آوای مهر بروجرد

فرمانده انتظامی بروجرد گفت: کلاهبرداریک میلیارد ریالی دراردبیل که متواری شده بود در بروجرد شناسایی و دستگیر شد.
بروجرد - ایرنا - رئیس ستاد انتخابات بروجرد گفت: برای برگزاری انتخابات شوراهای ی شهر و روستا درشهرستان بروجرد 263 سیستم الکترونیکی پیش بینی شده است.
در جلسه شورای اداری بروجرد پنج نفر به عنوان مسئول جدید در ادارات این شهرستان انتخاب شدند.
آوای مهر بروجرد:به گزارش فارس، س رست فرمانداری بروجرد در این جلسه گفت: محمدعلی گودرزی به عنوان بخشدار مرکزی بروجرد، عبدالمجید کوچکی به عنوان مدیر اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بروجرد، محسن یعقوب فر به عنوان س رست بخشداری اشترینان، صارمی رئیس آموزش و پرورش اشترینان و حمزه زارعی به عنوان رئیس دادگاه عمومی اشترینان منصوب شدند.وی از مسئولان قبلی این ادارات تقدیر و تشکر کرد.
مدیر جهاد کشاورزی بروجرد گفت: در راستای برنامه توسعه باغات بروجرد 180 تار بر مجموع اراضی باغی این شهرستان افزوده شد
بروجرد - ایرنا - معاون راه و شهرسازی بروجرد گفت: 2 هزارو400 واحد مسکن مهردر ت تدبیروامید به متقاضیان شهرستان بروجرد افتتاح شد.
رئیس هیات فوتبال شهرستان بروجرد از آغاز مرحله دوم مسابقات فوتبال نوجوانان کشور با حضورتیم های پیکان تهران، سیاه جامگان مشهد، وحدت بروجرد و اتحاد همدان از امروز شنبه به مدت سه روز در بروجرد خبرداد.
فرمانده انتظامی بروجرد ازشناسایی ودستگیری اعضای سه باند جعل چک پول وسرقت طلا و جواهرات در بروجرد خبرداد.
فرمانده انتظامی بروجرد از کشف وضبط 50 کیلوگرم از نوع دربازرسی از یک دستگاه پژو در بروجرد خبرداد.
معاون فرماندار بروجرد ازآغاز طرح جمع آوری متکدیان در آستانه نوروز در بروجرد تا پایان تعطیلات خبرداد.
بروجرد - وقوع تصادف در محور بروجرد - اراک ۱۲ مجروح بر جای گذاشت.
رئیس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان بروجرد با اشاره به اینکه طرح سند دار موقوفات بروجرد آغاز شده است گفت: با اجرای این طرح 270 مسجد وحسینیه روستایی و 430 بقعه متبرک این شهرستان سند دارمی شوند.
معاون عملیاتی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی بروجرد ازآتش سوزی 2 واحد تجاری در بازار قدیمی بروجرد ساعت40 دقیقه بامداد امروز شنبه خبرداد.
رئیس اداره هواشناسی بروجرد با ورود سیستم بارشی جدید از روز گذشته در بروجرد و بارش شدید باران ازکاهش 10 درجه ای دمای هوای این شهرستان خبرداد.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد گفت: همزمان با دهه فجر، پنج طرح صنعتی در بروجرد با اشتغا ایی 148 نفر به بهره برداری می رسد.


ادامه مطلب
معاون خدمات شهری شهرداری بروجرد گفت: با توجه به بارش شدید برف از شب گذشته تاکنون، بیش از 50 اصله درخت در بروجرد ش ته شده است.
مسئول راهداری و حمل و نقل جاده ای بروجرد گفت: با نصب 2 دوربین کنتزل سرعت در محور بروجرد- اشترینان، تعداد دوربین های کنترل سرعت در محورهای بروجرد به 6 دورین افزایش یافت.
ادامه مطلب

