصاد ملی هستند، نه فقط س ا و با تمام توان مشغول به تولیداست بلکه رشد100 درصدی صادرات را درسال…
پردیس کوهپایه از 23 آبان ادامه مطلب
در روزهای گرم تابستان،خبرهای تازه ای براتون داریم، از راه اندازی سایت جدید با امکانات تازه تا تعرفه های استثنایی اینترنت و آنتی ویروس رایگان افزایش دامنه فعالیت تا فولادشهر و چند شهر دیگر و...
یکی از مهمترین اخبار این روز ها ادغام شرکت ت آباد رایانه و رنگین کمان و ادامه فعالیت با نام اصفهان نت می باشد. برای ورود کلیک کنید اصفهان نت
جدیدترین اخبار گوناگون را در تابناک با تو از دست ندهید. در این سایت شما هر روز گزید ه ای از آ ین اخبار پیرامون موضوعات خانواده، سلامت و بهداشت، سرگرمی و دانستنی ها، آشپزی، و ع هایی از سراسر جهان، دکوراسیون و .. ...
%d8%a7%d8%ae%d8%a8%d8%a7%d8%b1+%d8%aa%d8%b5%d9%88%db%8c%d8%b1%db%8c%2f%d8%b3%d9%81%d8%b1+%d9%88%d8%b2%db%8c%d8%b1+%d8%a7%d9%82%d8%aa%d8%b5%d8%a7 ادامه: اخبار تصویری/سفر اقتصاد به اصفهان
1- مژگان نیکبخت نصرآبادی : مرکز جامع هنرهای تجسمی توحید 2- نفیسه یعقوبیان کوپایی : موزۀ کودک کوهپایه با رویکرد معماری سبز 3- عاطفه عفت نژاد : کمپ سلامت و زندگی اصفهان با رویکرد طراحی ارگانیک 4- سید حسن زاده : کانون اصلاح و تربیت صفه 5- مهناز السادات خلیلی : سالن تشریفات اصفهان با رویکرد معماری پست مدرنیسم 6- فرناز رزمجو : مرکز تعلیم و تربیت و نگهداری از ک ن کار ، بدس رست و بی س رست 7- ایمان اسماعیلی : هتل باغ اصفهان 8- حمیده طاهری : مرکز اطلاع رسانی اصفهان 9- لیلا وطنی : خانۀ تکنولوژی رایانه ای اصفهان
رئیس علوم پزشکی اصفهان با تأیید مرگ مادر و نوزاد اصفهانی در هنگام زایمان گفت: منتظر تشکیل جلسه متخصصان ذیربط در نظام پزشکی در رابطه با مرگ مادر و نوزاد هستیم.
شهردار اصفهان گفت: جاذبه های شهر اصفهان باعث شده تا اکثر ای مهم دنیا برای انعقاد خواهرخواندگی با اصفهان به این شهر نزدیک شوند.
فرماندار اصفهان گفت: با همکاری و هماهنگی فرمانداری اصفهان و هیأت نظارت بر انتخابات در اصفهان حداقل رد صلاحیت ها را در شهرستان اصفهان داشتیم.
رکنا/ زن جوانی به اتهام شکنجه دادن یک کودک 6 ساله در «کوهپایه» اصفهان بازداشت شد.

حوادث و وقایع جنایی داد ماه سال 1355
زن جوانی به اتهام شکنجه دادن یک کودک 6 ساله در «کوهپایه» اصفهان بازداشت شد.

شوهر جمیله برای مدتی به مسافرت رفته بود و ...

