آ ین ع های جشنواره فجر

سی و پنجمین جشنواره فجر این روزها در حال برگزاری است و تا 21 بهمن در تهران و استان ها ادامه دارد. روز ششم جشنواره در برج میلاد با نمایش 5 سپری شد.
جشنواره بازیجشنواره بازی , مردی را ببینید که در جشنواره بازی زیر پا های یک رفت.تصاویری که می بینید، مربوط به جشنواره ای هستند که در نپال برگزار شد تا مردم شهر تاراکابا آن آ ین روزهای زمستان را با بازی خود جشن بگیرند؛ جشنواره ای که نام آن مگسانترانتی بود.جشنواره بازی نپالجشنواره بازی 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
جشنواره بازیجشنواره بازی , مردی را ببینید که در جشنواره بازی زیر پا های یک رفت.تصاویری که می بینید، مربوط به جشنواره ای هستند که در نپال برگزار شد تا مردم شهر تاراکابا آن آ ین روزهای زمستان را با بازی خود جشن بگیرند؛ جشنواره ای که نام آن مگسانترانتی بود.جشنواره بازی نپالجشنواره بازی 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
32 سال شاهد برگزاری همزمان جشنواره جهانی و جشنواره ملی فجر با عنوان «جشنواره بین المللی فجر» بودیم؛ ولی ...

حاشیه های جشنواره: جواد خیابانی در روز اول جشنواره فجر در کاخ جشنواره رویت شد!
جشنواره امسال نظم جشنواره ای را حفظ کرده و اعتبار خوبی را در میان جشنواره های بین المللی ب کرده است.
جشنواره ی عمار جشنواره ای است که ثابت کرده است، نه مکان جلودارش است، نه زمان! و در هفتمین سال جشنواره این مساله را حتی در برگزاری جشنواره های استانی و شهرستانی اش نیز اثبات کرده است.
برگزیده بخش «م عان حرم و مقاومت» جشنواره «رویش» گفت: جشنواره های موضوعی به ساخته های کارگردانان هدف می دهند اگرچه سازان صرفا برای جشنواره نسازند.
همشهری آنلاین: های «شیر»، «شهروند برجسته»، «سرمای قلندر» و... در سی و پنجمین جشنواره جهانی فجر در بخش جشنواره جشنواره ها (جام جهان نما) نمایش داده می شوند.
سیاوش حقیقی گفت: معتقدم در حال حاضر وقت زدن جشنواره فجر نیست چرا که این جشنواره، جشنواره انقلاب ی است.
کانال ع بازیگران در جشنواره فجر 95 کانال ع بازیگران در جشنواره فجر 95 کانال ع بازیگران در جشنواره فجر 95 کانال ع بازیگران در جشنواره فجر 95 کانال ع بازیگران در جشنواره فجر 95 کانال ع بازیگران در جشنواره فجر 95 ادامه مطلب
مشاور هنری جشنواره سی و پنجم فجر با بیان اینکه باید رویکرد جشنواره فجر عوض شود گفت: به نظر من جشنواره فجر باید از شکل جشنواره و مسابقه خارج شود و به شکل جشن در بیاید.
مدیر برنامه ریزی جشنواره جهانی فجر اعلام کرد، های ایرانی که پیش از جشنواره جهانی فجر اکران شده یا در جشنواره های خارجی به نمایش درآمده باشند، مجاز به شرکت در بخش های اصلی این جشنواره نیستند.
مجموعه تصاویر روز دوم جشنواره فجر     مجموعه تصاویر روز دوم جشنواره فجر بهترین ها:تصاویر منتخبی از فرش قرمز های: «کارگر ساده نیازمندیم»، «رگ خواب»، «اسرافیل»، «کمدی انسانی»، «چراغ های نا تمام»، «شماره ۱۷ سهیلا»،«تابستان داغ» و «دعوتنامه» را در دومین روز جشنواره می بینید. فرش قرمزهایی که در برج میلاد و پردیس ملت انجام شده است. مجموعه تصاویر روز دوم جشنواره فجر مجموعه تصاویر روز دوم جشنواره فجر مجموعه تصاویر روز دوم جشنواره فجر مجموعه تصاویر روز دوم جشنواره فجر مجموعه تصاویر روز دوم جشنواره فجر مجموعه تصاویر روز دوم جشنواره فجر مجموعه تصاویر روز دوم جشنواره فجر مجموعه تصاویر روز دوم جشنواره فجر مجموعه تصاویر روز دوم جشنواره فجر مجموعه تصاویر روز دوم جشنواره فجر مجموعه تصاویر روز دوم جشنواره فجر مجموعه تصاویر روز دوم جشنواره فجر مجموعه تصاویر روز دوم جشنواره فجر مجموعه تصاویر روز دوم جشنواره فجر مجموعه تصاویر روز دوم جشنواره فجر مجموعه تصاویر روز دوم جشنواره فجر مجموعه تصاویر روز دوم جشنواره فجر مجموعه تصاویر روز دوم جشنواره فجر
سخنگوی تشکل های ی دانشجویی و فارغ حصیلان استان لرستان گفت: جشنواره فجر امسال بیش از آنکه جشنواره فجر باشد، جشنواره زجر بود، البته عرض این حقیر اختصاص به همین سال ندارد، چراکه سال هاست قسمت زیادی از سینمای ما از ی بودن فاصله گرفته است.
