آرشیو پیشرفته و جامع پایگاه اینترنتی حفظ و نشر آثار انقلاب

لینک (پیوند) :: اینجا را کلیک فرمایید.http://farsi.khamenei.ir/archive
پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله در آستانه 12 فروردین روز ، مصاحبه ای از معظم انقلاب درباره رفراندوم منتشر کرد.
با پیروزی انقلاب ی و وقوع بزرگترین انقلاب قرن، محققان و نویسندگان داخلی و خارجی بسیاری به نگارش اثر درباره این واقعه و تحلیل قیام مردمی ایران پرداختند که در ادامه نگاهی به این آثار می اندازیم.
سالروز پرحزن و اندوه ارتحال ملکوتی فقید عظیم الشأن نهضت انقلاب ی ایران تسلیت و تعزیت باد
                                                                                                                                        دریافت ( ) فایل pdf متن کامل وصیت نامه الهی - حضرت (قدس الله سره و قدس الله نفسه ا کیه)

»» پورتال جامع و پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی حضرت (ره) - بنیاد شهٔ انقلاب ی


»» پورتال جامع و پایگاه اطلاع رسانی دیگر (ره) - مؤسسهٔ تنظیم و نشر آثار (ره)


»» پایگاه خبری-تحلیلی خطّ - بنیاد تبیین شه های (ره) در ها

»» پایگاه اطلاع رسانی خطّ - مجمع نیروهای خطّ

»» پایگاه - خاطرات و آثار، صحیفۀ سجادیه و...
13 بهمن 95 نه سالروز هجرت علی شریعتی بود نه سالروز درگذشت یا زادروز او اما نشست «شریعتی و انقلاب» در این روز و به سبب نقش شه شریعتی در گفتمان انقلاب برگزار شد...
13 بهمن 95 نه سالروز هجرت علی شریعتی است نه سالروز درگذشت یا زادروز اما نشست «شریعتی و انقلاب» در این روز و به سبب نقش شه شریعتی در گفتمان انقلاب برگزار شد...
پاو وینت جامع بررسی فرانک گری ، از زندگی تا آثار
همشهری آنلاین: بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با صدور بیانیه ای با گرامیداشت دهه مبارک فجر و فرارسیدن سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب ی ایران؛ پیش روندگی انقلاب و نظام ی را در گرو خدامحوری، دشمن شناسی، ولایت مداری و پای بندی به آرمان های بلند شهیدان دانست.
اختصاصی از ژیکو پاو وینت بسیارزیبا و جامع وکامل زندگی و آثار مولوی جلالدین بلخی ، مولانا با و پر سرعت .
 پاو وینت بسیارزیبا و جامع وکامل زندگی و آثار مولوی جلالدین بلخی ، مولانا
 پاو وینت بسیارزیبا و جامع وکامل زندگی و آثار مولوی جلالدین بلخی ، مولانا پاو وینت بسیارزیبا و جامع وکامل زندگی و آثار مولوی جلالدین بلخی ، مولانا
با
پاو وینت بسیارزیبا و جامع وکامل زندگی و آثار مولوی جلالدین بلخی ، مولانا
صفحه اینستاگرام منتسب به دفتر حفظ و نشر آثار ی نظر ایشان را درباره بازی های اینترنتی منتشر کرد.
) پایگاه جامع قرآنِ ایران صدا، صدای قرآن
پاو وینت جامع آثار و بیوگرافی هوشنگ سیحون
پاو وینت جامع آثار و بیوگرافی هوشنگ سیحون
پاو وینت جامع بررسی فرانک گری ، از زندگی تا آثار
به صفحه فایل پاو وینت جامع بررسی فرانک گری ، از زندگی تا آثار خوش آمدید. به منظور مشاهده توضیحات بیشتر و روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
توضیحات بیشتر
%d8%aa%d8%b9%d8%af%d8%a7%d8%af+%d8%a2%d8%ab%d8%a7%d8%b1+%d8%a7%d8%b1%d8%b3%d8%a7%d9%84%db%8c+%d8%a8%d9%87+%d8%ac%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%a7%d8%b1در مجموع 349 اثر به دبیرخانه جشنواره داستان انقلاب ارسال شد. ادامه: تعداد آثار ارسالی به جشنواره داستان انقلاب اعلام شد
هم زمان با گرامیداشت هفته هنر انقلاب ی، به همت حوزه هنری انقلاب ی استان مرکزی نمایشگاه آثار عکاسی «هنر انقلاب ی» در محل سالن ایستگاه راه آهن اراک دایر شد.
کانال تلگرام دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله ویدئویی با موضوع، شعر خوانی در محضر انقلاب و انتقاد انقلاب از بعضی که در خدمت mi6 و cia قرار میگیرند و خون مسلمانان را به زمین میریزند را منتشر کرد.
در هشتمین روز از دهه مبارک فجر، هنرمندان هنرهای تجسمی با خلق آثار فا ، زوایای مختلف انقلاب ی را به تصویر کشیدند.
خاطره معظم انقلاب از ۱۲ فروردین ۵۸پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله در آستانه 12 فروردین روز ، مصاحبه ای از معظم انقلاب درباره رفراندوم منتشر کرد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
فعالیتهای کتابخانه فرزانه جامع در دهه فجر انقلاب ی نمایشگاه کتاب با موضوع کتابهای مرتبط با انقلاب بازدید دانش آموزان از کتابخانه و نمایشگاه کتاب آذین بندی کتابخانه نصب تصاویری با موضوع انقلاب و نقش مردم در انقلاب مسابقه خاطره نویسی
همشهری آنلاین: بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در بیانیه ای با پاسداشت دوم اردیبهشت سالروز تاسیس پاسداران انقلاب ی این نهاد انقل را دژ دفاعی انقلاب، نظام ی، استقلال و تمامیت ارضی کشور دانست.
خانم جعفری فرمانده پایگاه حضرت رقیه(س) با اعلام این خبر به بیاض نیوز گفت: فراخوان گردان این پایگاه روز مورخ 17/05/93 از ساعت 7 صبح الی 5 عصر در محل مسجد جامع بیاض برگزار میشود وی ضمن دعوت از کلیه اعضا این گردان برای شرکت در این فراخوان یادآوری نمود که داشتن کارت فعال در زمان حضور در مسجد جامع ا امی می باشد.


