آرش پسری سیزده ساله

معلم زن هوس ران به دام قانون افتادال اندریا وِرا نام معلم 24 ساله اهل تگزاس است. طبق بررسی های انجام شده توسط پلیس تگزاس رابطه نامشروع معلم هوس باز باشاگرد سیزده ساله خود فاش شده است.پزشک قانونی اعلام کرده که این رابطه نامشروع منجر به باردار شدن خانم معلم شده است.والدین دانش آموز پس از مطلع شدن از رابطه بین فرزند سیزده سالهخود با معلمش به پلیس تگزاس شکایت د و پس از ارجاع پرونده به دادگاه،قانون مجازات این معلم هوسران  خطا کار را 10 سال زندان و محرومیت از آموزش اعلام کرد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
میزان نوشت: ساعتی قبل پسری 22 ساله ای که مشغول آتش بازی در محله نازی آباد بود به علت اصابت مواد محترقه به صورتش از ناحیه چشم و به بیمارستان فار تهران منتقل و تحت درمان قرار گرفت.
میزان نوشت: ساعتی قبل پسری 22 ساله ای که مشغول آتش بازی در محله نازی آباد بود به علت اصابت مواد محترقه به صورتش از ناحیه چشم و به بیمارستان فار تهران منتقل و تحت درمان قرار گرفت.
وبلاگ یک دانش آموز برای دیدن مطلب کامل به ادامه مطلب بروید. آدمکشی پسر16 ساله درجشن عروسی قتل| معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری پسری 16 ساله که درجریان یک نزاع در مراسم عروسی اقدام به قتل جوانی 24 ساله کرده خبر داد
دختری 15 ساله ، نوزادی 1 ساله به بغل داشت... مردم زیرلب بهش میگفتن !
، اما هیچ نمیدونست که به این دختر در 13 سالگی شده بود...!

پسری 23 ساله رو مردم تنبل وصداش می
، اما هیچ نمیدونست پسر بخاطر بیماریشه که اضافه وزن داره...!

مردم زنی 40 ساله رو سنگدل خطاب می ، چون هیچ وقت روزا خونه نبود تا با بچه هاش بازی کنه و به کارهاشون برسه
اما هیچ نمیدونست زن بیوه ست ، و برای پر شکم بچه هاش باید سخت کار کنه!

مردی 57 ساله رو مردم بی ریخت صدا می ،
اما هیچ نمیدونست که مرد زیبایی صورتش را در راه حفظ وطنش فدا کرده !

و هرروز مردم رو به غلط قضاوت میکنن...!

دختری سیزده ساله و یتیم به این جمع معرفی گردیده است که علاوه بر آنکه از نعمت پدر محروم شده است، به بیماری سرطان خون مبتلا بوده و ماهیانه درآمد خانواده ایشان زیر سیصد هزار تومان می باشد. از تمام علاقمندان به کمک در این امر خیر خواهشمند است ما را در تامین هزینه درمان ایشان یاری رسانند.
وضعیت عجیب پسری 4 ساله موجب تحیر و گمراهی پزشکان شد. پای راست این پسر هم وزن یک سنگ 5.4 کیلویی است، اما به راحتی راه می رود و حتی می تواند بدود.بیماری عجیب پسر 4 ساله +(تصاویر) فرادید: وضعیت عجیب پسری 4 ساله موجب تحیر و گمراهی پزشکان شد. پای راست این پسر هم وزن یک سنگ 5.4 کیلویی است، اما به راحتی راه می رود و حتی می تواند بدود.

به گزارش دیلی میل، وضعیت بسیار عجیب این پسر 4 ساله موجب آشفتگی صدها پزشک شده است. این پزشکان هیچ راه درمانی را برای این پسر پیدا نکرده اند. پای راست "وِردانت جوشی" 28 سانتی متر و وزنی معادل 5.4 کیلوگرم دارد. تقریبا می توان گفت به اندازه یک توپ بولینگ یا یک کیسه کوچک سیب زمینی است.
دوستای صبا واقعا مریضن، میان ع کارنامه های همو می گیرن. فک کن، دخترای سیزده ساله. فاکینگ سیزده. سیستم آموزشی این کشور آدمو فاسد می کنه قشنگ.

پسری 18 ساله دارم که در سن 16 سالگی از مدرسه ا اج شد. به تازگی در جیبش تراما پیدا کرده ام. نمی…
پسری که نصف صورتش مثل میمون است (+ع )
این پسر هشت ساله که «آن گی» نام دارد اهل منطقه «دهوئی» در استان «جیلین» چین است. این پسر بچه از زمان تولد با مشکل رویش موهای زائد در یکطرف صورتش مواجه بوده است، اما هر چه بزرگتر می شود رشد موهایش هم زیاد می شود.تصویر این کودک در ادامه مطلب
زن 24 ساله ای به تشخیص دادگاه به دلیل ارتباط نامشروع با شاگرد سیزده ساله خود به 10سال حبس محکوم شد.