ادامه خبر
اخبار رسیده از اصفهان خبر از احتمال بازگشت علیرضا افضل به نیمکت گیتی پسند اصفهان دارد.
اصفهان چت,چت اصفهان,اصفهان,چتروم اصفهان,اصفهان چت,چت اصفهان,اصفهان,چتروم اصفهان, اصفهان چت,چت اصفهان,اصفهان,چتروم اصفهان,اصفهان چت,چت اصفهان,اصفهان,چتروم اصفهان, اصفهان چت,چت اصفهان,اصفهان,چتروم اصفهان,اصفهان چت,چت اصفهان,اصفهان,چتروم اصفهان, اصفهان چت,چت اصفهان,اصفهان,چتروم اصفهان,اصفهان چت,چت اصفهان,اصفهان,چتروم اصفهان, اصفهان چت,چت اصفهان,اصفهان,چتروم اصفهان,اصفهان چت,چت اصفهان,اصفهان,چتروم اصفهان, اصفهان چت,چت اصفهان,اصفهان,چتروم اصفهان,اصفهان چت,چت اصفهان,اصفهان,چتروم اصفهان, اصفهان چت,چت اصفهان,اصفهان,چتروم اصفهان,اصفهان چت,چت اصفهان,اصفهان,چتروم اصفهان, اصفهان چت,چت اصفهان,اصفهان,چتروم اصفهان,اصفهان چت,چت اصفهان,اصفهان,چتروم اصفهان, اصفهان چت,چت اصفهان,اصفهان,چتروم اصفهان,اصفهان چت,چت اصفهان,اصفهان,چتروم اصفهان, اصفهان چت,چت اصفهان,اصفهان,چتروم اصفهان,اصفهان چت,چت اصفهان,اصفهان,چتروم اصفهان, اصفهان چت,چت اصفهان,اصفهان,چتروم اصفهان,اصفهان چت,چت اصفهان,اصفهان,چتروم اصفهان, اصفهان چت,چت اصفهان,اصفهان,چتروم اصفهان,اصفهان چت,چت اصفهان,اصفهان,چتروم اصفهان, اصفهان چت,چت اصفهان,اصفهان,چتروم اصفهان,اصفهان چت,چت اصفهان,اصفهان,چتروم اصفهان, اصفهان چت,چت اصفهان,اصفهان,چتروم اصفهان,اصفهان چت,چت اصفهان,اصفهان,چتروم اصفهان, اصفهان چت,چت اصفهان,اصفهان,چتروم اصفهان,اصفهان چت,چت اصفهان,اصفهان,چتروم اصفهان, اصفهان چت,چت اصفهان,اصفهان,چتروم اصفهان,اصفهان چت,چت اصفهان,اصفهان,چتروم اصفهان, اصفهان چت,چت اصفهان,اصفهان,چتروم اصفهان,اصفهان چت,چت اصفهان,اصفهان,چتروم اصفهان, اصفهان چت,چت اصفهان,اصفهان,چتروم اصفهان,اصفهان چت,چت اصفهان,اصفهان,چتروم اصفهان, اصفهان چت,چت اصفهان,اصفهان,چتروم اصفهان,اصفهان چت,چت اصفهان,اصفهان,چتروم اصفهان, اصفهان چت,چت اصفهان,اصفهان,چتروم اصفهان,اصفهان چت,چت اصفهان,اصفهان,چتروم اصفهان, اصفهان چت,چت اصفهان,اصفهان,چتروم اصفهان,اصفهان چت,چت اصفهان,اصفهان,چتروم اصفهان, اصفهان چت,چت اصفهان,اصفهان,چتروم اصفهان,اصفهان چت,چت اصفهان,اصفهان,چتروم اصفهان, اصفهان چت,چت اصفهان,اصفهان,چتروم اصفهان,اصفهان چت,چت اصفهان,اصفهان,چتروم اصفهان, اصفهان چت,چت اصفهان,اصفهان,چتروم اصفهان,اصفهان چت,چت اصفهان,اصفهان,چتروم اصفهان,
قطع دست راننده 50 ساله در کوهپایه اصفهانقطع دست راننده 50 ساله در کوهپایه اصفهانبامداد امروز بر اثر رها شدن ناگهانی جک کمپرسی یک ماشین سنگین در شهرستان کوهپایه در شرق اصفهان دو دست راننده قطع می شود.به گزارش اخبار دریافتی ایلنا مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان با تایید این خبر به رسانه ها گفته است؛پس از این حادثه ان اورژانس 115  شهرستان کوهپایه در شرق استان اصفهان خود را به محل حادثه می رسانند و متوجه می شوند که دو دست یک راننده از محل ساعد قطع شده است.غفور راستین در خصوص امداد رسانی به این کارگر مجروح گفته است: امدادگران بلافاصله پس از اقدامات اولیه درمانی وی را  از  محل حادثه  به بیمارستان ا هرا منتقل د.به گفته وی  با توجه به اینکه  دودست این فرد قطع شده بود مجبور بودیم او در حداقل زمان ممکن به بیمارستان منتقل کنیم .
بسیاری از انی که مسافر اصفهان بودند می گویند در سفرشان به واقع نصف جهان را دیده اند، در این دانشنامه راهنمای جامع سفر به اصفهان آماده شده است، راهنمایی که شامل اقامتگاه ها، محل های گردشگری، سوغات و راهی برای صرفه جویی در سفر آماده شده است.
رکنا/ زن جوانی به اتهام شکنجه دادن یک کودک 6 ساله در «کوهپایه» اصفهان بازداشت شد.

