آموزش های فنی و حرفه ای

500+%d8%ad%d8%b1%d9%81%d9%87+%d9%81%d9%86%db%8c+%d9%88+%d8%ad%d8%b1%d9%81%d9%87+%d8%a7%db%8c+%d8%af%d8%b1+%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمانشاه گفت: در کشور شش هزار حرفه شناخته شده در سازمان فنی حرفه ای داریم که در استان 500 حرفه را آموزش می دهیم. ادامه: 500 حرفه فنی و حرفه ای در استان کرمانشاه آموزش داده می شود
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای اسان جنوبی گفت: این اداره کل با داشتن 18 مرکز آموزش در قالب 120 کارگاه ثابت و 430 حرفه آموزشی در بخش تی و 144 آموزشگاه آزاد با 136 حرفه آموزشی سالانه به طور متوسط 3.5 میلیون…
اتحادخبر: مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: در راستای ترویج فرهنگ کارآفرینی و توسعه طرح های اشتغال زایی، بر اساس ظرفیت های مناطق مختلف استان بوشهر، حرفه های آموزشی کارآفرینی در مراکز آموزش فنی و حرفه ای راه اندازی شد. به گزارش تسنیم، عبدالرسول کازرونی در نشست شورای اداری آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر با...
مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای از رشد 125 درصدی آموزش های فنی و حرفه ای از طریق آموزش های فنی و حرفه ای از طریق آموزشگاه های بخش خصوصی استان در سال 95 خبر داد.
به مناسبت هفته ملی مهارت: نمایش ع های مهارت در مرکز آموزش فنی و حرفه ای ارم مشهد نمایشگاه ع های مهارت در مراکز آموزش فنی و حرفه ای ارم مشهد دایر شد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای اسان رضوی، به مناسبت هفته ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای نمایشگاه ع ی با عنوان مهارت در مرکز آموزش فنی و حرفه ای ارم مشهد برگزار شد.
در این نمایشگاه تعدادی از آثار کارآموزان و علاقمندان رشته عکاسی با موضوع مهارت و مهارت آموزی به نمایش گذاشته شده است.
گفتنی است این نمایشگاه تا پایان هفته ملی مهارت دایر می باشد.
 
 آموزش طراحی کارت ویزیت حرفه ای با تنظیمات چاپ
آموزش طراحی کارت ویزیت حرفه ای همراه با سایز،رزولیشن، رنگ ها و تنظیمات چاپ را در آموزش تیم وب یار به شما علاقه مندان به هنر چاپ به شما تقدیم می کنیم.
1- فتوشاپ که بهترین نرم افزار طراحی کارت ویزیت هست را باز کنید. ادامه مطالب ...
 
 آموزش طراحی کارت ویزیت حرفه ای با تنظیمات چاپ
آموزش طراحی کارت ویزیت حرفه ای همراه با سایز،رزولیشن، رنگ ها و تنظیمات چاپ را در آموزش تیم وب یار به شما علاقه مندان به هنر چاپ به شما تقدیم می کنیم.
1- فتوشاپ که بهترین نرم افزار طراحی کارت ویزیت هست را باز کنید. ادامه مطالب ...
اساتید های مشهد مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره یک مشهد را مورد بازدید قرار دادند. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای اسان رضوی، در سومین روز از هفته ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای جمعی از اساتید و مدیران ارتباط علمی با جامعه، های رضا و آزاد ی مشهد در توری یک روزه مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره یک مشهد را مورد بازدید قرار دادند تا از نزدیک با روال آموزش های مهارتی آشنا شوند.
در این بازدید که با حضورمدیرکل و معاونین آموزش فنی و حرفه ای و فرمانده بسیج دانشجویی استان انجام شد، کارگاه های مختلف مرکز مذکور مورد بازدید قرارر گرفت.
اساتید های مشهد در این مراسم با طرح های مختلف اجرا شده از سوی آموزش فنی و حرفه ای و تاثیرات آن بر بازار کار آشنا شدند.