فرمانده پلیس راه بروجرد گفت: واژگونی یک دستگاه تریلر صبح امروزدر محور بروجرد به اشترینان یک تن کشته…
هوشنگ بازوند در جریان سفر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی به بروجرد، اظهارکرد: بروجرد همواره زادگاه مردان بزرگی بوده است که نقشی تأثیرگذار در تاریخ ایران داشته اند و به عنوان شهر شاخص استان لرستان محسوب می شود
شهردار بروجرد گفت: با توجه به فرا رسیدن ایام نوروز، ورودی های بروجرد تا قبل از 20 اسفند ساماندهی می شوند.
ادامه مطلب
رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بروجرد گفت: تلاش می شود با انجام اقدامات نوین مدت زمان ماندگاری گردشگران نوروزی در شهرستان بروجرد افزایش یابد
رئیس مرکز بهداشت شبکه بهداشت و درمان بروجرد ازآغاز طرح سلامت نوروزی با هدف نظارت برمراکزعرضه موادغذایی در سطح شهرستان بروجرد درایام نوروز خبرداد.
رئیس مجمع خیرین سلامت بروجرد ازتامین اعتبار 18میلیارد ریالی برای تجهیزات بیمارستان های شهید چمران و (ره) بروجرد خبرداد.
فیش حج عمره مفرده حساب بانک ملت شهرستان بروجرد با نوبت اعزام 278 قصد دارم سریعا بفروشم
09193800046
فروش فیش حج عمره در بروجرد
عزیزانی که در بروجرد و یا ای اطراف ، م آباد و ... می باشند و تصمیم به ید و تشرف به خانه خدا را دارند با شماره من تماس بگیرند
فروش فیش عمره بانک ملت اولویت 278
فروش فیش عمره
فروش فیش عمره ملت نوبت اعزامی 278
فروش فیش حج،فروش فیش عمره،فروش فیش عمره بانک ملی،فروش فیش عمره بانک ملت، ید فیش حج، ید فیش حج عمره، ید فیش حج عمره در بروجرد،فروش فیش حج عمره در بروجرد، ید فیش حج در م آباد، ید و فروش فیش حج در لرستان، ید و فروش فیش حج واجب در بروجرد، ید و فروش فیش حج عمره در بروجرد، یدار فیش عمره در بروجرد،فروشنده فیش عمره در بروجرد

درج آگهی ید و فروش فیش حج واجب و عمره مفرده در سایت ایران حج www.iran-haj.com
بروجرد 06642625820مدارک لازم ع و کارت ملی
رئیس اداره آموزش و پرورش بروجرد گفت: طرح "یک روز بدون کیف و کتاب" روز شنبه 21 بهمن در همه مدارس شهرستان بروجرد اجرا می شود.
ادامه مطلب
09384163692بروجرد خیابان چمران دفتر کافی نت
فرمانده انتظامی بروجرد گفت: ان فرماندهی انتظامی شهرستان بروجرد حرفه ای منزل را که به50 فقره سرقت اعتراف کرده دستگیر د.
مسابقات هندبال مقطع ابت استان با قهرمانی تیم بروجرد خاتمه یافت این مسابقات روز چهارشنبه مورخه 1/5/93 به میزبانی بروجرد در سالن شهید صارمی انجام پذیرفت و در پایان تیم بروجرد عنوان قهرمانی را از آن خود کرد و تیم های الشتر و نورآباد مقام های دوم و سوم را ب نمودند لازم به ذکر است تیم بروجرد به عنوان استان در مسابقات کشوری که در اراک برگزار خواهد گردید شرکت می نماید
بروجرد خیابان چمران دفتر خدمات پویا
س رست فرمانداری ویژه شهرستان بروجرد از عدم قطع گاز شهری حوزه بروجرد و اشترینان خبر داد.
به دنبال انتشار خبر قطع گاز در حوزه شهرستان بروجرد و ایجاد موج نگرانی رضا آریایی س رست فرمانداری ویژه شهرستان بروجرد در گفتگو با خبرنگار مهر اعلام کرد: هر ساله به دلیل اصلاح و رفع موانع و مشکلات خطوط اصلی گاز شهرستان بروجرد عملیات بررسی انجام می گیرد.

وی افزود: در فصل زمستان به دلیل افزایش مصرف گاز و احتمال بروز مشکلات لازم است قبل از رسیدن فصل سرما اصلاح خطوط اصلی گاز توسط شرکت گاز بروجرد انجام شود.

آریایی ادامه داد: لذا این عملیات از میدان آیت الله بروجردی به سمت پادگان ی اجرا و تنها گاز صنایع و روستاهای کنار خط اصلی به مدت 24 ساعت قطع خواهد شد.

س رست فرمانداری ویژه شهرستان بروجرد تصریح کرد: بطور قطع و یقین هیچگونه قطعی گاز در حوزه بروجرد و اشترینان نخواهیم داشت.

آریایی یادآور شد: همچنین برای ایجاد آرامش شهروندان بروجردی از عدم قطع گاز اطلاع رسانی لازم از طریق رادیو شهری بروجرد بصورت گرفته است.