حوادث و وقایع جنایی  داد ماه سال 1355
زن جوانی به اتهام شکنجه دادن یک کودک 6 ساله در «کوهپایه» اصفهان بازداشت شد.

شوهر جمیله برای مدتی به مسافرت رفته بود و ...

ادامه خبر
بسیاری از انی که مسافر اصفهان بودند می گویند در سفرشان به واقع نصف جهان را دیده اند، در این دانشنامه راهنمای جامع سفر به اصفهان آماده شده است، راهنمایی که شامل اقامتگاه ها، محل های گردشگری، سوغات و راهی برای صرفه جویی در سفر آماده شده است.
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اصفهان از شناسایی و دستگیری فردی که در فضای مجازی اقدام به انتشار مطالب کذب و توهین آمیز علیه یکی از کارخانه های معتبر کرده بود خبر داد.
ماجرای اسیدپاشی های اصفهان که طی آن شخص یا اشخاصی با هویت فعلا نامعلوم، به چهره چند زن و دختر بی گناه اسید پاشیدند، در روزهای اخیر، موضوع رسانه ها و محافل شده و روز به روز دامنه و موج تازه ای پیدا می کند. اصل ماجرا از آنجا آغاز شد که اعلام شد در اصفهان، به چهره زن جوانی اسید پاشیده شده و اندکی بعد هم اعلام شد این حادثه تکرار شده و این تکرار ادامه یافت! تا آنجا که طی چند روز، 4 حادثه اسیدپاشی در شهر آرام و مذهبی اصفهان رقم خورد و زمینه ای شد برای اما اگرهای فراوان. از یک سو مردم و خانواده هایی که این اخبار را می شنیدند، نگران سلامت خود و فرزندانشان بودند و از دیگر سو دائما بر هاب و تب و تاب ماجرا افزوده و بازار شایعات داغ و داغتر می شد.
حتی در همان یکی دو روز اول، اخبار دیگری حاکی از اسیدپاشی زنجیره ای در تهران و دیگر شهرستان ها شایع شد!
شهردار اصفهان گفت: شهرداری اصفهان خط چهار مترو اصفهان را در محور میدان استقلال تا میدان قدس تعریف کرده چرا که با این پروژه شمال به جنوب اصفهان مرتبط خواهد شد.
شهردار و اعضای شورای ی شهر اصفهان با حضور در گلستان ی اصفهان ضمن تجدید میثاق با ، آغاز برنامه های دهه فجر اصفهان را در کنار مردم جشن گرفتند.
تسنیم نوشت: تا همین چند هفته پیش بود که مسئولان استانی مدام اخبار مبنی بر شیوع آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در استان اصفهان را تکذیب می د اما با معدوم شدن نیم میلیون مرغ بزرگ ترین واحد تولید مرغ استان حالا دیگر جای تکذیب نیز باقی نمی ماند.
جهت اطلاع از اخبار شتابدهنده ا ل اصفهان به کانال تلگرام زیر مراجعه فرمایید. https://t.me/axellisfahan
رئیس علوم پزشکی اصفهان با تأیید مرگ مادر و نوزاد اصفهانی در هنگام زایمان گفت: منتظر تشکیل جلسه متخصصان ذیربط در نظام پزشکی در رابطه با مرگ مادر و نوزاد هستیم.
رکنا/ زن جوانی به اتهام شکنجه دادن یک کودک 6 ساله در «کوهپایه» اصفهان بازداشت شد.

حوادث و وقایع جنایی  داد ماه سال 1355
زن جوانی به اتهام شکنجه دادن یک کودک 6 ساله در «کوهپایه» اصفهان بازداشت شد.

شوهر جمیله برای مدتی به مسافرت رفته بود و ...

ادامه خبر
همشهری آنلاین: رییس آزاد ی استان اصفهان گفت: با توجه به شرایط زیست محیطی شهر اصفهان، اگر به فکر چاره نباشیم، اصفهان با شدت بیش تری، به خوزستانی دوم تبدیل می شود.
گروه فرهنگی: مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد ی استان اصفهان گفت: برای شناساندن اصفهان در قالب یک رویداد به جهان همایشی در قالب مقام ادبی اصفهان برگزار می شود. ادامه: همایش مقام ادبی اصفهان برای شناساندن اصفهان برگزار می شود