آموزش فتوشاپ حرفه ای تایپوگرافی متن متحرک

در این مقاله یک افکت دخترونه برای تایپوگرافی یاد میدم که خودم هم دوستش دارم.
در این بخش از آموزش فتوشاپ به شما یاد خواهیم داد که چگونه یک متن متحرک را فتوشاپ ایجاد کنید.
آموزش فتوشاپ حرفه ای تایپوگرافی متن متحرک
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان گفت: روسای مراکز بیش از پیش برای توسعه و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای در بین تمام اقشار جامعه و تعامل با سایر دستگاه ها اقدام نمایند.
کارگاه آموزشی با محوریت فناوری اطلاعات و با حضور معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان، روسای مراکز، مسؤولین واحدهای ستادی، نمایندگان کانون انجمن صنفی آموزشگاههای آزاد و جمعی از کارشناسان در سالن کنفرانس اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان برگزار شد.
معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی آموزش فنی و حرفه ای بوشهر از افزایش آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای استان بوشهر با تدوین حرفه های مهارتی مشارکت آنان در این عرصه خبر داد.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان خوزستان گفت: ۴ مرکز آموزش فنی و حرفه ای جدید در شهرستان های مختلف استان افتتاح و راه اندازی شد.
سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است که مهمترین وظیفه ی آن تربیت نیروی کار ماهر مورد نیاز جامعه می باشد.
مهارت آموزی به عنوان یکی از ا امات توسعه ی پایدار و پیشرفت اقتصادی می باشد که سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور جهت نیل به این هدف پایه گذاری شده است. در بروشور زیر معرفی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و زمینه های فعالیت آن قابل مشاهده است.
بروشور معرفی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور
به مناسبت هفته ملی مهارت: بازدید معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی سازمان آموزش فنی و حرفه ای از کارگاه کفش یونیدو در مشهد معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی سازمان آموزش فنی و حرفه ای در سفر به مشهد از کارگاه آموزش طراحی و تولید مدرن کفش بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای اسان رضوی، به مناسبت هفته ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه یدا... مهرعلیزاده در سفر به مشهد از کارگاه آموزش طراحی و تولید مدرن کفش یونیدو بازدید کرد.
مهرعلیزاده در این بازدید از نزدیک با مراحل طراحی و تولید کفش در این کارگاه آشنا شد.
گفتنی است کارگاه مذکور با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای اسان رضوی و یونیدو با رقمی بالغ بر یک و نیم میلیارد تومان و با هدف ارائه آموزش های نوین تولید کفش و پوشش آموزشی جامعه تولید کفش مشهد راه اندازی شده است.
ویژه خانمهای خانه دار و شاغل عیدانه آموزشگاه نوآوران بدون محدودیت سنی مناسب برای هر بانوی با سلیقه با بحث های تخصصی اصول چیدمان و دیزاین منزل و محل کار را فرا بگیرید 34529570 50% تخفیف بگیرید 34577884 کرج- ابتدای 45 متری گلشهر- روبه روی بازار علی کلمات کلیدی آموزش دکوراسیون در کرج-آموزش حرفه ای چیدمان عید-نوروز با دکوراسیون جدید-آموزش دکوراسیون جدید در کرج-چیدمان منزل با نوآوران-چیدمان منزل در کرج-خانه تکانی بر طبق اصول-تغییر چیدمان بر طبق اصول-آموزش دیزاین داخلی-آموزش حرفه ای دکوراسیون منزل-آموزش حرفه ای دکوراسیون محل کار-آموزش حرفه ای در کرج-بهترین آموزشگاه معماری در کرج-آموزش ببینید - با سلیقه خودتان منزل را بچینید
طرح آموزش های فنی و حرفه ای در شهرستان سقز معاون برنامه ریزی فرماندار سقز گفت: در راستای توسعه مهارت آموزی ۳۳ روستای هدف آموزش های فنی و حرفه ای در شهرستان سقز شناسایی و آموزش ۱۶ رشته مهارتی در این روستاها در حال ارائه می باشد. اسماعیل رستم پور در مراسم افتتاح نمایشگاه " گذر مهارت " سقز که به...
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی از ارائه ۱۴۷ هزار نفر ساعت آموزش های فنی و حرفه ای در بخش صنایع در این استان خبر داد.
آموزش قدم به قدم خوانندگی (به صورت حرفه ای)آموزش-قدم-به-قدم-خوانندگی-(به-صورت-حرفه-ای)این فایل خوانندگی را از پایه تا پیشرفته آموزش می دهد. با استفاده از این مقاله میتوانید خوانندگی را از صفر تا پیشرفته و بصورت حرفه ای فرا بگیرید و نیاز به کلاس های خوانندگی با قیمت های گران را ندارید ... این مقاله خوانندگی حرفه ای را بدون نیاز به ابزار و یا وسایل خاصی آموزش میدهد و تنها سرمایه ... فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]


آموزش seo حرفه ای وب سایت
 -آموزش-seo-حرفه-ای-وب-سایتآموزش کامل و جامع سئو وب سایت، تمامی آن چه که باید یک مدیر سایت و وب مستر بداند. پرفروشترین محصول آموزشی: این آموزش جز بهترین آموزش های سئو می باشد که در اختیار کاربران وب سایت نیکان لینک، قرار گرفته است. سئو برگرفته از عبارت فایل