لینک خبر


ازدواج عروس 29 ساله با مرد 92 سالهازدواج دختر 29 ساله زامبیایی با تاجر ثروتمند 92 ساله آفریقای جنوبی خبرساز شد .
به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، پیراهن سوم باواریایی ها سفید رنگ خواهد بود. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]

زن 54 ساله ای که از مستاجر خود طلب کار بود, با پسر 14 ساله آنها ازدواج کرد!
رکنا: نوجوان 15 ساله ای با نرم افزار کیک از سوی مردی 32 ساله در کالیفرنیا اغفال شد و مورد آزار قرار گرفت.
به گزارش جام جم، روزهای پایانی هفته گذشته خانواده ای با حضوردر اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران از پسری 22 ساله به اتهام ربودن دختر 18 ساله شان شکایت د. مرد شاکی به افسر تحقیق گفت: دخترم برای دیدن یکی ازدوستانش از خانه بیرون رفت. شب او به...
زن 24 ساله ای به تشخیص دادگاه به دلیل ارتباط نامشروع با شاگرد سیزده ساله خود به 10سال حبس محکوم شد. لینک خبر
رکنا: مرد 65 ساله افغان که در اجرای نقشه ی پسرک 6 ساله ای را ربوده بود صبح دیروز به اتهام آدم ربایی از زندان به شعبه دهم دادگاه کیفری انتقال یافت تا محاکمه شود.
زن 24 ساله ای به تشخیص دادگاه به دلیل ارتباط نامشروع با شاگرد سیزده ساله خود به 10سال حبس محکوم شد.


لینک خبر


اون پسری که میاد تو زندگیت و همه چی داره
مهم نیست !
مبارکش باشه واسه خودشه :))
اون پسری که میاد تو زندگیت و بخاطر خوشبختیِ تو همه چیو میسازه اون مردِ زندگیه
[email protected]_sakht
#بیمکث_خسته
السلام علیک یا حسن بن علی ایها العسکری (ع) پدری در دم مرگ است و به بالین پسرش پسری اشک فشان است به حال پدرش پدری جام شهادت به لبش بوسه زده پسری سوخته از داغ مصیبت جگرش پسری را که بود نبض دو عالم در دست شاهد داغ پدر آه و دل و چشم ترش حسن العسکری از زهر جفا می سوزد حجةابن الحسن از غم شده گریان به برش چار ساله پسری مانده و صد ها دشمن که خداوند نگه دارد و از هر خطرش دشمن افکنده زپا نخل ت را باز کند شه به نابودی یکتا ثمرش خانه را که عدو دست به غارت زده است اتش ظلم بر افروخته از بام و درش آه از آن روز که شد غیبت مهدی آغاز غیبتی را که بود خون شهیدان اثرش آنکه امروز جهان زنده و قائم از اوست بار الها که مؤید نفتد از نظرش
فردا سالگرد یکی از هولناک ترین پرونده های جنایی سال های اخیر ایران است. متهم آن پسری 17 ساله است که 21 فروردین 95، دختر شش ساله همسایه شان به نام ستایش را به بهانه نشان دادن چند جوجه قناری به اتاقش در طبقه دوم خانه شان در خیرآباد ورامین کشاند، مورد تعرض قرار داد و پس از قتل، جنازه اش را با اسید و آتش سوزاند.
همشهری آنلاین: مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ از شناسایی و دستگیری پسری که با ایجاد رابطه دوستی از طریق اینستاگرام با دختری ۱۳ ساله قرار ملاقات گذاشته و با تهدید اقدام به اذیت و آزار وی کرده بود، خبر داد.
رکنا: پیرمرد بازنشسته 71 ساله ای که به مدت 3 سال به دختری 13 ساله پیام های عاشقانه ارسال می کرد به 18 هفته زندان محکوم شد.
فرمانده انتظامی شهرستان دالاهو گفت: دختری شش ساله به ضرب گلوله ای که توسط برادر هشت ساله اش از یک اسلحه شکاری شلیک شد، در دم جان باخت.
راننده ۵۲ ساله با خودرو جان کودک دو ساله را گرفت.
زارا ه ون از 12 سالگی به علت بیماری که از مادرش تریسی گیبسون به ارث برده بود با ن 40 یا حتی 50 ساله اشتباه گرفته می شد.
رکنا: پسر 15 ساله ای به اتهام قتل خواهرش و اقدام به آتش سوزی عمدی خانه پدر و مادرش به 25 سال زندان محکوم شد.
ماییم و اعتکافِ علی ، سیزده شب است
حجاجِ در طوافِ علی ، سیزده شب است
دلبسته در کلافِ علی ، سیزده شب است
مست میِ مُضاف علی ، سیزده شب است
《ماییم دلس ی دیدار ،یا علی》
***** ادامه مطلب
رکنا: زن 17 ساله از شوهرش که از خانه گریخته و با یک زن 27 ساله و مطلقه زندگی می کند، شکایت کرد.