با آغاز نمایش های جشنواره در سینماهای مردمی که از امروز برگزار می شود، تنور جشنواره سی و پنجم فجر گرم تر می شود و مخاطبان جدی سینمای ایران چشم انتظار دیدن آثاری هستند که همانند جشنواره سال قبل آنها را شگفت زده کند.
قرار است های ایرانی متفاوتی در جشنواره جهانی فجر به نمایش گذاشته شوند که برخی از آن ها در جشنواره ملی رد شده اند. در این میان، های «دلم می خواد» «ملی و راه های نرفته اش» از سوی برخی رسانه ها های مسئله دار جشنواره فجر خوانده شده اند.
مدیران و روسای جشنواره و روابط بین الملل جشنواره های دیگر، صاحبان آثار، غرفه دارها و یداران امسال در جشنواره حاضر می شوند.
میرکریمی تلاش کرده تا برخی از ایده های نوین که در جشنواره های کن و برلین کارکرد داشته را در جشنواره فجر با مولفه های بومی پیاده سازی کند که شاید مهم ترین این ایده ها، راه اندازی بخش دارالفنون باشد.
نظم برگزاری برخی از قسمت های جشنواره جهانی فجر از جشنواره فجر مناسب تر است.
مهدی قزلی، دبیر اجرایی جشنواره شعر فجر گفت: برای اولین بار جشنواره را از تهران خارج کردیم و مراسم پایانی را در مشهد برگزار می کنیم. درواقع در این موقعیت، می خواهیم تا شهر های دیگر خودشان تمایل به برگزاری جشنواره را نشان دهند.
رو مه ایران نوشت:شاید اگر هیأت انتخاب و تصمیم گیران جشنواره اصل را بر خنثی سازی و بی خطر برگزار جشنواره نمی گذاشتند و کارگردانان نام آشنا و نسل جوانی که با جسارت مضمونی می توانستند جشنواره را سرحال…
یک نوازنده پیش وت بلوچ با بیان این که با ما برای حضور در جشنواره فجر قرارداد نبسته اند، گفت: نوه ام نوازنده ساز دُهلک است و باید در جشنواره فجر گروه ما را همراهی می کرد؛ اما چون جشنواره بودجه نداد، نتوانستیم او را با خود بیاوریم و مجبور شدیم بدون او اجرا کنیم.
یک عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای ی با اشاره به برگزاری جشنواره فجر، گفت: جشنواره امسال بهتر از سال های قبل بود و این جشنواره سال به سال بهتر می شود.
درست در خاطر دارم وقتی در سال ١٣٨٠ مسیول تبلیغات و تشریفات جشنواره فجر بودم رو مه کیهان در یادداشتی چون همیشه گزنده و تند نوشت "معلوم نیست جشنواره فجر در دهه فجر انقلاب ی است یا دهه فجر انقلاب ی در جشنواره فجر!؟
سحر تشاهی و باران کوثری در جشنواره فجر/ع جشنواره سحر تشاهی در تشاهی سحر در ع ع جشنواره 22 ساعت پیش – تصویری از تیپ سحر تشاهی و باران کوثری در اختتامیه جشنواره فجر
رو مه ایران نوشت:شاید اگر هیأت انتخاب و تصمیم گیران جشنواره اصل را بر خنثی سازی و بی خطر برگزار جشنواره نمی گذاشتند و کارگردانان نام آشنا و نسل جوانی که با جسارت مضمونی می توانستند جشنواره را سرحال بیاورند، از جشنواره بیرون نمی ماندند نتیجه قضاوت هیأت داوری و فهرست منتخبشان هم اینقدر پرانتقاد و گلایه نمی شد.
ایرنا نوشت: کارگردان سینمایی «پشت دیوار سکوت»، پس لرزه های جشنواره فجر را مساله ای طبیعی دانست که همه ساله وجود دارد و در عین حال خواستار برگزاری جشنواره ای یکدست و نه در دو بخش ملی و بین المللی شد.
مشخص نیست که این جشنواره قرار است چه جریانی در سینما راه بیندازد و هنر هفتم ما را به طرف کدام افق رهنمون سازد؟ اصلا آرمانی از نگاه این جشنواره چیست؟ تا وقتی پرسش اولیه و اساسی ، یعنی تعریف مطلوب در این جشنواره پاسخ داده نشود.
جشنواره ی تئاتر فجر را می توان قدیمی ترین و با اهمیت ترین جشنواره ی تئاتر ایران پس از انقلاب ی دانست که طی سال ها و دوره های مختلف دستخوش تغییرات بسیاری شده است. جشنواره ای که از سال 1361 آغاز شد و روزگاری یکه تاز فضای تئاتری کشور بود. اما در این سال ها چه بر سر این جشنواره آمده است که حتی گاهی درباره ی چرایی اش سوال می شود؟