۱۵ هزار نفر در مازندران با دریافت آموزش های فنی و حرفه ای کارآفرین شدند.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گفت: برای تعیین سهم هنرستان های فنی و حرفه ای برای دانش آموزان در سال آینده منتظر ابلاغ برنامه ششم توسعه هستیم.
مدیرکل فنی و حرفه ای استان لرستان گفت: پیگیری هایی در حال انجام است تا معتادان متجاهر شهر م آباد و بروجرد آموزش های فنی و حرفه ای را فرا می گیرند.
اختصاصی از فایلکو آموزش عکاسی حرفه ای و ب درامد از آن با و پر سرعت .
آموزش عکاسی حرفه ای و ب درامد از آن
آموزش عکاسی حرفه ای و ب درامد از آن عکاسی حرفه ای 2016 این آموزش را برای دیگران به اشتراک بگذارید .همین الان کنید و شروع به یادگیری کنید و خودتون رو به گالری ها معرفی کنید . 
با
آموزش عکاسی حرفه ای و ب درامد از آن
مددجویان تحت حمایت کمیته امداد به منظورمهارت آموزی و توانمندی شغلی و اقتصادی می توانند با توجه به علایق و توانایی خود از آموزش های فنی و حرفه ای این نهاد بهره مند شوند.
با توجه به تدوین و انتشار استاندارد آرایش دائم (میکرو پیگمنتیشن) سازمان آموزش فنی و حرفه ای مجتمع آموزشى ما به زودی در این رشته هنرجو می پذیرد. علاقه مندان می توانند با مراجعه به آموزشگاه و مشاوره با مربی از دوره های پیش نیاز و دستگاه های مورد تایید وزارت بهداشت اطلاعات لازم را اخذ نمایند.پس از گذراندن اىن دوره به شما مدرک بىن المللى فنى و حرفه اى تعلق مىگىرد. 09127120356
با توجه به تدوین و انتشار استاندارد آرایش دائم (میکرو پیگمنتیشن) سازمان آموزش فنی و حرفه ای مجتمع آموزشى ما به زودی در این رشته هنرجو می پذیرد. علاقه مندان می توانند با مراجعه به آموزشگاه و مشاوره با مربی از دوره های پیش نیاز و دستگاه های مورد تایید وزارت بهداشت اطلاعات لازم را اخذ نمایند.پس از گذراندن اىن دوره به شما مدرک بىن المللى فنى و حرفه اى تعلق مىگىرد. 09127120356
آموزش و تمرین بو به صورت حرفه ای dv d - اورجینال قیمت: 15,000 تومان 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]

قیمت25000تومان.برای سفارش با09139096188علی مرادی تماس بگیرید

آموزش کامل آشپزی غذاهای فرنگی
آموزش کامل غذاهای ایرانی
آموزش سفره آرایی به سبک کدبانوی ایرانی
مجموعه کامل برای بانوان ایران زمینمجموعه کامل آموزش حرفه ای آشپزی و سفره آرایی - اورجینال
آشپزی و سفره آرای را در حد حرفه ای بیاموزید.
غذاهای ایرانی و فرنگی به همراه سفره آرایی حرفه ای
محصولی که علاقمندان هنر آشپزی را راضی خواهد کرد.
به مناسبت هفته ملی مهارت: برگزاری نمایشگاه آموزشگاه های آزاد و مراکز آموزش فنی و حرفه ای مشهد نمایشگاه آموزشگاه های آزاد و مراکز آموزش فنی و حرفه ای مشهد برگزار شد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای اسان رضوی، در حاشیه همایش بزرگداشت هفته ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای، نمایشگاهی از آثار کارآموزان آموزشگاه های آزاد و مراکز آموزش فنی و حرفه ای مشهد دایر شد.
در این نمایشگاه یک روزه کارآموزان به ارائه تولیدات و آثار خود پرداختند.
ارائه انواع کیک و شیرینی و شربت، انواع غذاهای سنتی و فرنگی، انواع دسرهای سنتی و فرنگی بخشی از این نمایشگاه را به خود اختصاص داده بود.
در بخش دیگری از این نمایشگاه آثار کارآموزان مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران مشهد در رشته های معرق، نازک کاری روی چوب، چرم دوزی و صنایع دستی به نمایش گذاشته شده بود.
حضور و ارائه خدمات از سوی تعدادی از آموزشگاه های آزاد در رشته پیرایش مردانه و خدمات سلامت جاده ای و راه ها از دیگر قسمت های نمایشگاه مذکور بود.