حل تشریحی و جامع مسائل فصل 2 الی 8 کتاب مدیریت سرمایه گذاری پیشرفته راعی و پویان فر
حل-تشریحی-و-جامع-مسائل-فصل-2-الی-8-کتاب-مدیریت-سرمایه-گذاری-پیشرفته-راعی-و-پویان-فر حل تشریحی و جامع مسائل فصل 2 الی 8 کتاب مدیریت سرمایه گذاری پیشرفته راعی و پویان فر، در قالب word و در 15 صفحه، قابل ویرایش. توضیحات: کتاب مدیریت سرمایه گذاری پیشرفته راعی و پویان فر، جزو منابع کارشناسی ارشد و ی نیمه متمرکز فایل

کانال تلگرام دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله ویدئویی با موضوع شهید عبدالحسین برونسی منتشر کرد.
کانال تلگرام دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله ویدئویی با موضوع، گفتگوی علی خوش لفظ با انقلاب منتشر کرد.
همشهری آنلاین: مدیر پروژه مستندنگاری و تهیه آرشیو دیجیتال از ع ، اسناد و آثار مکتوب عباس کیارستمی از جزییات این پروژه سخن گفت.
اختصاصی از ژیکو نمونه پروپوزال ی تدوین وارائه الگوی مدیریت اکولوژی فرهنگی مولفه های موثر در خلق آثار هنر نقاشی بعد از انقلاب با و پر سرعت .
 نمونه پروپوزال ی تدوین وارائه الگوی مدیریت اکولوژی فرهنگی مولفه های موثر در خلق آثار هنر نقاشی بعد از انقلاب
 نمونه پروپوزال ی تدوین وارائه الگوی مدیریت اکولوژی فرهنگی مولفه های موثر در خلق آثار هنر نقاشی بعد از انقلاب عنوان به زبان فارسی:تدوین وارائه الگوی مدیریت اکولوژی فرهنگی مولفه های موثر در خلق آثار هنر نقاشی بعد از انقلاب-  عنوان به زبان انگلیسی/(آلمانی، فرانسه، عربی):articulating and presenting a cultural ecology mana ent model efficient components in creating (painting) artworks after islamic revolution
با
نمونه پروپوزال ی تدوین وارائه الگوی مدیریت اکولوژی فرهنگی مولفه های موثر در خلق آثار هنر نقاشی بعد از انقلاب
انقلاب ی ایران در مسیر پیروزی از بافت های جمعیتی متفاوتی تشکیل شده بود که این بافت ها در قاب مستند قابل ثبت بود. مستندسازان از سال های پیش از پیروزی انقلاب با ساخت آثار مستندی درباره فقر و فساد حاکم بر آن دوران -که در مواردی با سانسور همراه شد- در زمینه فراگیرسازی آگاهی عمومی نسبت به وضعیت مملکت در آن دوران نقش موثری داشتند و پس از اوج گیری انقلاب نیز، تصاویر مستند ماندگاری ثبت د. مستندی درباره سهم ایشان در جریان انقلاب را در «تابناک» می بینید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی ، جمعی از مداحان و ذاکران اهل بیت(ع) در خجسته سالروز میلاد باسعادت حضرت فاطمه ی زهرا سلام الله علیها صبح یکشنبه با حضرت آیت الله معظم انقلاب ی دیدار د.
مدیر پروژه مستندنگاری و تهیه آرشیو دیجیتال از ع ، اسناد و آثار مکتوب عباس کیارستمی از جزییات این پروژه سخن گفت.